Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla niedoswiadczona mama

jestem w ciazy kiedy moge pojsc do lekarza

Polecane posty

Gość huanamaria
Przyszla mamo mialas już wizyte?? Ja wlasnie wracam od lekarza, mala rosnie jak na drozdzach już ma ponad pol kilo ;). W poniedzialek ide na 2-3 dni do szpitala na badaanka i uzupelnic magnez bo mam bqrdzo brzusio napiety .. Dziewczyny wam też tak stopy i dlonie puchna?? Bo mi okropnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
Mi dlonie ani nogi nie puchną w ogole alw za to prawie cały czas meczy mnie zgaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
Ja mam tak stopy zapuchniete że mogę tylko w japonkach albo sandalkach chodzic bo w nic innego mi się stopki nie zmieszcza.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huanamaria jutro mam wizyte o 19:00 :) a co do puchniecia stop i dloni... niestety obraczka i pierscionki leza sobie w pideleczku bo masakra... a nogi... japonki tylko... bo sa jak banie... zastanawia mnie to bo jak leze to mi dretwieja okolice pachwin... czuje takie lekkie mrowienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a mówilas lekarzowi ze ci tak stopy puchną?bo jak nogi puchna to moze to byc oznaka zatrucia ciązowego.jezeli wieczorem masz spuichniete i do rana ci nie przechodzi to koniecznie do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam spuchniete nogi jak dlugo chodze a jest goraco.... i w ciazy to normalne.... a jak troche posiedze to od razu lepiej :D chyba logoczne jest, ze stopy w ciazy puchna, do tego jest goraco.... nie histeryzujmy za bardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam ochote polezec na sloncu i sie poopalac :D a tu nie mozna :D kochane co raz blizej rozwiazania.... macie jakies objawy? Jaki porod wybralyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak nie schodzi to to normalne ze trzeba... moja siostra np non stop jedna noge ma jak banie... a lekarz kazal... przykladac zimnym. No jak mi to powiedziala to myslalam ze padne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
tak mówiłąm mu ze mi tak puchna stopy. kazal mi moczyc w chlodnej wodzie a potem wyzej na podusie i ograniczyc sól do minimum albo w ogóle ja wyeliminowac z posiłków. A dla swiętego spokoju zrobi mi w poniedzialek badania czy czasem to nie zatrucie ciazowe. Przyszla mamo ja pierscionki nosze ale w dzien jak mam tak dlonie zapuchniete to nie sciagne :( Oj znam ten bol piersi i sutków, moj mąz strasznie lubi je dotykać a jak juz to robi to mi aż łzy leca :( no ale mi to tak piersi urosly bardzo juz o 3 rozmiary :O nie wiem co to bedzie do konca, nie chce juz wiekszych. U was tez taki upal, u mnie 33 stopnie :/ zwariowac idzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie bola a są małe jak były... ja ściągłam na wszelki wypadek... takie upały że boje se że mi się wbiją w razie czego :D u mnie tez jest taki straszny upał... jest duszno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
Aa jednak ;) mowilam Ci kochana że bedziesz miala chlopca :) super, gratulacje :* maz zadowolony?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz zwoluje kolegow i rodzine :D dumny jak paw :D i ja jestem najszczesliwsza na swiecie :D teraz pokazł moj cudowny synek jajeczka i nie tylko :D wytykal nam jezyk i wgl, wazy pol kilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
Ja też taka swiecaca jestem :D a tak się poce że 2 razy dziennie musowo prysznic bo inaczej czuje się ciezka i brudna :( dziewczyny pomocy bo już nie wiem co robic:( ostatnio po badaniach na poczatku czerwca wyszla mi infekcja jakies zapalenie. Gin mi przepisal antybiotyk doustny, ale dopiero w aptece zauwazylam że przepisal mi to na co jestem uczulona. :( już nie dzwonilam do niego tylko podmywalam się rumiankiem i mi przeszlo. Skonczylam się podmywac tym i spowrotem mnie zlapalo :( takie mam nawracajace zapalenia. Nie chcę mu mowic jutro na wizycie w szpitalu bo znowu mi cos przepisze a ja jestem uczulona na wiekszosc takich lekow. Moze dolaczyc teraz do tych podmywan masc klotrimazol?? Chyba że go poprosic o jakies globolki jeśli mozna brac w ciazy. Bo doustnych p/grzybiczych i p/bakteryjnych brac nie mogę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana wiem ze globulki mozna ale najlepiej skonsultuj sie z lekarzem i powiedz mu ze nie wiesz co robic bo masz uczulenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
Chyba bede musiala mu powiedziec ehhh.. Dziewczyny ile już macie na plusie?? Bo ja przez ta opuchlizne chyba już tyle waze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może pytanie z innej beczki: czy wasi mężowie/partnerzy wiedzą o tym, że tutaj piszecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
Przyszla mama ja mam jakieś 5 na + trochę się martwie że moze za dużo trochę jak na ten tydzien. Ale powiem wam że przez ostatnie 2 tygodnie brzuszek strasznie mi wyskoczył dopiero teraz tak na prawdę widac że jestem e ciąży :D tak gościu mój mąż wie że tu ppisze nawet czasami pyta co na forum słychać bo czasami opowiadam mu co u es słychać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj wie ze zalozylam temat zeby sie dowiedziec ale ze dolaczyly sie kobietki to ciagniemy ten temat wzajemnie sie wspierajac i uwaza ze to super pomysl bo zachowujemy anonimowosc a mozemy narzekac do woli nie trujac wszystkim :D hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,dzisiaj bylam na badaniu glukozy po raz drugi i znowu sie nie udalo bo zwymiotowalam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
Hej :) a ja już mam na plusie 8kg ale lekarz mowi że to tyle wody mam w organizmie bo puchne. Jak mi opuchlizna schodzi to mniej waze. Od wczoraj jestem w szpitalu na badankach i kroplowkach. Też mialam dziś robiona glukoze ale jeszcze nie ma wynikow. Boze myslalam że zwyniotuje pijac to :( jest tu tak duszno że nie mogę wytrzymac. Leze na sali z dziewczyna po terminie. Od wczoraj ma już bole. Jej jak ja to przezyje jak widze jak ona już tak cierpi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huanamaria naogladasz sie za wszystkie czasy. A ja odebralam wyniki, musze brac zelazo bo mam malo.... ale inne badania mam ok. Na czczo mialam 84 bo oni kieli do d**y sprzet i mi mniejszy wyszedl a godzine po glukozie 50 mg mialam 106. Wiec dobrze mialam. Kochana jak ja bylam w szpitalu to tez byly upaly... wiec wiem co czujesz... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
To dobry masz wynik. Moje maja być jutro rano. Jej te kroplowy z magnezem tak bola a jedna idzie aż 12 godzin. Mam nadzieje że już jutro wyjde..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×