Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malinka78

dlaczego ludzie nie potrzebują pracy???

Polecane posty

Gość malinka78

Witam! Pracuję w Forever Living Products (dystrybucja kosmetyków, suplementów diety, witamin-wszystko na bazie aloesu i mleczka pszczelego). Jest to trudny system pracy w MLM i wbrew pozorom wcale nie dla każdego, a tylko dla tych CO CHCĄ. Ludzie! W każdej pracy trzeba pracować, żeby coś mieć, także i tu! Nic nie ma za darmo w życiu! Co mnie zdumiewa najbardziej - to odmowa współpracy przez ludzi, którzy są bezrobotni, w sytuacji bez wyjścia, w trudnej sytuacji materialnej, którzy nie mają nic do stracenia. Pytanie DLACZEGO NIE POTRZEBUJA PRACY??? ja gdybym nie miała nic, czepiłabym się czegokolwiek :-) ) wolą siedzieć i nie robic nic, albo dalej czekać na łaskę z urzędu pracy...a to może potrwać miesiące. OGARNIJCIE SIĘ trochę i działajcie:-) ) tym bardziej, że warto spróbować w dobrej sprawdzonej firmie (a nie w firmie- krzaku) , potraktować pracę poważnie (a nie jak zabawę albo hobby) i przestać myśleć stereotypami. MLM to nie jest akwizycja , te czasy minęły, teraz jest to nowoczesny system pracy, może być zdalnej, może być realnej, Trzeba CZYTAĆ, UCZYĆ SIĘ I DZIAŁAĆ WBREW OPINIOM. Kto jest zainteresowany niech pisze aneta_kal@op.pl lub wejdzie na stronkę www.myflpbiz.aloes2014. Warto dołączyć do mojej grupy:-) Jest praca, są etaty. To sprawdzony pomysł na biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest umowa o prace czy nie ma??? jak nie ma to nie mow o pracy.... poza tym ci quasi przedsiebiorcy duzo mowia ile to pracy a jak malo ludzi, ale jesli spytac za jaka kase to wcale sie nie dziwie ze nikt nie przychodzi :):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zbereznik a umowa zlecenie czy dzielo to juz nie praca ? Ciekawy sposob myslenia masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka78 tutaj ludzi do MLMu nie znajdziesz. Nic nie poradzisz ze wiekszosc ludzi ma mentalnosc etatowca i dla nich tylko i wylacznie etat jest najlepszym najuczciwszym rozwiazaniem. Do tego maja stala pensje wyplacana co miesiac i tyle im wystarczy, to gwarantuje im bezpieczenstwo :D x Ludzi do biznesu szukaj na forach biznesowych i na FB gdzie mnostwo jest grup ktore zrzeszaja ludzi przedsiebiorczych. Tutaj to tylko strata czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz prowizje lub płacone od każdego zwerbowanego????bujaj się....jaka desperacja hehe ze szukasz tu...wiem jak to jest na czym to polega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa zawody, do wykonywania ktorych trzeba miec predyspozycje. Ja naleze do ludzi, ktorzy nie sprawdza sie w biznesie. Nie potrafie i nie chce wciskac ludziom towarow, ktorych nie potrzebuja. Nie widze powodow, zeby do pracy, gdzie trzeba sie wykazac m.in. kreatywnoscia, szukac wsrod ludzi, ktorzy maja noz na szyi. Mozna pomstowac na tych, ktorzy nie skalaja sie zadna praca, jak np. sprzatanie, a wola zerowac na rodzicach badz partnerach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem co wy macie z tym wciskaniem towarow. przeciez MLM nie polega na wciskaniu towarow. Wszyscy macie bledne pojecie o MLM. MLM to nie akwizycja. Zrozumcie to w koncu ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brrr jak nie lubię takich wciskaczy... To to samo co stać na ulicy i zaczepiać ludzi, w*********e na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stanie na ulicy i zaczepianie ludzi to typowa akwizycja. MLM to nie akwizycja. to tak jakbym powiedzial ze programy partnerskie to akwizycja bo ktos zacheca mnie zebym skorzystal z oferty jakiegos sklepu i u nich robil co miesiac zakupy. to tak jakby ktos mi powiedzial, stary nie rob zakupow w Lidlu tylko w Biedronce, a wtedy Biedronka wyplaci mi kase za to ze przyciagnalem do nich kolejnego klienta. To tez akwizycja wg was bo to dziala na tej samej zasadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tych ludzi co zaczepiaja na ulicy to ja tez ci nie cierpie. Nie znosze jak mi obca osoba wciska na ulicy jakies produkty ktorych nie potrzebuje. Masakra. I zal mi tych ludzi ktorzy kupuja te chinskie podrobki niewiadomo czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci co wciskają staruszkom garnki i materace za 5 tysięcy mówią tak samo jak ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie nie lubie akizytorow. I te garnki za 5 tys albo cos innego w cholere drogiego a biedni ludzie sie nabieraja. Nie dosc ze kupuja cos drogiego to jeszcze nic z tego nie maja oprocz produktu. nie mowie ze wszystkie ich produkty sa złe i drogie bo 10 lat temu moi rodzice kupili zestaw chyba naczyn prozniowych za male pieniadze i do dzisiaj uzywaja tych naczyn i sa zadowoleni a jak patrzylem na necie to taki zestaw kosztuje kilka tys zl a oni zaplacili ok 1300 zl za wszystko. Wiec oplacilo sie. Solidny produkt za dobre pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uczeni z Harvardu niedawno opublikowali wyniki swoich badań w zakresie psychologii zarabiania pieniędzy i w tych wynikach wszystkich zarabiających podzielili na 4 kategorii, przypisując do każdej kategorii zwierzaka, który najbardziej odzwierciedla model zachowani ludzi w tej kategorii. Pierwsza kategoria to krety - osoby, które w sprawach zawodowych nie widzą dalej końca swojego nosa. W ich przekonaniu należy zrobić wszystko by nic nie robić i coś otrzymać. Z reguły oni albo w ogóle nie szukają sobie zajęcia zarobkowego albo udają że szukają. Ale razem z tym nieustannie narzekają i obwiniają wszystkich i wszystko naokoło o to że świat uwziął się na nich i wszystko jest przeciwko nim, zaczynając od rządu i światowej finansjery aż po sąsiada z mieszkania obok czy za płotem. Nie mają żadnych ambicji zawodowych czy życiowych! Najbardziej im boli nawet najmniejszy sukces innych ludzi. W ich przekonaniu wszyscy, kto trochę lepiej się urządził z pewnością to ukradł, wyłudził czy zdobył to w inny sposób niemoralny lub wprost przestępczy. Druga kategoria według psychologów z Harvardu to kury. Co robią prawdziwe kury od świty do zmierzchu? Mają ciągle skierowaną ku ziemi głowę i non stop coś w tej ziemi dłubią. "Ludzkie kury" podobnie - nie pokładając rąk pracują. Z tym tylko, że robią to bezmyślnie, jak automat. Praktycznie całe ich życie to działanie na "autopilocie": pobudka, śniadanie, praca, obiad, coś do zrobienia w domu, kolacja, TV, sen. Od rana cały proces od początku. I tak codziennie. W skali roku jest to praca-praca-praca-krótki urlop-praca-praca. Następny rok to powtórka poprzedniego. Całe ambicje sprowadzają się do zdobycia środków na opłacenie w wyznaczonym czasie rachunków. Ani jedna ani druga kategoria obywateli kompletnie nie nadaje się do robienia z nimi nawet tak prostego biznesu jak MLM. Kury, co najwyżej mogą zostać twoimi klientami. I to, pod warunkiem, że potrafisz przekonać ich, że twoje towary są im niezbędne w ich pracy czy do codziennego istnienia. Prawdopodobnie, droga autorko tematu, trafiłaś głównie na ludzi z tych 2 kategorii. Ze smutkiem muszę Ci powiedzieć, że krety nie mają żadnych szans przejść do kategorii na wyższym poziomie niż kury, a - z kolei - kury mają baaaardzo trudne przejście do wyższej kategorii, jaką są małpy. MUSISZ SZUKAĆ MAŁPY! Inaczej masz marne szanse na sukces. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgodze sie z toba Inwestor. Zeby napisac w skrocie to : x 1 - ludzie ktorzy brzydza sie jakiejkolwiek pracy, zyja na zasilkach itp, robia wszystko zeby nie pracowac. . 2 - etatowcy, ludzie cale zycie pracujacy na etacie za mniejsze lub wieksze pieniadze i nie widzacy nic poza etatem, zwykle automaty, codziennie to samo, ta sama praca itp . 3 - ludzie przedsiebiorczy, szukaja innych rozwiazan tylko nie etat :D zakldaja wlasne biznesy, pracuja na zlecenie jako freelancerzy, trudnia sie MLMem i wykorzystuja inne sposoby zarabiania pieniedzy np w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam ksiazke "kwadrant przeplywu pieniedzy" R.kyiosakiego Bardzo ciekawa pozycja. dodam ze 90% ludzi cale zycie tkwi w pierwszym kwadrancie. a kwadrantow jest 4 :) 1- Etatowiec 2- Samozatrudniony 3- Wlasciciel biznesu 4- Inwestor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ooo kret sie odezwal chyba hahahahah" Z całą pewnością! I zobacz, jak trafnie Harvardczycy opisali jego zachowanie! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"podejrzewam ze zbereznik to kura" A skąd? Też kret! Najwyżej uczący się albo pracujący. Kura niema czasu na pisanie głupot na forum. Na to ma czas i ochotę jakimś cudem jeszcze pracujący kret. Pewnie siedzi w robocie i póki szef nie widzi klepie w klawiaturę. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w MLM naprawde zarabia tylko ten kto jest na szczycie piradmidy. koniec i kropka... :P matolow ktorzy beda na ciebie pracowac szukaj sobie gdzie inndziej. a jak chcesz to ja cie moge zatrudnic w systemie mlm. od kazdej umowy sprzedazy szklanki za 100 zl dostaniesz 5 zl. a jak bedziesz mial strukture to jeszcze zlotowke ci dorzuce... :D pasi??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"naczytales sie ksiazek kijosakiego i myslisz ze rozumy pozjadales..." x Ty za to nie czytales zadnych ksiazek i uwazasz sie za namadrzejszego. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"naczytales sie ksiazek kijosakiego i myslisz ze rozumy pozjadales... " Wyobraź sobie, że o wiele więcej niż tylko Kiyosakiego! Ze swojej pozycji niestety nigdy tego nie zrozumiesz, że nam się chce czytać, poznawać, badać, próbować i działać. Nie pijemy piwsko od rana do nocy i nie pieprzymy głupot na forum w tematach o których nie mamy bladego pojęcia, jak robisz ty i twoje kolesie! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"w MLM naprawde zarabia tylko ten kto jest na szczycie piradmidy. koniec i kropka..." No właśnie! Typowa wypowiedź zatwardziałego kreta. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak.. :D najlatwiej komus powiedziec ze nie ma pojecia... :D a skad wiesz ze ja nie jestem nad wami i smieje sie z was ze pracujecie w systemie ktory wymyslilem.... :D w d***e byles gowno widziales... :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po twoich wypowiedziach stwierdzam ze na 100% nie jestes gdzies wyzej. A nawet gdybys byl wyzej to nie jest powiedziane ze zarabiasz wiecej ode mnie. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pokaz swojego pita koles, albo cita ale niesadze bo w mlm malo jest takich co maja swoja spolke w formie kapitalowej a nie zwykla rejestracje w edg... :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×