Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka8828

NOWE STARACZKI 2014

Polecane posty

zmartwilam sie bo wlasnie odebralam wynik androstedion i wyszedl mi 4,99 przy normie 3,89...a poprzednio jak poronilam mialam 4,67 czyli wyzszy jest niz byl:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ba niech nawet nie mysli zeby przyjsc :) ja dzis mam takiego lenia ze hejj a tu musze cale mieszkanie sprzatac i jeszcze cosik ugotowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Zrobiłam drugi test - negatywny. Na tym pierwszym co kreska znikła to może teraz i bym się doszukała jakiegoś cienia cienia, na tym teraz nie ma nic. Spróbuje w poniedziałek, może wtedy coś wyjdzie, a może poprostu nie jestem... Koliberek, a co to za badanie? To hormon jakiś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to hormon ale juz sie doczytalam ze moze byc podwyzszony rano i w ciazy a ja robilam go rano i skoro jestem w ciazy mogl byc wyzszy wiec sie uspokoilam troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Nie martwie się ;) Szkoda mi tylko by było kolejnego zmarnowanego miesiąca, ale ja się nie poddam i będę próbować do skutku :) Dzisiaj 10dpo więc chyba faktycznie za szybko (szkoda ze nie jestem trochę bardziej cierpliwa), postanowiłam zrobić następny dopiero we wtorek, na środę mam termin @ więc już wtedy będzie dość wiarygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
Hej :) ale u nas piekny dzien :) Aniu moze to za wczesnie jeszcze, nie trac nadziei :) koliberek a od czego ten hormon? Nie martw sie, na pewno wszystko jest dobrze. Kurcze, ja mialam zrobic z krwi na tarczyce i do tej pory sie nie zebralam... :/ ja na razie nie dostalam twgo dziadoskiego @ i mam nadzieje go nie zobaczyc! Wczoraj mialam termin przy 28dniowym cyklu. Jajnik lewy boli mnie ze hoho, tzn tak jakby ktos mi go sciskal albo "ukluwal", nie wiem od ilu dni dokladnie mnie bola te jajeczka moje :D ale chyba od 5. Tak sie boje ze tylko nadzieje sobie robie :( a jutro kupuje test bo bede "w miescie" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Dziewczyny, jestem tak wzdęta, że chyba zaraz wybuchnę... Już mam te wzdęcia od kilku dni, ale od wczoraj to już nie daję rady. Dlatego dzisiaj robiłam ten test, myślałam że to objaw... Jest mi strasznie ciężko, jak bym balona w brzuch wsadziła, koszmar. Znacie jakieś bezpieczne sposoby na takie mega wzdęcia? Wzięłabym espumisan, ale nie mam jeszcze pewności że to nie ciąża i wole dmuchać na zimne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Aniu, koniecznie daj znać jak test wyszedł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was Kobietki! Pozwolcie ze sie do Was dolacze. Mam 32 lata i w tym miesuacu bylo staranko. Cykle mam 31-32. Tylko raz niestety moglismy sie poprzytulac w 13 dc. W tym tez dniu zauwazylam sluz ciagnacy a w pon.-wt. mialam bol podbrzusza. W kalendarzu wyliczylo mi owulacje na czwartek. Jak myslicie moglo sie udac. Dzis ciagnie mnie w podbrzuszu. Serdecznie was pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Witaj :) Myślę, że możliwość jest, wszystko się niebawem okaże ;) A ja zrobiłam zdjęcie mojego brzucha, dodam tylko że naturalnie jest on raczej płaski :D Zaczyna się wybrzuszać już od stanika, a ja dzisiaj zjadłam tylko 2 kromki chleba z masłem... http://zapodaj.net/cb7515f57208f.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa 22
Boze ale przesadzasz z tym brzuchem.nazarlas sie i tyle a nie ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
No właśnie się nie nażarłam, tak jak pisałam, to dwie kromki chleba i to z rana... Ja nie mówię, że to ciąża, test mi wyszedł dzisiaj negatywnie, więc się nie napalam. Ale czuję się przez to naprawdę źle, nie wiem z czego to wynika, czy wirus czy stres... Dlatego zapytałam koleżanki z forum o poradę, może znają jakiś "domowy" sposób, żeby mi przeszło. Z tego co wiem, nie jesteś z tego forum, więc prosiłabym o nieudzielanie się w taki sposób - to nie miłe i nic nie wnosi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nazrec to mozesz sie ty gosciowa swoim jadem :-) tutaj nik nie uraja sobie ciazy :-) aniu nic sie nie przejmuj no a brzunio napompowany faktycznie a moze to przez zblizajacy sie @???mi zawsze tez wystaj***ardziej niz zwykle przed:-) no chyba ze u ciebie to cos nowego i tak nie bylo wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Dorotko, ja jestem dopiero drugi miesiąc po odstawieniu tabletek, więc trudno mi powiedzieć... W trakcie ich brania tak nie miałam, ale być może teraz tak mam. Może @ przyjdzie szybciej, dobrze by było, bo szybciej mogłabym się zacząć starać ;) A jak Ci idzie sprzątanie i gotowanie? Dałaś radę się zebrać? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee chata ogarnieta i obiadek juz w brzuchu takze zmobilizowalam sie :-) wiesz co ja po odstawieniu nie mialam takiego no ale ze teraz juz troszku czasu minelo to przed brzuszysko jak baaaalon :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Za kilka dni się okaże. Mam problem z ocenieniem objawów, bo nie wiem które są normą, a które nie ;) Jeszcze kilka cyklów i się nauczę, choć mam nadzieję, że nie będę musiała tyle czekać :) Też miałam posprzątać, ale jutro tez jest dzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam taka nadzieje hihi jak najszybciej :-) ja tez juz nie zapraszam @:-) ostatnio mialam manie ogladania wozkow :-) ale stwietrdzilam ze musze sie opanowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Ja wszędzie widzę kobiety w ciąży, albo z wózkami. I własnie jak te wózki widzę, to sobie myśle - ten nie ładny, ten nie praktyczny, a ten to bym mogła mieć :D Ale jakoś nie potrafię wyobrazić sobie siebie z wózkiem, albo w ciąży. A Ty jak masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci ze jak sie nie udalo w tamtym miesiacu to mialam chwile zastanowienia ze jak to ja matka:-) no ale wiem ze to wlasciwy czas na pierwsze dziecki hehe z tym mam problem bo kurcze teoretycznie po porodzie bede w pl przez dwa miesiace i sie zastanawiam bo do samolotu nie wolno brac glebokich tylko takie skladane i tak patrzylam na spacerowki od urodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Oja, nie wiedzialam że głębokich nie można. No to by trzeba było przemysleć. Najlepsze są takie wózki 3w1, to wtedy masz i spacerówkę i głęboki, ale nie wiem jak to wtedy przewieźć tą głęboką część. Bo jako bagaż chyba nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Może to nie ten temat, ale nie wiem gdzie pisać, bo jestem nowa. Mam problem, bo spóźnia mi się okres i nie wiem czy to ciąża, oczywiście nie wykluczam, bo do stosunku doszło bez zabezpieczenia, ale nie pamiętam dokładnie czy to było w dni płodne czy nie.. Ostatni okres miałam 9.02, moje cykle trwają 31-33 a czasem 34 dni, dziś jest 41 dc. A okres powinnam dostać 14.03. Bolą mnie piersi od jakiegoś tygodnia, być może od dnia spodziewanej miesiączki. I co jakiś czas pobolewa podbrzusze i jajniki.. Objawów jakichś specjalnych nie mam ale może to też i za wcześnie, no nie wiem, nie mam pojęcia wręcz. Może któraś z Was miała podobną sytuację. Bardzo proszę o odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie mialam takiej sytuacji no ale wydaje mi sie ze mozesz byc w ciazy:-) zrob test dla rozwiana watpliwosci :-) miesiaczka spoznia sie juz sporo wiec jak cos jest na rzeczy to powinno wyjsc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No test mam zamiar zrobić jak @ dalej się będzie spóźniać ;) dziękuję za odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Test Ci wyjdzie o dowolnej porze dnia, więc śmiało możesz robić. Coś mi ta historia przypomina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze wyjdzie, ale @ może sie spóźniać z innych powodow i poczekam do następnej soboty jesli @ nie przyjdzie i wtedy zrobię test ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Dorotko, bywały tu już takie, co po tylu dniach spóźniającej @ nadal chciały czekać z testem ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×