Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla niedoswiadczona mama

jestem w ciazy kiedy moge pojsc do lekarza

Polecane posty

Ja według OM mam termin na 30.10, a według usg na 7.11.. Chociaż po ostatnich usg tez Wychodzi termin na 30 Października.. Wczoraj tak mi się smutno zrobiło ze nic się nie rusza :( no ale cóż mała Będzie wiedziała kiedy wyjść.. Dalej będę sprzątać, Chodzić i pić tą herbatkę.. Wiec zobaczymy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz mi się tak okropnie dluzy. Wpatruje się w swoje ciało, doszukuje się tych oznak porodu i nic! Teściowej się dziś krew śniła, podobno na rodzinę, na przyjście kogoś bliskiego się śni krew ui mówi ze może juz w krotce urodze.. Sprzątam Dziś dalej żeby się ruszać sporo ;) Mój mąż kazał sobie naszykowac spodnie, białą polowke i marynarkę haha. Mamy mieć poród Rodzinny i mówi że musi ładnie córkę przywitać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja mam do Was takie dosc nietypowe pytanie :/ czy wwm w ostatnich dniach tez leci tak duuuuzo bialego sluzu? To nie infekcja bo przy infekcji jest serkowaty a ten jest bez zapachu, rzadki i gladki. Od kilku dni mi tak leci a dzisiaj to juz przesada. Po prostu leje sie ze mnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja mam do Was takie dosc nietypowe pytanie :/ czy wwm w ostatnich dniach tez leci tak duuuuzo bialego sluzu? To nie infekcja bo przy infekcji jest serkowaty a ten jest bez zapachu, rzadki i gladki. Od kilku dni mi tak leci a dzisiaj to juz przesada. Po prostu leje sie ze mnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Huanamaria o kurde ten twoj maz to normalnie mistrz :D milo ze chce ladnie wygladac tylk ochyba nei zdaje sobie sprawy z tego ze za chwile prawdopodobnie bedzie caly "ogilony", obsikany i nie wiadomo co jeszcze ;) Przyszla mamo ja tez mam sporo takie sluzu dzis w nocy snilo mi sie ze mi czop wypadl :D i kurde lecialam w panice do lazienki a tu nic okazalo sie ze to sen a byl tak realny ze bylam swiecie przekonana ze to jawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff... kamien z serca ze nie jestem sama z ttm sluzem :D ja nie moge nosic stanika. Rozsadza mi piersi. I jak cala ciaze narzekalam ze sa male tak teraz robia sie takie duze :D fajnie ze maz huanamarii jie chce wygladac " codziennie". Bo w koncu corka na swiat przychodzi nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Dzisiaj to przesadziłam ze spaniem, pobudka o 10.15. Ale mężuś rano w domku, więc i dobrze się spało. Bo zwykle on rano do pracy wstaje. Też mam głupie sny. Tej nocy mi się śniło, że nie potrafiłam ubrać dziecka w ciuszki, nie potrafiłam jej nakarmić i była taka głodna i bardzo słaba :( i rodzina za mnie robiła wszystko bo taką niezdarą byłam w śnie. Masakryczny sen!! Co do skurczy to ja mam ale jedynie na górze brzucha. Strasznie wtedy twardnieje, aż chodzić nie mogę. Wczoraj wieczorem miałam bardzo częste, ale czuję, że to nie TE skurcze. Przyszłamamo ja mam śluz gęsty, trochę żółtawy. Wodnistego u siebie nie zaobserwowałam. Sutki też bolą, ale piersi nie urosły w ciąży za bardzo ;/ Huanamaria miło, że Twój mężuś chce ładnie wyglądać. Będziesz miała co dziecku opowiadać jak podrośnie :) Ciekawe czy natalcia dalej w szpitalu czy wychodzi. I jak z tą podwyższoną temperaturą. Dzisiaj zrobiłam kolejny pomiar wagi - mam +14 kg :o w ciągu ostatnich 2 tygodni przytyłam prawie 2 kg. Nie czuję się popuchnięta, ale też nie mierzę ciśnienia. Będę musiała do teściowej skoczyć po ciśniomierz aby kontrolować sytuację (chociaż w ciąży miałam w normie lub niskie). Wczoraj miałam dziwne uderzenia gorąca na twarz, nie wiem czym spowodowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana ja zle to ujelam. Ten sluz nie jest wodnisty ale nie jest tez gesty. Taki.... pol na pol.... :) mi sie dzisiaj nic nie snilo lub nie pamietam. Ale ja to mialam takie sny jak np taki ze msze odprawiam w kosciele :D dzisiaj troche pochodze na spacerze.... 20 dni do terminu z OM. Szkoda ze nie znam terminu z usg :( ale czuje ze nie urodze za szybko. :) co dzisiaj robicie na obiad? Ja krokiety :) jakos mnie naszlo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce to mi naszykuje te ubrania niech wygląda ładnie.. Chociaż w tym wszystkim to nie będzie ważne jak jest ubrany ;) Mi tak piersi urosły ze aż rozstępy mam.. Jedynie jaki stanik mogę nosić to te sportowe albo bezszwowe.. Brodawki i otoczki zrobiły mi się takie wielkie i ciemne.. Przyszła mamo ja wcześniej miałam taki gesty biały śluz, coś jak budyń, a teraz jest taki lekko bialawy pomieszany z plodnym i lejacy... A od wczorajszego badania jestvtaki beżowo brązowy.. Mi się Dziś śniło ze byłam molestowana, chciałam uciec mnie porwali do jakiegoś wielkiego domu bez światła.. Masakra! Okropny sen..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od wczoraj mam jeszcze zupę pomidorową z ryżem - ze świeżych pomidorów. Noc więcej nie będę robiła bo pod wieczór wybieramy się z mężem na pizzę - mamy dzisiaj 6 rocznicę ślubu :) trzeba jakoś uczcić ten dzień. A nie pamiętam kiedy ostatnio jadłam pizzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu wstawiaj to sobie na innych forach.. Po co nam zasmiecasz dyskusje swoimi wywodami.. Myszka to wytrwałości kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maszka gratulacje duzo milosci i nastepnych wielu lat w szczesciu i zdrowiu :* ja w ogole mam duze piersi ale nei wydaje mi sie ze nie urosly zbyt duzo moze o jeden rozmiar. maz sie smieje ze zawsze szly pierwsze piersi potem dopeiro ja a teraz idzie brzuch cycki i na samym koncu ja :D a co do obiadu u nas dzis nie ma znaczy nic szczegolnego dostalismy zaproszenie na obiad do tescia ale nie wiadomo o ktorej maz z pracy wroci jak pozno to raczej cos w domu bedzie na szybko typu kalafior ryba i kasza albo cos podobnego ;) u nas daniem takim awaryjnym a za razem jednym z ulubionych jest ziemniaki jajko sadzone i szpinak albo nalesniki z szpinakiem i serem bbialym (bo nalesniki mam pomrozone tak samo uzywam szpinaku mrozonego a nie świeżego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje dziewczyny:-* Idę teraz na spacerek z pieskiem. Zrobię sobie dłuugi spacer, a co! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła mamo mi też tak Brzuch opadł bardzo. I też jak rękę włożę pod biust to jeszcze z pół następnej by się zmieściło ;) A ja właśnie byłam na zakupach, pochodziłam trochę, kupiłam małej skarpetki, czapeczke do szpitala i ciepłe rękawiczki :).. A ja Dziś zrobię nam domowego kebaba na frytkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze az tak bardzo? ja tam u sieie tego nie zauwazam za bardzo tylko maz mi powiedzial ze jest nizej ale jakos nei tak strasznie. jutro na 9 ide na ktg ciekawe czy cos pokaze :) a w pon mam wizyte u lekarki ciekawe czy nasza mala sie odwrocila... uff ale sie nasprzatalam teraz mam przerwe a wy co tam leniuchujecie dzis czy raczej aktywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barszczyk z uszkami ja dziś od samego rana bardxo aktywna, już 3 razy pranie robiłam, sprzątam układam wszystko.. Byłam na zakupkach.. Ehh dziewczyny juz 4 dzień mam biegunkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huanamaria to dobry znak !!! Ja latam do toalety i dosyc czesto sie wyprozniam ale nie mam biegunki. A mam pytanie do was. Jak bum chciala ktg to moge jechac normalnie do szpitala i tak bez problemu mi zrobia czy musze miec skierowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie niestety meczy ostatnio biegunka a co do ktg to nie wiem jak to jest bo ja sie umawiam po prostu na konkretny dzien i godzine z ta moja polozna ale wydaje mi sie ze nie potrzeba skierowania. no i jak sie chodzi na wizyty do lekarza to tez czasami robi...przyszlamamo zawsze mozesz troche powiedziec ze cos cie niepokoi to powinni zrobic bez szemrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła mamo jak ja ostatnio pojechałam na IP do szpitala, zarejestrowalam się bo mowie ze mam bóle w krzyżu, no to w sekundę do mnie przyszli z położnictwa, i dopiero się zaczęło. Ze jak to oni tak nie robią ktg jak się komuś umysli, a ja im mowie ze mam bóle i to nie widzi mi się, no to oni ze muszą zapytać lekarza czy mogą zrobić, bo oni chcieli mnie na oddział położyć a ja nie chciałam, wole w domu czekać niż w szpitalu. No a jak się potem okazało to normalnie robią ktg, tylko potem się podpisuje na wypisie ze odmawia się zostania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak bym wiedziała że będą tak wymyślać to bym najpierw zadzwoniła i zapytała. Ale dobrze ze pojechałam, to wzięłam sobie regulamin przyjęcia ciężarnej do porodu. I okazało się ze w szpitalu w którym będę Rodzic wymagana jest lewatywa jednorazowa ENEMA.. Jakoś tak dziwnie się czuje, już 3 dzień nie mam apetytu ta zgaga mnie męczy, dziwnie boli mnie w podbrzuszu i ciągle mokro czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj dużo piszecie :) niedawno wróciłam do domku. Byliśmy na tej pizzy - mniam i jeszcze z pieskiem na spacerku. Dzisiaj miałam aktywny dzień, ale tak przyjemnie - z obowiązków domowych jedynie wyprasowałam troszkę ciuszków dla małej. Ja jeszcze nie miałam robionego ktg, mój lekarz nic nie mówił abym robiła. Może teraz w środę coś na ten temat wspomni. Barszczzuszkami też jestem ciekawa czy Twoja dzidzia się obróciła. jestem dobrej myśli :) Co do lewatywy, w szpitalu, w którym będę rodziła nie jest obowiązkowa. Żona kuzyna jest pielęgniarką i często uczestniczy w porodach to mówiła, że lepiej sobie zrobić. To nie jest przyjemne ale bynajmniej potem ma się komfort. Huanamaria, Ty już masz 39 t.c., więc może coś Ciebie rusza. Ja u siebie powiem Wam nie czuję żadnych oznak porodu (dla mnie ten twardniejący brzuch to żaden znak). Ja teraz ciągle rozmyślam kiedy się zacznie :) a razem ze mną rodzinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalcia a co u Ciebie? Dojechałaś dzisiaj do domku czy jeszcze w szpitalu? Jak się czujesz jako świeża mamusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzisiaj mialam caly dzien delikatne skurcze. Teraz sa bolesne.... nie wiem... moze to falszywy alarm. Ale boje sie. Jeszxze czegos takiego nie mialam. W dodatku czuje sie ciagle jakbym sie posiusiala. Ehhh.... poczekam. Zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×