Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

GRUDNIÓWKI 2014

Polecane posty

Gość weronikamalopolska1
asienko, ale naprawde to nie ja pisalam zreszta jak nie chcesz to nie wierz ja juz dawno o tej sprawie zapomnialam, a podszywy byly sa i beda na kafeterii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_asienka_, spokojnie, podejżewam że weronika napewno nie pisała specjalnie takiego czegoś, żeby później się tego wyprzeć i jestem pewna, że któś się pod nią podszył... po co wprowadzać taką napiętą atmosfere? pozatym nikt nie musiał czytać całego topiku o grudniówkach żeby zobaczyć twój post który był troszeczkę wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym ja czytając Twoje posty byłam aż wstrząśnięta!! Jak można mając depresje nie udać się po pomoc do jakiejś poradni? taka depresja może później się przerodzić w depresje poporodową i co wtedy? pomyślałaś o tym? To, że jeździsz rowerem i jak sama napisałaś nie jesz praktycznie nic też jest dla mnie nieodpowiedzialne! Masz w sobie małe dziecko które liczy na to, że jego matka będzie odpowiedzialna, bo to od ciebie zależy jego los... Rozumiem, że nie masz w nikim oparcia, ale trzeba dać sobie pomóc, albo specjalistą, albo najbliższej rodzinie.. Bardzo Ci współczuję, ale trzeba zacząć o siebie dbać z myślą o Twoim dziecku, które było na pewno dla Ciebie zaskoczeniem jak dla wielu matek, ale ono już jest i nic z tym nie możesz zrobić... Może nie powinnam tego pisać ale przecież każdy ma prawo mieć swoje zdanie i wyrazić je na forum, bo w końcu między innymi od tego ono jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska1
witam dziewczynki jak tam mija dzien? :) u mnie pogoda sie troche psuje, ale mam nadzieje ze jeszcze wyjdzie sloneczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia2014
i ja witam po długim czasie, miałam ostatnio tak ciężki czas w pracy, ż jak już z niej wróciłam to w domu tylko spałam;) teraz powinno się trochę uspokoić przynajmniej ja muszę zrobić wszystko aby tak było...pora zwolnić;) dziś zaczynamy 14 tydzień;)byłam u położnych, słyszałam tętno mojego maluszka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _asienka_
mamamusia - nie jestem glupia. chodzilam do psychoga prywatnie ale przestalam bo mi ledwo od wyplaty do wyplaty starcza! bylam na IP w szpitalu psychiatrycznym i u psychiatry tylko co z tego jak dla nich dziecko jest wazniejsze ode mnie i nie przepisza mi lekow!? teraz znalazlam psychologa za darmo i juz u niego raz bylam. ktos pytal i mowil o l4. niestety pracuje na czarno i moja wyplata to moje jedyne zrodlo utrzymania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście nikogo nie oceniam każdy robi co chce ze swoim zyciem i tyle, ja np. dzis zbierałam gruz do wiaderek po wczorajszej akcji burzenia scian, korona z głowy mi nie spadła, a ojciec i moj facet miej roboty maja, dzwigac nie dzwigałam ale dziwnie byłam odebrana przez robotników tak samo wczoraj jak za miotle złapałam i zamiatałam pył i tak dalej, jezdzenie na rowerze nie jest czyms złym dla kobiety w ciazy tez jezdze sobie do sklepu np. Kazda kobieta czuje sama po sobie na ile może sobie pozwolić, byleby każdej to na zdrowie wyszło. Zrobiłam dzis numer roku, że podworko mamy pozastawiane to auto stoi miedzy drzewkami takimi ozdobnymi, chciałam być dobrą gospochą i pojechać chłopakom po piwo tak cofalam między krzewami ze zderzak wygiełam... moj niezadowolony delikatnie rzecz ujmując :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _asienka_
a mam pytanie jeszcze-jak tam Wasze brzuszki? odstają już coś? Ja nawet pod ręką nie czuję powiększonej macicy. No i waga niezmienna od początku ciąży-uff! a 1/3 ciąży już za mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska1
u mnie tez zbytnio nic nie widac... a waga od poczatku ciazy aktualnie jest na -1kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamuśki, U mnie waga minus 3 kg od początku, ale brzuszek zaokrąglony dla spostrzegawczego oka. Spodnie ciasne i musiałam kupić ciążowe do pracy już. Byłam z lubym w końcu wczoraj na pierwszym usg. Okazało się, ze dzidziuś jest o kulka dni starszy niż myślałam i min przesuneli termin z 5 na 1 grudnia. Dziś ciąża ma 13 tyg i 3 dni. Widziałam i słyszałam bijące serducho! Maleństwo leżało na placach ze skrzyżowanymi nogami i rekami koło głowy (mój tata tak ogląda Tv lol). Pani mi kazała iść siku i jak wróciłam to dzidzia sie przekręciła i była twarzą w dół. Dziecko połyka wody bo miało pełny brzuch i widać było zreszta jak buzie otwiera. Mój narzeczony jest w szoku. 40 letni chłop w końcu sie doczekał pierwszego potomka! W poniedziałek byłam z mamą w pięknym mieście Bath pozwiedzać. Widziałyśmy rzymskie łaźnie, piękna katedrę i park, a potem poszłyśmy do spa na 4 godziny popluskać sie w wodzie z ciepłych źródeł i zjeść obiad a na końcu masaże. Miałam Mum-to-be massage i był super. Płacy, głowa, ręce, stopy... Bardzo relaksujący dzień matki sobie sprawiłysmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izzy zazdroszcze spa, u nas zawsze czasu brak n takie wypady, jezeli moge zapytać jaka jest różnica wieku miedzy Toba a partnerem? W koncu przestaje padać mięlismy duzo szczescia` ze nasz region w miarę omineła ulewa ale i tak nam sufity pozaciekały mimo zabezpieczenia braku dachu.... trudno kolejne romonty nas czekają, mam nadzieje ze ten burdel jak najszybciej sie skonczy.... Za tydzien wizyta ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W. jest o 14 lat starszy ode mnie. Poznałam go jak miałam 18 a on 32 i jestesmy razem od ponad 8 lat. Zawsze mi sie podobało faceci o około 14/15 lat starsi odkąd miałam jakieś 15 lat :-) Uprzedze pytanie i napisze, ze mam tatę, z którym mam dobry kontakt i nie szukam zastępczego tatusia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izzy nawet do głowy mi z tym tatą by nie przyszło.... Moj facet jest 15 lat starszy ode mnie i też mam tatę;) jakos z rówieśnikami dogadać się nie mogłam... całkiem inne priorytety. Najważniejsze żeby się układało a nie różnica wieku :) No i kolejny bezsenny poranek ja na nogach od godziny... tak od kilku dni tak samo od kilku dni punkt 2 w nocy a ja siku lecę. Ponoc bardzo dzis w nocy krzyczałam przez sen i pobiłam mojego faceta trochę :P tak machałam rękami że mnie spokoić nie mogł aż dostał... :| kolejny głupi sen musiałam mieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia2014
u mnie ciąże widać już, ostatnio rozglądałam się już za jakimiś luźniejszymi rzeczami...przez sam ostatni miesiąc przytyłam 1,3 kg, położne też już zwróciły uwagę na to że moja macica szybko się powiększa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska1
kurde to tylko u mnie kompletnie nic nie widac? zaczynam sie martwic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga19870210
hej dziewczyny ja dziś zaczęłam 12 tydzień mdłości ustały i jest ok jak inne dziewczyny uważam że każda z nas może robić w ciąży wszystko co chce byle czuła się na siłach ja np nadal pracuję a jestem kierownikiem w supermarkecie i różne prace należą do moich obowiązków niestety ciążę mam zagrożoną z powodu nadciścienia i będę musiała iść na l4 bo lekarz zabronił mi pracować ;( a planowałam pracować do końca wakacji więc każda z nas jest inna i nie oceniajmy innych bo to do niczego nie prowadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was serdecznie, termin mam na 4 stycznia a że to moja pierwsza ciąża moge Się złapać na grudzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika nie masz się czym martwić wszystko zależy od budowy uwarunkowań genetycznych, moja mama pod koniec ciazy wygladała ponoc jakby ktos jej piłkę niewielką wsadził jest szczupłą kobietą u mnie w pierwszej ciazy jak i teraz szybko było widać chociaz waga na zero teraz już. Nadrobiłam te 2 kg co na poczatku straciłam. Kinga zdrowie Twoje i dziecka najważniejsze, ja dziś znow bede pewnie gruz zbierać po podwórku. Paulinka serdecznie witam :) jaki samopoczucie w ciaży? Co do terminu porodu a realnego porodu mogą być dwutygodniowe odstępstwa od planowanego terminu, ja urodziłam synka 3 dni po terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje sie dobrze (nie mówiąc o mdlosciach, dzieki Bogu nie sa częste) miałam przeboje w 6 tyg, dostalam krwawienia ale mogło to być spowodowane zmiana klimatu bi byliśmy na urlopie w Turcji, ale doktor w razie W przepusal duhaspan ktory sie przydał, teraz juz jest wszystko w pirzadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mozna sie martwic, ze brzucha nie widac? Nic tylko sie cieszyc. Ja rodzilam w grudniu 2010 i pamietam,ze brzuch bylo mi dopiero widac we wrzesniu 2010. Sport, wytrenowany brzuch, zdrowe odzywianie, cala ciaze wygladalam super. Nie tworzcie problemow z byle gowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu tu nie chodzi o kwestie dodatkowych kg ze treningi potrzebne tylko indywidualne predyspozycje, ja miałam brzuch jakbym miała blizniaki rodzic przytyłam 10 kg. Osobiscie nie dziwie ze Weronice, u mnie w pierwszej ciazy mimo świadomości że kazda ciaza jest inna każda "inność" mojej ciazy od ciąż koleżanek była powodem do zmartwień. To normalne a forum po to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska1
no ja jestem ciekawa kiedy sie u mnie pojawi brzuszek, skoro mowicie ze to nic zlego ze go nie widac na razie to nie bede sie martwila na zapas. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska1
czesc dziewczynki :* co tu tak cicho sie zrobilo znowu? dzisiaj dzien dziecka, pomyslcie sobie, ze za rok o tej porze bedziemy juz mogly przytulic nasze maluchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u mnie mało czasu wiecznie cos związanego z tym remontem dachu... mam nadzieje ze jeszcze z tydzien i koniec... W piateczek wizyta pozniej zaraz następna badania prenatalne. Czujemy sie dobrze juz tylko chroniczne zmęczenie mnie dopada non stop. Miłego dnia dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska1
witam dziewczynki :* jak mija wam ten deszczowy dzień? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga19870210
hej u jednej remont u drugiej odpoczynek a u mnie choroba niestety przyplątało się jakieś choróbsko a że leków w ciąży brać nie można to leże w łóżku i się męczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska1
kinga polecam syrop z cebuli i cytryny dziala cuda :) mozesz dodac troche miodu dla smaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×