Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla niedoswiadczona mama

jestem w ciazy kiedy moge pojsc do lekarza

Polecane posty

Gość przyszla niedoswiadczona mama
Ja tez sie boje ze to sen :) ze zaraz przyjdzie @ ale jestem dovrej mysli. Ja mialam bardzo wrazliwe piersi. Ale teraz czasem pobola i mam takie sine sutki, i male zylki na piersiach ale nie duzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Gosc- a moze zmienisz nick zebysmy mogly sie konktlretniej porosumiewac bo tu jest duzo gosci :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Ja sie boje troche bo mnie prawy jajnik pobolewa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
A dlugo sie staralyscie o maleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Barszczzuszkami ja sie rok staralam. :)a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
Przyszla mama, mnie tez tak klul lewy jejnik jakies 4-5 dni ale juz ustalo, tylko mam takie wlasnie burczenie w brzuszku :-). Ja sir staralam 7 cykli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
My staraliśmy się 4 cykle. Chociaż dopiero ten ostatni cykl był prawdziwym staraniem bo w końcu skończylam studia i przeprowadził am się do narzeczonego teraz tylko zastanawiam się jak pogodze studia mgr z ciążą dobrze że chociaz są zaoczne. Mimo wswszystko ogromnie sie ciesze ze nam się udalo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Huanamaria ja mam ten bol jak chodze, siedze zgieta. Ale jestem pewna ze to to :):) ze mojemu niuniusiowi domek sie ksztaltuje :) Barszczzuszkami czekam na odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Barszczzuszkami a kiedy mialas termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Termin ostatniej miesiaczki oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
Ostatnia mialam 30 stycznia a do gina ide 17 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
To praktycznie tak jak ja :D dzisiaj sprawdzilam w kalendarzu i to byl 30 a nie 31 stycznia :) ale ja ide 11-go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
Niestety u nas dopiero na 17 był jeden wolny termin więc i tak mi sie udalo.mam nadzieję że dowiem sie już czegos konkretnego bardzo chcialabym zobaczyc już moja ukochana "fasolke" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Ja ide teraz bo do 17 nie wytrzymalabym :D a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
Zle napisalam nie lewy tylko prawy mnie klul.. ;p Jej dziewczyny wy tez macie taki apetyt? Wstawilm wlsnie do piekarnika zapiekanke :-). A teraz mam ochotke na bita sitane i mus z kiwi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miesiączka spóźnia mi się 4 dni , test wyszedł negatywny i nie wiem co o tym myśleć ile odczekać żeby powtórzyć test. Co do współżycia - pieściliśmy się bez zabezpieczenia ale przed samym seksem on zakładał prezerwatywe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Za trzy dni zrob test albo bete :):) jezeli nadal bedzie negatywny a @ nie bedzie idz do gina. Pamietaj ze mezczyzni wydzielaja taki sluz w ktorym tez sa plemniki :) a chcesz byc w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Huanamaria ja wlasnie druga kanapke jem a przed chwila jadlam placuszki z jablkami. :D a rano nic jesc nie moglam, wrecz wmuszalam w siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chce być było by to nasze 2 dziecko - tylko niepokoi mnie czy aby nastawiać się na ciąże , zawsze najpóźniej miałam miesiaczke po 27 dniach teraz to 31 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
Gosciu, ciezko powiedziec co to moze oznaczac? Masz jakies inne objwy? Tak jak ci radzi Przyszla niedoswiadczona mama powtorz test albo idz na bete, ja robilam test dzien po spodziewanej miesiaczce i nic nie wyszlo, 3 dni po spodziewanej tez nic, dopiero trzeci test zrobiony gdy miesiczka sie spozniaa 5 dzien pokazal taka bladziutka kreseczke. Takze nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od 2 tyg bolą mnie okropnie piersi, niesamowicie mi widać na nich żyły, strasznie jestem senna no i ten brak miesiączki odczekam z 5 dni i najwyżej przejdę się na bete choć nie znoszę kłucia bo mdleję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
Przyszla mama, moge mowic do Cb Paulina.? :-). Ja to taka nienajedzona jestem :D haha Narzeczony sie smieje ze naprawde jak slonica bede wygladac, no ale co mam zrobic jak mi sie non stop jesc chce, chyb to lepiej ze sie ma apetyt..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
Gosciu cos mi sie wydaje ze jestes w ciazy :) trzymy za Ciebie kciuki kochana !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czas pokaże :) i dzięki za słowa otuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Huanamaria po to imie napisalam :):) Ja test zrobilam w 5 dni po spodziewanej i mialam cieniutka kreske ale widoczna Gosc. Ciezko tak stwierdzic ale badz dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Huanamaria po to imie napisalam :):) Ja test zrobilam w 5 dni po spodziewanej i mialam cieniutka kreske ale widoczna Gosc. Ciezko tak stwierdzic ale badz dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
Uwielbiam to imie ;) moja siostrzyczka ma na imie Paulina ;-) Gosciu, po to tu jestesmy zeby sie wspierac :* Ciesze sie ze moge sie wam wygadac bo moj facet to mnie tak wkurza najlepiej zebym go na oczy nie widziala hahah ;-) Teraz tez przyszedl i zacząl sie do mnie lasic, a ze naprawde kiepsko sie czuje taka zmeczona jestem to dalam mu dwie tabletki na spanie mowiac ze to te od jego alergii haha, i teraz smacznie spi a ja mam swiety spokoj ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Haha :) ja wlasnie mialam pisac ze jestem mega zmeczona. Ale wiecie? Boje sie ze ta okropna przyjdzie :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Kochana huanamario. Mnie tez moj mezczyzna denerwuje ale z innych powodow niz twoj ciebie :D nie moge nawet z nim pogadac. Niby sie cieszy ale tak jakby mial gdzies co sie dzieje. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
Paulina nie nakrecaj sie tak, @ nie przyjdzie spokojnie. Nie stresuj sie bo teraz odpowiadasz nie tylko za siebie.. 'Dziecko karmisz nie tylko tym co jjesz ale tez tym co myslisz, co czujesz' Pamietaj :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×