Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

termometr rtęciowy czy bezdpotykowy??

Polecane posty

Gość gość
Chwalę sobie model classic xl, łatwy w użyciu, tradycyjny szklany, z praktycznym powiększeniem na wynik i też różnicą między tym modelem a starymi jest brak rtęci w składzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogę podpowiedzieć zestaw z BabyTemp i kompresem żelowym. Termometr jest ekspresowy a kompres trzymam w zamrażarce także w każdej chwili jest do wykorzystania jakby trzeba było zbijać gorączkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dotykowy elektroniczny - dobry Rtęciowy idealny. Nie rozbić i masz na całe życie. Uważać czy metalowa skala się nie przesuwa w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie. Kupiłam Non contact trochę opierając się na opiniach ludzi z sieci i na szczęście mogę powiedzieć po tych paru tyg używania że to był dobry zakup. Polecam innym mamom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpowiem BabyTemp jeśli chce się kupić porządny termometr bezdotykowy, z nim nie mam żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze udało mi się trafić z termometrem bezdotykowym NonContact. Balam się że podczerwień może w jakiś sposób się gubić, przerywać i tak dalej, ale działa stabilnie. Szybko łapie sygnał, na wynik czeka się dosłownie sekundy no i całe badanie jest bezdotykowe nie roznosi się bakterii i wirusów po domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ranking na http://rankingtermometrow.pl/ jest w porządku, cały czas jest aktualizowany widać że kolejne osoby dodają swoje opinie o termometrach także sytuacja jest dynamiczna :) Dobry projekt strony fajnie opisane modele termometrów z fotkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Termometr mamy szklany klasyczny od Geratherm, model Classic. Wszystko działa tak jak w rtęciowych termometrach z tą różnicą że nie ma w składzie rtęci a co za tym idzie jest dużo bezpieczniejszy zwłaszcza jeśli chce się używać u dzieci. Taki termometr w przeciwieństwie do cyfrowego jest bez porównania tańszy i dużo wytrzymalszy (ma gwarancję wieczystą!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie też BabyTemp jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, szczegolnie ze mamy malutkie dziecko w domu gdzie nie wyobrazam sobie mierzenia dotykowo u takiego malucha. Jednak podczerwien jest dużo bezpieczniejsza bardziej higieniczna i o niebo szybsza niż inne tehniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukuję więcej opinii o termometrze Classic, ktos cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria
Dnia 21.11.2018 o 15:19, Gość gość napisał:

Poszukuję więcej opinii o termometrze Classic, ktos cos?

Mi też Classic nie robi żadnych problemów. Wyniki są precyzyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Ja mam termometr bezdotykowy z Haxe i bardzo sobie chwalę. Jest super czuły i dokładny a to najważniejsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek

Ja polecam model Classic XL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×