Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

GRUDNIÓWKI 2014

Polecane posty

Dzień dobry dziewczynki:* Izzy bardzo możliwe ale pamiętajmy że hormony nam buzuja. Ja też miewam humorki bardziej pod tym względem że mam mniej cierpliwości. W weekend mają do nas przyjechać bratowa mojego z 2 dzieci...czuję że będę aż się gotować. Mimo że kocham dzieci to jej synek mnie do szału doprowadza... My z moim rzadko się klocimy bo ten siedzi zaraz się usmiecha bajeruje mnie i ja nagle zapominam o co mi chodzi. Milego dnia dziewczynki teraz jest u mnie piękna pogoda licze że sie utrzyma chociaż tutaj w pół minuty może się ulewa na caly dzien rozpetac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia2014
witam kobitki!!! Hormony w ciąży to straszna rzecz;) ja też jestem bardzo drażliwa ... u mnie pogoda od rana piękna! Oby jak najdłużej;) Dziś kolejna wizyta u lekarza kontrolna no i muszę mu pokazać wyniki badań;) pozdrawiam miłego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia2014
a rzadkich kłótni to zazdroszczę bo u nas od czasu do czasu jest wybuchowo;) na szczęście powoli uczymy się sobie ustępować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusia ja sobie deszcz wykrakałam leje... pranie musze w mieszkaniu suszyc... moj mały cały czas zabkuje ostatnie zęby mu idą, 5 i tak się pluje że szok zaraz wszystko mokre. Dzis moje genialne dziecko dorwało szczotkę do czyszczenia dywanów, a zeby miec co czyscic na mokro wylał kubusia na dywan. U nas nie da się kłócić bo oboje jesteśmy szurnięci lekko i zaraz któreś głupa strzela i po kłótni. Tusia a jaki macie staż związku ? DZis chodzę non stop głodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulipanea____Polska zachodnia____28 lat____II ciąża____PTP: 9.12.2014 tusia2014_____Polska północna____24 lata____I ciąża____ 04.12.2014 weronikamalopolska____Małopolska____22 lata____I ciąża____09.12.2014 mama_po_raz_drugi____Dolnośląskie___22lata____II ciąża_____21.12.2014 mamamusia_______Dolnośląskie_____21lat______II ciąża____25.12.2014 andziaaaaaaaaa____Niemcy____25 lat____I ciąża____OM 01.03.2014 _asienka_ _______Mazowsze____23lat_________ I ciąża _____ OM 24.02.2014 katinka2931____Norwegia____29 lat____I ciąża____05.12.2014 Odnalazłam tabelkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia2014
no to masz wesoło w domu z takim małym łobuzem....u nas nadal ładnie za oknem;) oj jeśli chodzi o jedzenie to ciągle zaglądam do lodówki od jakiegoś tygodnia nastąpił taki przełom;) uwielbiam barszcz którego dotychczas nie bardzo tolerowałam....parą jesteśmy od 4 lat, natomiast w czerwcu mamy swoją pierwszą rocznicę ślubu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusia no mam wesoło z urwisem :) nie ukrywam ze z mojej winy Wiktor to maminsynek... Boję się że nie będzie potrafił dzielić się mama. Na krok się bezemnie,nie rusza,owszem zostaje z babcią tata jak musi ale jak już jestem w domu to wszędzie ze mną jest. Nawet w wc... Muszę go jakos oduczyć tego maminsynstwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, dawno mnie nie bylo, wiec bylam w Polsce samochodem miedzy czasie z moim mezem i mialam robione usg (tutaj nie wytrzymalabym chyba czekania do 18 tygodnia) i wyobrazcie sobie ze moja ciaza jest duzo mlodsza niz sobie to wyliczylam bo tak strasznie przesunela mi sie owulacja i mam nowy termin : WIGILIA :))) ciekawe jak to wyjdzie, wiec na ten moment jestem w 8 tygodniu ciazy :) dziewczynki, czy wy macie juz brzuch bo ja mam wrazenie ze tak a to dopiero drugi miesiac*****erwsza ciaza. szok , wiec jak ktoras moglaby zmienic mi to w tabelce to bylo by milo bo ja nie wiem jak :P mam nadzieje, ze nie wyznacza mi juz nowych terminow :P pozdrawiam.. u mnie pogoda piekna, sloneczko swieci a ja leniuchuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrinka to aż 19dni przesuniecia Wow! Ja za tydzień mam wizytę już doczekać się nie mogę. Rano jadłam wszystko jak leci a później wymiotowalam popołudnie całe... Najgorsze jest to że zolcia mimo że żołądek nie był pusty...czułam się jak z krzyża zdjeta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NcD
a ja jestem w 16,5tc i nie mam żadnych humorków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :) pijecie kawe w ciąży? U mnie 3w1 albo zielona herbata z rana. Pogoda oczywiście znow brzydka... Nawet nie ma jak z synkiem na dłuższy spacer iść... Chyba że między kroplami deszczu :p za równy tydzien mam wizytę już doczekać się nie mogę a następna to będą już badania prenatalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama po raz kolejny, w ktorym tygoniu bedziesz miala robione badania prenatalne? pytam bo nie wiem czy uda mi sie byc wtedy w Polsce :/ ja oprocz bolesnosc****ersi i sikania ciaglego nie mam innych objawow, mdli mnie tylko jak jestem glodna, a chodze raczej najedzona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kawe pije jedna slaba rano, pilam tez poza tym duzo zielonej herbaty dopoki nie dowiedzialam sie ze to tez niewskazane :/ a szkoda, bo fajnie pobudza, pije wiec jedna lub maksymalnie 2 herbaty zielone dziennie, a moze to tez za duzo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katinka badania prenatalne są robione ok 12 tygodnia ciąży ze względu na to że wtedy można zbadać przeziernosc karkowa. Miałam w pierwszej ciąży i teraz też zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki. Mam taki pomysł może założymy sobie prywatną grupę na Fb będziemy mogły się "widzieć" a każda będzie mogła dołączyć po otrzymaniu dostępu. Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama_po_raz_kolejny- uwazam, że to fajny pomysł ale nie wiadomo czy każda z nas będzie chciała, ja jestem jak najbardziej za! Własnie idę na moje drugie USG!!! Mam na 17:20. Nie moge się doczekać, ale strasznie się boje żeby wszystko było jak najlepiej... Musiałam wam to napisać, bo czytam nasz wątek cały czas, jednak mało kiedy się odzywam, bo niestety, taką mam prace, że bardzo ciężko u mnie z czasem w ciagu dnia, a wieczorem po prostu padam:( ale jestem z wami na bierząco! Trzymajcie za mnie kciuki żeby wszystko było dobrze... Dam znać wieczorem co mi gin powiedział i czy zobaczyłam pięknie bijące serduszko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze to wyglada na to ze pasuje mi znowu isc prywatnie :/ tylko czy tutaj zrobia ...bo bede dopiero w 16 tygodniu w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katinka w pl jest to tylko prywatnie. No chyba że masz powyżej 35lat... Nie wiem czy 16tc to nie za późno na przeziernosc karkowa. W pierwszej ciąży miałam w 12tc robione teraz to Tez będzie 12tc ogólnie wizyty mam co 3tygodnie na koniec ciąży co tydzień będą pewnie. No i muszę się zdecydować gdzie rodzić czy w DE co nie bardzo mi się widzi bo nie znam języka i będę dziwnie się czuć a w Pl mam rodzinę która i zajmie się synkiem starszym żeby moj mógł być przy porodzie. Ale jeszcze kupa czasu do porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NcD
Ogólnie fajnie jest. 7tyg wymiotów nawet mi nie przeszkadzało, schudłam co mi się bardzo spodobało, teraz czuję się dobrze, brzuszka w ogóle nie widać a to już 4miesiąc :P zdjęć mam od groma i powoli zaczynam czuć dziecko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuśki! Własnie wróciłam do domku z USG:) Moja ciąża to 7tydzień i pierwszy dzień:) a serduszko pięknie bije!! jestem taka szcześliwa:) bardzo się bałam tej wizyty i czy wszystko bedzie dobrze, czy zobacze serduszko:) lekarz wypisał mi duphaston który mam brać trzy razy dziennie oraz zwolnienie poniewaz musze dużo leżeć i się nie wysilać... ehh nie wiem jak ja wytrzymam i dam rade w domu, pewnie i tak bede latac do pracy chociaz na chwilke.. a Wy dziewczyny jak się czujecie? mam jeszcze pytanie- czy ktoraś z was brała duphaston na podtrzymanie ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamamusia super! :D ja na całe szczęście nic nie musiałam brać na podtrzymanie ciąży. Wiem że dziewczyny opowiadaly że miały po tym dużo bialo żółtego śluzu. Bez wkładki ani rusz... Kartę ciąży już wszystkie macie? Mi jeszcze gin nie założył teraz pewnie to zrobi. U mnie 7tc+5d :) NcD dość szybko poczulas ruchy. Braku brzuszka tylko pozazdrościć. U mnie i że względu na to że to 2 ciąża i za względu na budowę brzuszek już się pojawia troche... Ruchy w 1ciazy czułam ok 20tc ponoc w kolejnych czuje się szybciej :) doczekac sie nie mogę :) macie jakieś preferencje co do płci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki :) w końcu słońce za oknem :D wy też macie dziwaczne sny? Dzis śniło mi się że walczyłam z wielkim czekwonym smokiem :p wczoraj też jakieś głupoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja dziś zaczynam 11 tydzień. Na wadze minus 3 kg od początku ciąży. Brzuszek zaokrąglony, ale dla osób postronnych jescze niewidoczny. Sny mam tak dziwaczne, że hej! Śniło mi sie na przykład, ze ludzi sztyletem mordowałam i całe miasta zajmowałam ze swoją armia, ale to chyba od oglądania Game of Thrones. Oglądacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izzy ja oglądałam 3serie teraz jakoś już nie oglądam trzeba nadrobić :) moj się śmieje ze mnie z tych snów ale widzę że nie ja jedyna mam tak nierówno pod sufitem :D moja przyjaciółka jest w 21tc i zaczęła jej się laktacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska1
dziewczyny ja weszlam dzisiaj na wage i jest -3kg od poczatku ciazy jestem w szoku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika to normalne w ciąży lepiej mniej niż więcej bo potem i tak nadrobimy :) w pierwszej ciąży przytylam 10kg w tym 4kg dziecko :) mam nadzieję że tym razem tez w maxie będzie 10-12kg ani grama więcej. Jak cały dzień czułam się świetnie tak od 18 jakby mnie czolg rozjechal w głowie 10kg ołowiu nogi z waty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika, ja dokładnie to samo (-3kg), ale od tygodnia waga stoi w miejscu. Mam nkecale 2 tyg do końca I trymestru i pewnie teraz zacznę tyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×