Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka8828

NOWE STARACZKI 2014

Polecane posty

Gdyby teraz sie nie udalo to chcialabym dalej sie starac.Obliczac dni plodnych, owulacji na pewno nie mam zamiaru.Wszystko bedzie tak spontanicznie, wtedy szybciej sie uda. Ja mam kilka aptek wokol siebie, wiec niby kusi ale daje rade :P Trzymam kciuki za Ciebie.A moze juz cos siedzi w Tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
Tak na luzie to najlepiej :) ja sie zaczynam stresowac i mam takie mysli ze sie znow nie uda :( Mogloby cos sie juz zasiedlic u mnie hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mysl o tym, zajmij sie czyms. Mi w tym miesiacu nawet przez mysl nie przeszlo ze moge byc w ciazy.Dopiero po tych plamieniach.. Ale im bardziej sie staramy i nie wychodzi tym pozniej jest wiekszy zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Liwia, pewnie że chciałabym dłużej poczekać, ale nie daję rady. Jestem ciekawska, w domu leżą testy... spróbuję. Tym bardziej, że wiem, że wielu dziewczynom na tym etapie już wyszła blada kreska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Teraz w pracy siedzę to nie mam jak :p Ze względu że to bardzo wczesnie to chcę zrobić z porannego moczu, napewno dam Wam znać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec jutro na wiadomosc czekam :D Mnie znow tak cycki bola ze bez stanika dalej chodze.Niech juz przejdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Liwia, na ból cycków dobre są liście kapusty - podobno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Chyba też bym wolała :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tydzien przezylam to przezyje jeszcze troche :P Tylko od czego tak bola, i gdzie ta @.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny..ginekolog powiedzial ze test zrobilam za wczesnie i ze mam go powtorzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
No to do dzieła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weekend jeszcze przeczekam, a jesli @ w miedzyczasie nie przyjdzie to dopiero zrobie test. Chyba ze labolatorium jest czynne do 19 to skocze dzisiaj na bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
No to leć, biegusiem i daj znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka spokojnie :P Wynikow i tak dzisiaj miec nie bede wiec pojde wieczorem z chlopakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic z tego..Nie pobieraja juz.Od 7.10 -8.40 ;/ Musze jutro rano wstac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Sprawdź tylko czy w sobotę mają czynne, bo to różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sobote maja od 8 do 10 wiec spokojnie dam rade.Nie wiem tylko ile na wyniki trzeba czekac bo to jakies labolatorium przy szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Toi zależy, jak robią na miejscu to będziesz miała tego samego dnia. W moim laboratorium nie robią, tylko wysyłają do innego miasta, dlatego wyniki są na następny dzień dopiero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie wiem czy u nich sie placi, czy trzeba byc zarejestrowanym... Dowiem sie jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz mnie szlak trafii pisze juz chyba 10 raz i mi nie dodaje wiadomosci masakra a wiec mnie od dwoch dni pobolewa brzuszek tylko nie tak totalnie na dole tylko ciut wyzej no ale moze to cos z zoladkiem :D znajac moje szczescie hehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Koliberek, super, jeszcze raz gratuluję :D Mówiłam, żebys się nie martwiła, widzisz, wszystko jest w najlepszym porządku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Dorota, mnie też boli brzuch, dokładniej jajniki... Od 3 czy 4 dni tak mam. chyba mi się @ zaczyna zbliżać, trochę za szybko ale i tak bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, koliberek , weidzialam!! Gratuluje :* I teraz trzymaj kciuki za nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koliberek mamuska :D GRATULACJEEEEEE :) u mnie to kurcze jeszcze za wczesnie na @ hehe ale to takie inne jest trochu zobaczymy wczesniejsza @ powinna sie pojawic 30go wiec odliczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam szanowne koleżanki z forum obok :) Przyszłam do Was zajrzeć i pozostawić info z 'Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku'. Chciałam Wam zostawić info na temat Waszej koleżanki (jak uważałam również naszej) Liwii. Otóź jeśli będziecie miały chwilę to zajrzyjcie na nasze forum i przejrzyjcie sobie strony od 345 wstecz. Cytuję: 14.03.14 [zgłoś do usunięcia] Liwia99 II kreski oczko.gif To jest informacja o rzekomych dwóch kreskach na teście koleżanki Liwii. Jeśli cofniecie się o parę stron to zobaczycie, że u nas się ona udzielała, jeszcze też na pomarańczowo, i często mówiła, jak to się źle czuje, jak ją bolą piersi, że aptekę jej zamknęli, że nie zdążyła po test, że nie wie co robić, że boi się robić test itp. W końcu napisałyśmy jej, żeby zrobiła test i już przestała siebie sama zamęczać, to zaczęła być w stosunku do nas baaardzo nieprzyjemna i w końcu zamilkła, by w końcu pochwalić się super wiadomością. Dziś u Was pisze, że ma 39dc i @ brak. Coś dziwne, nie sądzicie? Nie jestem osobą, która ją podejrzewała o bycie Smerfetka, ale przeczytałam całe Wasze forum post po poście. Także zastanówcie się z kim macie do czynienia, bo ona Was robi w c***a i to ostro. Na stronie 341 się odezwała do nas po dłuższym czasie milczenia, pewnie była zajęta mydleniem oczu dziewczynom na innych tematach. Znalazłam ja tez na innym temacie i jej to wytknęłam, więc tam już zamilkła. Liwio droga nie napiszesz tu, że pisał do nas jakiś podszyw, bo dobrze wiemy, że to Ty. Pozdrawiam i dokładniej dobierajcie sobie koleżanki :) ps. Żeby być wiarygodną, zostawiam swój niebieski login.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga DaisyDotHoney. Gdybys dokladnie przeczytala nasz temat, wiedzialbys ze bylo kilka osob ktore pod moj nick (nie wiem dlaczego) podszywaly sie. Mozesz rowniez zauwazyc ze na forum (gdzie niby ja pisalam o 2 kreskach) ktos pisal z pomaranczowego nicku a nie z niebieskiego tak jak ja robie teraz. Wiec prosze ladnie ale nie baw sie w jakiegos detektywa i nie oskarzaj mnie o cos czego nie robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×