Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
Raczej nie wygada kiedys jak rodzice wyjezdzali to ja go krylam wiec teraz czas sie odwdzieczyc, a jesli chodzi o to jak traktuje adriana to bardziej na dystans mimo ze maja zainteresowania wspolne, moj brat raczej wolalby zebym byla sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adrian nie probował Cie dotykać albo się dobierać do Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dotykac hm dotykal bo mi siedzial na tylku jak masowal mi plecy i ja tez mu siedzialam na tylku takze tak, a o dobieranie sie no nie ukrywam rece mi mu uciekaly w pewne miejsca ale nie zeby chcial na chama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli żadnych miejsc intymnych nie przekroczyliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byla sytuacja ale niewiem czy do takich to sie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miał rękę w twoich majtkach ? albo dotykał Cie po piersiach? Mineta albo lodzik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o to ze podczas masowania mi plecow calujac schodzil coraz nizej az na posladki i niespodziewanie jego jezyk poczUlam miedzy nogami przez majtki probowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale przerwałas mu czy było coś więcej? Dotykałas go tam? Zauważyłas czy się podniecil? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz mi bo dla mnie to jest chore. Jak w zycie 25 latka moze ingerowac matka? Przeciez to jest dorosly facet! Adrian nie mysli zeby sie wyprowadzic, wynajac cos. Mowilas, ze pracuje, chyba na kawalerke by mu wystarczylo. Czas sie usamodzielnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przytrzymal mnie rekoma i ruszal lizal jezykiem takie dziwne uczucie jakby chcial objac ustami ale puscil mnie obrucilam sie zla a on mi powiedzial ze tak mi bedzie czesto robic i znowu chcial z przodu mnie pocalowac tam tak zartujac ale sie wyslizglam spod nieego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopak autorki z całą pewnością jest prawiczkiem i z całą pewnością ma też pociąg do dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak podniecil sie czulam to i bylo zauwazalne i nie ukrywal sie z tym jak wczesniej. adrian mieszka z mama oni maja duzy dom i tak prawie cala gora jest adriana jak jego siostra sie wyprowadzi to on chce jej pokuj przerobic na kuchnie i osobne wejscie zrobic a matka adriana to go pilnuje bo ja jestem nieletnia i dlatego tak go kontroluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem dzieckiem !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty dotykałas go tam? On był już wcześniej z kobieta w łóżku? Chciał Ci strzelić minete i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adrian mial dziewczyne wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cytuję wypowiedz autorki: "Napewno byla by gorsza klutnia niz z. mama chlopaka" NIZ INTELEKTUALNY I ZAPEWNE SPOLECZNY. PATOLOGIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dotknelam ale przez bokserki, adrian a ten jego zwiazek wczesniejszy byl bez wspolzycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko, do książek, uczyć się ortografii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doprowadzilas go do wytrysku ? Czy uciekał do łazienki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wcale nie aż tak duża różnica wieku. Ja mając 17 kat byłam i kochałam się z facetem o prawie 14 lat starszym. Dziś po 10 latach zastanawiam się czy nie wrócić do niego. Jednak on najbardziej dobrze mnie rozumiał i szanował. Faceci w moim wieku chcieli tylko sobie poużywać. A nie potrafili dać coś więcej niż tylko sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale ze nie, ja mam fajna rodzine i nikt nie pijje czy cos a adrian ma tylko matke i siostre ale niema zadnej patologi wogole kto wyjechal z takim slowem ? po prostu matka sie martwi o dziecko mimo wieku chyba ze ktoras ma w d***e go ta tak patologia u osoby ktora z tym tekstem wyskakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcia18
wiez mysle ze jego mama nic nie ma przeciwko ze on uprawia sex lub cos..bo przeciez ma 25 lat..ale tu chodzilo o to ,ze ty masz 16 i nie chce aby on zadawal sie z małoletnia a co dopiero cokolwiek robil..wiem bo ja gdy mialam 16 lat mialam chlopaka kotry mial 23 i jego mama tez nie byla zachwycona..oraz starala sie wszystko robic abysmy jak najzadziej sie spotykali co nie wychodzilo jej.niestety pozniejprzemowila mu do rozsadku gdy ja zniklam z horyzontu na pare tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamieszkanie z partnerem
nie uwazacie, źe jego matka przesadza? Chypa powinna dac mu dorosnac bo z tego co widze to taki syneczek mamusi, co sam nie upierze, nie ugotuje itd. Rozumiem ja ze martwi sie bo jest z nastolatka, bardzo mlada dziewczyna, ale wydaje mi sie ze nawet gdyby adrian zwiazal sie ze swoja rowiesniczka to tez mialaby jakies ale. A ty autorko nie przesadzaj non stop bo wypisuje ze nie jestes dzieckiem. Oczywiscie ze nim jeszcze jestes, powoli wkraczasz malymi kroczkami w swiat doroslosci, ale dorosla nie jestes. Zyjesz jak na razie na garnuszku rodzicow, z chwila gdy zaczniesz na siebie zarabiac i bedziesz samodzielna to sie nazywat dorosla. Co do tego dziecka to przypominam ci ze ostatnio nie wiedzialas co to palcówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się przypomniały początki znajomosci w moim facetem. Miałam wtedy 19 lat a on 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
specjalnie zacytowane a ty nadal nie wiesz o co chodzi? do slownika ortograficznego zasuwaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby nie wszedl brat to pewnie tak bo mu stal ale musialam go wyjsc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta od slownika i ortografi !! kobieto specjalnie klikam tak zeby ci wkurzyc bo wiem ze to ty pisalas podszyW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro dzień faceta to zrob mu prezent loda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×