Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla niedoswiadczona mama

jestem w ciazy kiedy moge pojsc do lekarza

Polecane posty

Gość hhhhh
Ja sobie sama wybiore.polozna ktora po narodzinach edzie przyjezdzala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanamaria
przyszla mamo ja tez juz mam 5kg na plusie :) a ja bede chodzic do tej poloznej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huanamaria witam w klubie... a co do poloznej to np u mnie jest tak ze sama do domu przyjerzdza... i nie trzeba nigdzie chodzic.... tulko sie nie zapowiada... :( i skad ja mam wiedziec kiedy przyjedzie? A jak np noe zdarze posprzatac czy cos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
Ja na ostatniej wizycie czyli 2 tygodnie temu byłam ważona i jak na razie jestem na minusie pół kilo a brzuszek już widoczny ale moze dla tego że przed ciaza to byłam takim pulpetem ;) lekarka mowila mi ze nie mwm sie czym martwic bo wszystko ok zobaczyny teraz jak bedzie bo ide 6.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przed ciążą byłam pulpetem a i tak tyje :D a ja sie martwie... bo czytałam o mięśniach Kegla, poszłam do łazienki siusiu i.... NIE MOGE WSTRZYMAĆ MOCZU!! a wcześniej mogłam normalnie.... musze zacząć je ćwiczyc ale to mi nie wychodzi za bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanamaria
Ja już waże 59 kilo :( chyba troszke za duzo przytylam juz... Mięsnie kegla bardzo latwo sie cwiczy kochana :) ja to robie w kazdej wolnej chwili, jak jade autobusem, czekam w kolejce do kasy, gotuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
Ja też się boję że nie dam rady no ale mój bardzo mnie wspiera i twierdzi że bbędę dobra mama mam taka nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj jest osoba zamknieta w sobie i nie wspiera mnie wcale... gdy mowie mu o swoich obawach to slysze magiczne "aha"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na TLC jest taki program Prodowka... uwielbiam go ogladac :) juz sie nie moge doczekac az ujrze mojego skarba :) a powiem Wam... dzisiaj sie troche podlamalam bo snilo mi sie ze poronilam.... sen byl okropny i nie mialam humoru zbytnio ale po rozmowie z mama jest mi o wiele lepiej :) czasem warto porozmawiac z kobieta, ktora rozumie nas bez slow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki,jutro ide do lekarz strasznie sie stresuje czy wszystko ok.mam nadzieje ze malenstwo sie odwroci przodem.nie wierze to juz moj 21 tydzien,polmetek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah zapomnialabym robie juz liste dla malucha i dla mnie.co nam bedzie potrzebne.a u was jak przygotowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zglupialam... od poniedzialku mam 18 tydzien a pielegniarka u lekarza mowi mi ze to 17... 17 tyd i 4 dzien to tydzien 18 prawda?? Nie wiem sama... teraz bede sobie mowila ze np jest to koj 17/18 tydzien. Bo naprawde zglupiec mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanamaria
Tak kochana 17 tyg i 4 dni to 18 tydzień :) Ja w środę konczę 19 tydzien :) Ja też już zrobiłam listę co nam potrzebne, tzn. znalazłam taką porządną tu macie linka i do pobrania dwa pliki: http://abc-bobasa.pl/content/7-wyprawka-dla-noworodka My juz kupilismy łóżeczko, przewijak, dostaliśmy fotelik do samochodu, butelki do karmienia i po 2 pary bodów i pajacyków. Mój kupil starter malej taki 7 częsciowy ja body, półśpioszki i kocyk :) i teraz w biedronce jest promocja na chusteczki nawilżone dla dzieci, 4 opakowania i pudełko do tego za 18 zł :) Reszte zakupów planujemy na lipiec bo teraz ja mam egzaminy i remoncik maly bedziemy robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej, wy juz macie tyle a ja nic kompletnie !!! Ale nawet plci nie znam jeszcze wiec liste moge zrobic a zakupow raczej nie bo chce pod kolor pokupywac :D huanamaria ale juz masz fajnie :D ty chyba jako jedyna znasz plec nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, ja sie teraz mialam dowiedziec w piatek ale malenstwo nie chcialo pokazac i musze czeoac do 20-go czerwca :(:( a bylo odwrocone przodem tylko kolankami sie zaslanialo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
My dzis skończylismy remont to była totalna masakra :D my zakupy planujemy zrobić gdy poznamy dopiero plec w następnym miesiacu kupimy lozeczko i wózek e takich neutralnych kolorach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie ciesze ze nie musimy robic remontu bo czeka nas przeprowadzka do wlasnego domu :) jeszcse takie male rzeczy zostaly do zrobienia i pod koniec tego miesiaca juz do wlasnego malego domciu :) tylko ukladanie itp. Od nastepnego tygodnia powoli za pakowanko sie brac :( ale jak sobie wyobraze ile przez lata sie wszystkiego uzbieralo. Przerazona jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajoma kupila bardzo fajne lozeczko, ktore potem posluzy jako zwykle lozko. Jest naprawde bardzo fajne. I chyba tez sie na nie zdecyduje. Na to, oraz na turystyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie kupuje turystucznego ,szkoda kasy i tak mi sie nie przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanamaria
Natalcia daj znac jak juz bedziesz po wizycie. Dziewczyny wózka raczej sie nie kupuje przed narodzinami dziecka. Juz troszke mamy racja. ale jak patrze na to co zostalo do kupienia, a wszystko bedziemy kupowac w Smyku (o dziwo jest tam bardzoo tanio :) ) to potrzeba nam jeszcze jakies 1300 zł ... Wy też już wkrótce poznacie płeć , ja po 16 czerwca mam miec wizyte, mam nadzieje że mojej małej żaden siusiaczek nie urosnie :D A decyzja ostateczna już podjęta i będzie miala na imie Aniela :) Dziewczyny jak z ******* u was? Moja mala tak się wierci i kopie, uspokaja ją tylko jak zaloże słuchawki na brzuch i puszczam jej muzykę poważną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu jak ja mu sie podoba Aniela,tylko moj maz nie stanelo ze bedzie Marcelina a chlopak albo Adam albo Antek.mam nadzieje ze bedzie cora.my wozek kupujemy na samym koncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×