Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla niedoswiadczona mama

jestem w ciazy kiedy moge pojsc do lekarza

Polecane posty

Gość przyszla niedoswiadczona mama
Jak wpisujesz tresc to wyzej masz rubryke pseudonim. Rocznikowo masz 18 wiec mozesz sie zapisac do lekarza normalnie. Bo oni patrza rocznikowo a nie miesiacami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
Marysia to dopiero 5 tygodni i 6 dni, takze spokojnie. Oo to mlodziutka jestes, a jak chlopak w tej sytuacji i jego rodzicce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Marysiu a test robilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
Tak ostatnio sie zastanawiam i jeszcze ciocia mnie nastraszyla, bo wedlug OM to koniec 8 tygodnia a wedlug usg koniec 7 a jeszze nie bije serduszko. Ciocia mowi ze powinno juz byc i sie martwie. Siostra mojego narzeczonego uslyszala w 5 tc. Juz chce sobote i to usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Huanamaria ale to zalezy od tego kiedy doszlo do zaplodnienia. Bo jak troche pozniej to nie bedzie tak szybko bilo, bo plod jest mlodszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem jak zrobić , ale co chwilę. nick zmienia się na gościa :( tak robiłam test wczoraj i 2 grube krechy .. patrzą rocznikowo? wszędzie? jak tak to super :) no jestem młoda nie planowaliśmy ale cóż stało się .. teraz tylko czytam różne artykuły by przygotować się na to wszystko :-) co na to mój chłopak? był w szoku , ale jest świadomy tego , że to się mogło stać w czerwcu kończy szkołę w weekendy pracuje i na wakacje wyjedzie sam lub ze mną tego jeszcze nie wiemy do Niemiec lub Finlandii i tam wiadomo większe pieniądze są więc na wyprawke będzie :) a dalej ma możliwość pracy tam gdzie miał dotychczas praktykę , więc jak nie znajdzie czegoś lepszego to tam zostanie :) liczyłam właśnie na kalkulatorze , że to 6 tydzień :) mój brat dziś babeczki robił i jak poczułam zapach nie powiem że było przyjemnie :( pózniej postaram się wejść na laptopa i zarejstrować jakiś nick :) o Paulina ? (tak czytałam) to dobrze , że nie jestem sama :) to ja mam najmłodszą ciążę? kto ma najbliżej mnie? Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
Wszystko sie ulozy kochana :-). Najmlodsza ciaze to ma chyba przyszla mama (Paulina) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okej zarejstrowałam nicka :) to ja Marysia jak coś :) musi być dobrze , a mam pytania huanamaria te wszystkie badania co ty miałaś każda musi przejść ? sporo ich tam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Nie mam najmlodszej ciazy :) najmlodsza to ciaza marysi. Ja jutro 7 tydzien zaczynam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Ja mam 6.11 :) sorry, pomylilam sie. Pojutrze rozpoczyna sie 7 tydziemw a wiec na usg bd w 7 tygodniu i 5 dniu ciazy :) wiec juz bd widziala swoje szczescie malutkie ♥♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to tylko tydzień różnicy :) ja jutro załatwie namiary na lekarza , idziecie prywatnie czy na fundusz? ciekawe kiedy mnie przyjmie .. tez bym chciała już widzieć *.* bo jeszcze do końca nie wierzę ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
Az tye badan miec nie bedziesz, napewno ci zleci morfologie pelna, mocz i glukoze na czczo, ja mialam wiecej bo mam chora tarczyce. Moze Ci tez bete kazac zrobic. Ja wedlug OM mam termin na 31 pazdziernika, a wedlug usg na 6-7 listopad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Ja chodze na fundusz bo mam swietnego lekarza i nie obawiam sie niczego. A wiesz huanamaria, jak moja siostra byla w ciazy to glukoze nie robili od razu.44

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bede chrzcia na swieta.bo moja mama jest starej daty i uwaza ze dziecko trzeba ochrzcic jak najwczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten kalkulator nie dziala za dobrze bo mi wyliczal 9 tydzien a bylam wtedy w 7 tygodniu wedlug lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Ja kozystam z aplikacji moj kalendarz. Tam super wylicza tc. Co do dnia. I nawet pokazuje ile dni zostalo do porodu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Natalcia my tez ochrzcimy w swieta raczej, albo w dniu koscielnego :) bo jakby nie bylo, moi rodzice jak i rodzice narzeczonego juz na ten temat dyskutuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Dokladnie. Oj, teraz tyle spraw na glowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Kochane wy tez tak sie szybko meczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bylam w sklepie do ktorego mam ze 150 metrow i ledwo zyje.i jeszcze te mdlosci,nawet lodowki otworzyc nie moge.natalcia24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
O natalcia już brzuszek widac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widać już brzuszek? ;o no to w szoku jestem .. u mnie nic nie widać : ( a co do zmęczenia to 100% się zgadzam .. ciężko w szkole wysiedzieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Jezeli chodzi o brzuszek to to juz zalezy od kobiety. A ja wlasnie wrocilam od rodzinnego. Mam lekkie przeziebienie tylko. I moge brac tylko tantum verde w areozolu i paracetamol ale to juz w razie koniecznosci. Ale tak mi wzzystko wytlumaczyl. Ze do 16 tygodnia nie powinno sie brac zadnych lekarstw. I takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Oczekujeciebie skoro chodzisz do szkoly to zapewne masz wf a wiesz ze teraz nie mozesz cwiczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,jak samopoczucie?ja juz wiem co to zgaga no i do mdlosci dolaczyly rowniez poranne wymioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Biedna :( a ja sie czuje znakomicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×