Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla niedoswiadczona mama

jestem w ciazy kiedy moge pojsc do lekarza

Polecane posty

Mnie sie wydaje ze od jakiegs czasu tez je mam... a moze jest tak ze im wyzej w ciazy tym mocniejsze.?? A jak ulozone sa wasze dzieci? Moje malenstwo ulozone jest polozeniem podloznym glowkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi teraz lekarz kazal przychodzic co 2 tygodnie.ostatnio w miescie oddalonym od mojego o 30 km koiecie ziecko urodzilo sie owiniete pepowina i zmarlo niby nie dopilnowanie lekarza bo nie robil usg.moj lekarz sie chyba przestraszyl to i nawet zrobil mi usg 3d za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
Ja też mniej wiecej co 3 tygodnie chodze. Ale ja mam o tyle dobrze że lekarz z rodziny to kiedy chcę i jest cos nie tak to ide bez problemu. :) moja malutka w 20 tygodniu i 5 dniu wazyla 350 i lekarz mowi że bedzie spora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znam wymiary swojego dziecka a le nawet nie wiem jaka ma wage... teraz bede musiala sie zapytac... kochane mam do was takie dosyc intymne pytanie.... chodzi mi tutaj o seks... kozystacie z wielu pozycji czy raczej nie? Bo ja chcialabym troche poszalec z mezem ale sie boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarz powiedzial ze marcelina jest juz za duza i skulona i dlatego jej nie zmierzy ale chyba bedzie wysoka dziewczyna.w nastepnym tygodniu wybieram sie do przychodni bo musze wypic glukoze.slyszalam ze to strasznie slodkie.a jak tam szykujecie juz wyprawke?bo mi duzo ubranek itp. Kupila juz mama,lozeczko mam tylko musze kupic materacyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
Przyszlamamo jeśli czujesz się dobrze to jeszcze mozecie szalec :) ja korzystam poki mogę bo potem to tylko na boczku albo od tylu :) ja poki co mam na glowie ten slub i remont :/ wiec wyprawke bede robic pod koniec lipca. Ale ja już bardzo duzo rzeczy mam ( cala szafe ubranek, 2 paki pampersow, butelki do karmienia, kilka grzechotek, 2 pary bucikow, laktator reczny i elektryczny, termometr elektryczny, lozeczko, przewijak, 4 opakowania chusteczek nawilzajacych, posciel do lozeczka już w drodze w prezencie od mojej mamy ) :) także troszke już mam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostalam skierowanie na glukoze juz tydzien temu... ale nie jestem wystraszona bo juz raz to pilam, co prawda jako dziecko ale zawsze :D i pamietam ze po wypciu dostalam puzzle :D w nagrode. Ja jeszcze nic nie mam. Planuje zakupy na lipiec-pazdziernik. Te miesiace. :) huanamaria czuje sie dobrze :) nawet bardzo ale juz zostalam tak nastraszona ze poezja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaipola
cześć wam moje drogie, ja jestem aktualnie w 23 tygodniu ciąży. Zaparaszam do mnie na bloga, żeby podzielic sie doświadczeniami ;p www.matkotymoja.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
Ale bym się usmiala jakbys dostala te puzzle :D jej dziewczyny taka chora jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na co?mnie tak strasznie boli skora na brzuchu nie wiedzialam ze bedzie sie az tak rozciagac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nie boli skora ale czasamk taki dyskomfort czuje i strasznie swedzi!!! Huanamaria co ci jest??? Kochane wam tez twk dzieciaczki oopia ze az widac???? Bo u mnie wszyscy sie smieja ze w 7-8 miesiacu to z brzucha wyskoczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
Tak was czytam ;) jak mam coś do napisania to napisze :D no to już 22 tydzien ale ten czas leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
A maleństwo dobrze rośnie kopie harcuje Że hoho ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
Nie odeszlam po prostu jak nie mam nic ważnego do powiedzenia to nie pisze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
Też macie taka straszna zgage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
Niestety mnie to dopadlo :( cokolwiek zjem i od razu :/ wczoraj pomogły migdaly ale dlugo się meczylam nad ranem dopiero zasnelam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a moze wy wiecie jak oblicza sie te miesiace ciazy??? Bo ja juz slyszalam tyle wersji ze nie ogarniam... jedna z wersji : 6 miesiac zaczne 4 lipca bo to bedzie 23 tc. Druga wersja: 6 miesiac zaczne 11go lipca bo to bedzie 24 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 tydzien to poczatek 6 miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
Hej :) jej dziewczyny ale mialam wesele (bo to slubem nie mozna nazwac) uddane :) ledwo do wtorku doszlam do siebie, bo we wtorek mialam egzamin oststnni :) przeziebilam się bardzo, przed slubem ledwo mowilam.. A od dziś remoncik robimy :) nareszcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huanamaria to dolaczylas do grona zaobraczkowanych :D a ja juz jutro ide na dlugo wyczekiwane usg... mam nagrania z kazdego usg ale to... szkoda ze moj ginekolog nie ma tego i siebie... ale 230 zl to nie taki majatek a warto. By byc pewnym ze osobka ktora tak mnie kopie jest w 100% zdrowa. Kuzynka mojego meza dzieki usg 3D dowiedziala ie ze jej coreczka ma przepuklone pepowinowa czy cos takiego a na 2D tego nie bylo widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×