Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla niedoswiadczona mama

jestem w ciazy kiedy moge pojsc do lekarza

Polecane posty

Gość Huanamaria
Przyszlamamo terzymaj sie kochana, wszystko bedzie dobrze :) Ja w ogole nie moge funkcjonowac przez te upaly, zasnelam o 1 a wstalam juz o 4... teraz leze w samej bieliźnie a i tak sie ze mnie leje. N ie wiem jak ja przetrwam to lato.. Barszczykzuszkami ja mam tez straszny problem ze stopami, okropnie mi puchną.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanamaria
Jak juz jestes w szpitalu to 3 dni cie beda trzymac zeby miec kase za to.. Ale wątpie że cie jutro puszcza kochana.. tak wlasnie mialam mowic ze moze od wspolzycia mialas te plamki krwi. My jak za bardzo poszalejemy tez mam sluz podbarwiony na bezowo-rozowo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanamaria
kochana nie nakrecaj sie :* ja tez sie boje ale wierze ze bedzie dobrze.. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby nie konflikt to juz bym byla w domu... ale zycie mojego skarba jest najwazniejsze.... nie cierpie szpitali... w dodatku nie ma ani tv, sama leze na sali.... obled !! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.huanamaria mam takie skurcze ale lekarz powiedzial ze to macica przygotowuje sie do porodu czy jakos tak,tak mi lekarz powiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanamaria
Też tak własnie myslalam ale chcialam sie upewnic :) Przyszla mamo to super :) Kurcze dzis tez malo co spalam. A mala tak kopie, chyba tez jej ta pogoda nie odpowiada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanamaria
Ja to nnajchetniej siedziala bym caly czas pod prysznicem. Ale teraz ratuje sie wiatrakiem bo inaczej sie nie da :( Mamy teraz 31 stopni w cieniu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanamaria
Natalcia moja mala tez takie akrobacje odstawia :) czasem jak mi przyłozy w żolądek to az mi sie na wymioty zbiera.. Ale ciesze sie ze sie rusza, niech rosnie :) w poniedzialek o 20 mam wizyte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak tam kobietki?? Tak narzekalysmy na pogode a teraz zimno ! :D wczoraj stuknal mi 20-ty tydzien :D jeszcze tylko polowa i malenstwo bedzie z nami :) i 20- go na usg.... moze juz sie dowiem czy bedzie synus czy corka... bo juz na zakupy chce jechac !! A jak tam u was kochane? Barszczzuszkami a ty juz poznalas plec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
Hej.ja jeszcze nie wiem jaką plec ;) ale czy to ważne bardzo powoli robimy zakupy w neutralnych kolorach ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
Nie niestety odwróciło sie pupa nie.xhcialo się pokazać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki.ja jestem wykonczona narobilam sie przy tym remoncie ze dzisiaj to mi tak stopy spuchly az nie widac kostek(pierwszy raz mialam takie cos).na szczescie to juz koncowka,wiem ze nie powinbam nic robic ale to jest silniejsze ode mnie.nie umiem stac i nic nie robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
Natalcia ja mialam podobnie jak my robiliśmy remont :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jakiego dzisuaj mam nerwa .wkurzyla mnie byla mojego meza.juz tyle czasu minelo od kiedy zerwali a ona nie daje nam spokoju.tak sie wkurzylam ze brzuch mnie boli z nerwow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
Oj spokojnie szkoda nerwow pamiętaj że maleństw odczuwają nasze emocje więc wyluzuj... No chyba że ona robi coś hm bardzo nieodpowiednigego chociaż łatwo mi mówic gorzej zrobić :) a tak z innej beczki ile przybralyscie kg do tego czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze robi to na zlosc.chyba zeby mnie zdenerwowac bo dowiedziala sie ze w ciazy jestem.jak jeszcze raz wejdzie na moje podworku to dostanie w pysk ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
Powiem ci tyle.ja z natury jestem osoba bardzo porywcza i gdybym zobaczyla była mojego na własnym podwórku (o ile bym je.miala;) ) to oczy bym wydrapala poturbowala niewiadomo co jeszcze więc jeśli do tej.pory trzymialas język za.zebami i trzymalas nerwy na wodzy to gratuluję jestem pełną podziwu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalcia ja mam podobny problem. Tylko tutaj chodzi o lafirynde ktora kocha sie w moim mezu. Od srody nie daje nam spokoju. Gdybym nie byla w ciazy to bym krowie oczy wydrapala !!! Bo juz rok temu byly z nia problemy ale sie uspokoila i teraz zaczela ponownie. Nie dosc ze przeprowadzka to jeszczcze ona. Nie mam sily po prostu ale mam wielka ochote ja pocwiartowac normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz sie uspokoilam.najgorsze ze mieszkamy w tym samym miescie a miasto male.juz dziewcze daloby sobie spokoj i znalazla sobie faceta a ta dalej na zlosc robi.nie wiem co ona do mnie ma przeciez poznalam mojego meza jak juz nie byli razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
Hej dziewczyny co tak cicho? Kurcze ale macie z tymi bylymi :/ bylam u lekarza, mala się bardzo dobrze rozwija, wazy 350g, akurat sobie spala. Lekarz mowi że jak mi do pn te skurcze nie przejda to szpital. Kazal brac max dawke magnezu na dobe i już widze poprawe ;) bo tak to nawet ruchow malej nie czulam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) a moje malenstwo wieczorami to takie popisy kopniakami daje ze az widac :D ale uwielbia glos swojego tatusia :D my juz dol domu urzadzilismy, jutro swieto wiec chwila spokoju... bo juz nie mam sily!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×