Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Izba przyjęć w szpitalu położniczym w Opolu

Polecane posty

Gość gość

Jestem w 12 - tym tyg. ciąży. Ciąża jest zagrożona, od początku były problemy, zarodek nisko osadzony, plamienia... Znalazłam się w szpitalu na podtrzymaniu w 7 t.c. Dostałam luteinę i po czterech dniach (!!!) zrobiono USG i ze sprzecznymi informacjami zostałam wypisana do domu. Po dwóch tyg. wizyta u mojego ginekologa nie potwierdziła m. in. tego co stwierdzono w szpitalu, że zarodek nie rośnie i drugi (rzekomo) zarodek jest martwy. Okazało się na wizycie, że jest dobrze, że jest jeden zarodek i przemieścił się wyżej i rośnie prawidłowo. Dodam, że przestałam już plamić i wydawało się wszystko ok. Tydzień temu jednak znów dostałam plamień, a że mojego lekarze nie było w Opolu i była to sobota, po uzgodnieniach tel przyjechałam na izbę przyjęć aby sprawdzić na USG czy wszystko dobrze. Przyjmował mnie ten sam lekarz tj.M.Kamiński. Po badaniu ginekologicznym stwierdził, że wszystko jest ok, Ze USG mi nie zrobi, po czym usłyszałam, że z takim schorzeniem jak nerwica powinnam się udać do psychiatry, a on jest tylko ginekologiem... Na pewno więcej się tam nie pojawię i odradzam wszystkim pacjentkom ten szpital.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×