Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla niedoswiadczona mama

jestem w ciazy kiedy moge pojsc do lekarza

Polecane posty

Gość huanamaria
Kurcze ale Ci zazdroszcze że macie swój domek.. Ja też nie powinnam narzekac bo u tesciow mamy cala gore dla siebie (3 duze pokoje, kuchnie, lazienke wc i duzy korytarz) ale nie ma to jak swoje.. My dopiero zaczelismy remont... Moja malutka też taka wierciocha :) czasami to caly dzien potrafi się ruszac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana nie mielismy innego wyjscia bo u moich rodzicow mieszka moja siostra a mojego rodzice mieszkaja w bloku. A ze oboje nie wyobrazamy sobie calego zycia w bloku postanowilismy uskladac pieniadze i wziasc kredyt- nie za wielki bo moj maz dlugo pracuje za granica miedzy innymi dlatego zeby na dom uzbierac. Nie bylo latwo ale w koncu sie udalo. Jeszcze dluga droga do pelnego wykonczenia calosci ale dom jest gotowy a na reszte przyjdzie czas :) jutro 21 tydzien i wizyta u lekarza... oby zrobil mi usg !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
Ehh ale wam dobrze a my mieszkamy w jednym malutkim pokoju u teściów pozatym płacimy im ogrom ale jest to i tak mniej niż wynajem. Marze o własnym mieszkanku nawet takim malutkim ehh miejmy nadzieję że kiedyś się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana my bylismy w takiej sytuacji. Najtansza kawalerka (1) 1200 zl plus do tego oplaty. Mieszkanie przez dlugi okres to bez sensu. Wiec postanowilismy zbierac. Przez prawie caly czas mieszkalismy osobno. Bylo ciezko ale w koncu sie udalo. Tylko te zmagania 5 lat trwaly. Cala wyplata meza szla na konto a zylismy z mojej. Chcac cos miec trzeba sie poswiecic. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
Oo kurcze ale szok :) a tak czulam że u Cb bedzie synek ;) no to wszystkie bedziemy mialy coreczki.. :) a tak to wszystko dobrze? Mala się prawidlowo rozwija??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z malutka jest wszystko w porzadku... tylko ja dzisiaj mialam puls 112... nie wiem czemu... ale w domu mierzylam i juz bylo ok. Ja zawsze tak mam ze u lekarzy to wszystko mi skacze a w domu idealnie... ale malutka super sie rozwija i to najwazniejsze.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
Sernik z makrela? :D u mnie wszystko ok maleństwo też bryka od rana chociaż nie dokazuje aż tak bardzo jak wczoraj wieczorem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,u mnie mala tez dokazuje.a od wczoraj chodzi za mna placek po cygansku z miesem mielonym ,maz mnie pozalowal i zabiera mnie na obiad i podwojna porcje placka po cygansku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)to juz nie trzeba sie tym w ogole przejmowac 888 www.youtube.com/watch?v=gyBfqKwkdr4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi nie leci mocno,ale codziennie mam takie biala siare zaschnieta na sutkach.dzisiaj zaczelam 24 tdzien jutro ide do lekarza,bedxie on mierzyli warzyl Marcelinke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
Natalcia jak wrocisz od lekarza to pisz nam wszystko ;). Ja też mam tak jak Ty taka zaschnieta siare na sutkach. Bylam dziś na zakupkach bo w sobote w koncu bierzemy ten slub cywilny ;D mialyscie biala sukienke? Ja kupilam biala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
Ja mialam w kolorze jasnego bzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam biala z pudrowymi wstawieniami.... a mnie leci taka podobna do wody, gestszej konsystencji niz woda, lekko lepka. Ale jestem zalamana bo brzuszek mam duzy a piersi malenkie jak male buleczki!!!! Nie wiem co mam robic, zle sie z tym czuje ze mi nie rosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze mialam miseczke c a teraz juz kupilam e.moj sie smieje ze najpierw ida cycki i brzuch a pozniej ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
Ja chyba musze kupic biale butki :) moja sukienka ma bardzo gleboki dekold i mój się smieje że cyckami bede swiecic :) jakoś tak się uklada ta sukienka że malo co mi brzusia widac. Ja przed ciaza mialam miseczke B a teraz już D albo DD zalezy z jakiej firmy. A mialyscie bukiet slubny? Bo ja chyba sobie wezme bialo rozowe lilie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
Też chcialbym z konwalii ale już sezon na nie minol :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam male B i chyba tak zostanie :( zawsze mialam kompleks z .oim biustem ale teraz to juz wgl. Sutki mam wielkie a ogolnie piersi- malenkie :( wstydze sie tego normalnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
Ja bukietu nie mialam za to mialam torebkę kopertowke biała pasująca do butow i malutkich ozdób we wlosach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge doczekac sie wizyty u gin. Dziewczyny ja mam chyba jakiegos tasiemcamoglabym jesc i jesc i smakuja mi takie rzeczy ktore wczesniej byly dla mnie obrzydiwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
Przyszlamamo nie przejmuj się ja mam teraz takie duze że mojemu się nie podobaja ale co tam. Natalcia pisz jak po wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaipola
hej, ja wczoraj byłam u lekarza, mała 500 gr ;) Zapraszam na mojego bloga ciążowego: www.matkotymoja.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana to super ze z mala wszystko ok :) ja tez moglabym jest wszystko co wczesniej nie smakowalo mi :D coreczka wierci sie ze ho ho :D moja kolezanka jest w 30 tc i mowi ze zaczely jej sie te skurcze.... i ze to boli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
Natalcia to super :). Przyszla mamo mnie już od jakiegos czasu mecza skurcze i racja boli to troche ale nie jakoś strasznie. Moja mala to chyba czysty tatus bo tak się wierci jak on. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby poinna wazyc 540 gram ale lekarz stwierdzil ze bedzie drobna dziewczynka i lepiej bedzie mi rdzic.ja tez mam skurcze,da sie pzezyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×