Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla niedoswiadczona mama

jestem w ciazy kiedy moge pojsc do lekarza

Polecane posty

Gość przyszla niedoswiadczona mama
Natalcia to ty juz nawet teraz mozesz isc do gina i napewno bedzie juz serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
No chyba ze tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz sie nie moge doczekac bicia serduszka.szkoda tylko ze na 1 wizyte pojde z tesciowa a nie z narzeczonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Natalcia a ty jakie na samym poczatku mialas objawy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mdlosci ma gdzies juz z 3 tygodnie,na poczatku myslalam ze sie zatrulam ale jak trwalo to dluzej niz tydzien to wtedy zrobilam test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Ja tez na pierwsza wizyte bede szla bez mojego narzeczonego :( i chyba na kazda wizyte bede szla bez niego bo w tygodniu go wgl nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
A ja na samiutenkim poczatku w 16 i troche w 17 dc mialam takie bolesci podbrzusza. To nie owulka bo ta mialam w 13 dc (tempka,sluz itp) to byl tako bol ze nie moglam sie wyprostowac. To juz mnie zastanawialo a teraz brak miesiaczki juz od 6 dni, test pozytywny a reszte opisalam wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Natalcia dokladnie :):):) ale co tu zrobic. Pracowac tez trzeba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My sue staralismy o dziecko rok czasu wiec kiedy spoznial mi sie okres to nie robilam testu bo nie chcialam zapeszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
My na odleglosc zyjemy 2 lata praktycznie. Ale dajemy rade. My tez sie staralismy od stycznia ubieglego roku. Nie kilka razy sie zdarzylo ze mialam owu w czasie weekendu. A teraz owulke mialam w srode a w poniedzialek byl ostatni stosunek. I to mnie zdziwilo ze dwa dni minely od stosunku a sie udalo :) no chyba ze moj organizm przes ten miesiac byl inny i w weekend kiedy mialam 16-17 dc to byla owulka a wtedy tez byl stosunek wiec... wazne ze na tescie sa dwie kreski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
Zla taka jestem dziewczyny ze jej :-( Ale pocieszam sie tym ze juz w piatek bede miala usg, a jutro ide na badanka, chociaz tyle ze mi ich gin sporo zalecil bo mam miec: morfologie pelna, mocz ogolny, glukoze na czczo, bhcg, prolaktyne, tsh, ft4, i zelazo ... Takze jak juz bede w piatek na wizycie to pokaze badanka,. A powiedzial mi jeszcze dzis gin ze wedlug OM to bede miala termin porodu na 31 pazdziernika. Ale tyle to ja sama wiedzialam z kalkulatora porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
Do przyszla niedoswiadczona mama: kochana ja przy cyklach 29 dni, owu zawsze mialam 15dc. W lutym wypadalo ze mam miec 6 owu, a kochalam sie z narzeczonym tylko 2 lutego wiec mowie nie uda sie, A tu cos sie przestawilo i owu mialam 21 dc !! Szok... a on akurat 20 wrocil.. Cialo kobiety jest naprawde ogromna zagadka. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie zjadlam 5 pierozkow ruskich i mnie nie mdli jakis cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
Ja sie troche martwie tym moim tsh bo mam 5,8 :-( A to nie zbyt dobre w ciazy, mm nadzieje ze wszystko bedzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
Ja tez juz taka podekscytowana jestem, tez patrzyla juz lozeczko :-). Wozka jeszcze nie, ale fotelik do saochodu juz narzeczony kupil bo znalazl na promocji.. :-) :-) Dziewczyny w akim wieku jestescie i skad?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Huanamaria wszystko bedzie dobrze :) jestem tego pewna :) a ja sie boje ze okres dostane... nie wiem... tak jakos jeszcze do mnie nie dociera... Natalcia tylko nie kupij nic przed poznaniem plci bo to podobno pecha przynosi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Ja mam 21 lat i jestem z okolic Szczczecina :) a ty??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Kochane a jeszcze jedno. Ja sie juz troche staram wiec to i owo wiem ale pytanie do was. Czy kiedys wykonywalyscie sobie samobadanie szyjki macicy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Ja jestem Paulina, milo mi kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×