Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla niedoswiadczona mama

jestem w ciazy kiedy moge pojsc do lekarza

Polecane posty

Nie nie robilam.ja mam problemy z nadzerka mialam wlasnie w marcu isc na wymrazanie ale niestety nie wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
Ja tez mam 21 lat ;-) a jestem z okolic kielc. Takze kazda z nas daleko, dobrze ze tu na kafe jestesmy blisko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Ja na szczescie nie mam nadrzerki ani nic. Bylam u ginekologa w polowie stucznia. I bylo wszystko ok. Ale pojde 11-go. Oby zrobil usg. Chociaz moj lekarz robi usg dopochwowe co wizyte wiec mam z tym dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Hahaha... to ja glupia nie zrozumiam. Ale moje imie tez znac mozecie bo moj nick za dlugi :D Dla chlopca Szymon a dla dziewczynki nie wiem jeszcze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Natalcia slub mozesz przelozyc przeciez na wczesniejszy termin badz tez na pozniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie jest problem ze sala zaplacona a wczesniej nie mozemy.no chyba ze we wrzesniu zrobimy i tak sukienke szyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
No to sukienka szersza i bez alkoholu i bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
Natalcia my mielismy brac slub 31 maja ale jakos teraz nie wiem czy chce, chyba wole wziac tylko cywilny i zaoszczedzic na mauszka.. ooo Marcelinka sliczne ;-) My dla chlopca chcemy Oliwier a dla dziewczynki mamy takie typy: Marcelinka wlasnie, Oliwka, Lenka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alkochol kupiony wszystko obgadane wiec szkoda a jedna noc sie jakos przemecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu, jakie wy jestescie egzaltowane. Takie mlode i juz sie w pieluchy pakujecie? Czy jedynym waszym zyciowym celem jest urodzenie dziecka, w dodatku "narzeczonemu"? Do szkoly byscie poszly, zdobyly wyksztalcenie, staly sie samodzielne i niezalezne, a nie bachory produkowac. Moze byscie chociaz takich bledow ortograficznych nie robily, nie mowiac juz o tych wszystkich kretynskich zdrobnieniach. A pozniej beda plakac, ze sobie zycie zmarnowaly. Niektorym kobietom naprawde niezle na mozg pada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
Natalia we wrzesniu bedziesz w 8 mc, miesiac przed porodem wiec nie wydaje mi sie ze taki slub, wesele jest dobrym pomyslem , bedziesz miala juz naprawde ogromny brzuszek, bedzie ci iezko chodzic a co mowic tanczyc, wszyscy beda Cie traktowac jak taka oo uwazaj na nia nie dotykaj.. Ale oczywiscie sama musisz zdecydowac ja swoj slub na 50% odwoluje bo pod koniec maja bede juz zaczynac 5 mc wiec juz brzuszek bedzie, a chce malenstwu oszczedzic stresu, glosnej muzyki.. a sama tez nie chce isc do slubu jak taka slonica wielk..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Po pierwsze bachorem to jestes ty od urodzenia, ba, od poczecia. Po drugie to my decydujemy o tym kiedy chcemy dziecko a nie ty. A po trzecie nikt cie tu nie zapraszal. Wiec zegnam i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba coniektorym miec dziecko oznacza zmarnowane zycie.gosciu twoja matka tez sobie zycie zmarnowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
My myslelismy o slubie w swieta Bozego Narodzenia. Ale ja bede po porodzie miesiac... to nie wiem czy zdolam. Wiec teraz trzeba pomyslec o np marcu. Bo literka r musi byc przeciez :D a i od razu chrzciny urzadzimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
Gosciu z 14:08.. dziekujemy Ci za wypowiedz ale nie musisz sie zbednie wypowiadac. I nie oceniaj ludzi ktorych nie znasz bo to nie Twoja rola. Tylko Bog jest naszym sądzicielem. Nie znasz zadnej z nasz wiec dlaczego sie tak wypowiadasz?! Szkole tez mam ukonczona, zrobione 2 zawody a jak juz Cie tak bardzo interesuje dlaczego zdecydowalam sie na dziecko w wieku 21 lat to prosze bardzo powiem Ci! : w lipcu 2013 roku dowiedzialam sie ze mam guza piersi, ale nie poddalam sie. Zaczelam walczyc z tym, tyle ze we wrzesniu znowu zwątpilam bo znalezli u mnie torbiel na jajniku 10 cm!!!!! Musieli mi ja usunac razem z jajnikiem, lekarz kazal jak najszybciej starac sie o dziecko poki drugi jajnik jest jeszcze zdrowy. I dziekuje Bogu ze jestem teraz w ciazy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
No z jednej strony... chyba ze ochrzcimy w swieta :) zobaczymy jak to bedzie. Ale huanamaria ma racje z tym slubem. To bedzie twoj 8 miesiac, nie dasz rady cala noc!! Pomysl plecy, brzuszek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skonczy sie tak, ze ten "narzeczony" was w tylek kopnie jak sie roztyjecie i zostaniecie samotnymi matkami na lasce rodzicow. Wiele juz takich bylo, co chcialy faceta do siebie dzieckiem przywiazac zeby na leniwce robil, ale sie nie udalo. 21 lat i dwa zawody, jasne. Dziesiec od razu moze. Rany, co za kretynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Huanamaria to u ciebie az tak zle??? Jeju, trzymaj sie tam kocyana i dziekuj Bogu ze moglas zajwc w ciaze. Bo z tymi torbielami to roznie bywa... a jeszcze guz piersi... ale teraz jest ok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu chyba zazdrosna jestes moze dzieci miec nie mozesz czy co.powiem ci ze ja mam mgr.inz. i co zatkalo? wcale po studiach nie czuje sie lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Ty tepy gosciu!!! To ze ty masz problemy ze swoim ja, moze przezyles/as taka sytuacje nie oznacza ze kazdy tak musi miec. Ja jestem po liceum i mam czeladnika w zawodzie. Trzeba chciec niedorozwoju a nie od razu krytykowac. Bachorze po podstawowce. I odwal sie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat jestem facetem i szkoda mi takich idiotek jak wy. Trzymam sie od takich z daleka. No ale przynajmniej macie teraz kolko wzajemnej zdoracji zeby o kupkach, kaszkach i pierdnieciach gadac. Gratuluje ambicji. Bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj biedny gosciu co za jad chyba zadna cie nie chce i dlatego wyladowujesz tutaj swoje frustracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×