Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka8828

NOWE STARACZKI 2014

Polecane posty

Gość Aneczka8828
A właśnie, miałam zapytać, jaka jest różnica czasu między Tobą a Polską? Jak zobaczyłam Twój post po 3 w nocy, to się za głowę złapałam, dopiero po chwili przypomniałam sobie, że Ty nie z Polski :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosnaaa
Cześć :) Jak wy tą temperaturę mierzycie, ja zawsze mam poniżej 36,6 i nigdy nie mam podwyższonej :) chyba, że wy w cipce mierzycie, tam nie mierzyłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mierzylam jak dotad:-) roznica jest 3h do przodu:-) czekam na zmiane na letni wtedy bedzie 2h:-) i latwiej bedzie pogadac z rodzinka przez skypa:-) ehh jakos tak dzis mi teskno za domem rodzina i znajomymi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Hehe wiosnaaa dokładnie tam :p Wtedy widać czy był skok temperatury, który oznacza owulacje. I jak mi spadnie to będę wiedziała, że niebawem @ będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Jeszcze tydzień i zmienimy czas :) A co ile przyjeżdzasz do Polski? I kiedy planujesz tu być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosnaaa
heheh mam w domu normalny termometr rtęciowy, czy taki mogę tam włożyć? Czyli temperatura jest tylko podwyższona w czasie owulacji, a jak ona się kończy to spada tak? I jeszcze jedno głupie pytanie, jak głęboko ten termometr włożyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Też mierzę rtęciowym. Wkładam na tyle że temp. 40'C jest na zewnątrz :D Temperatura się podwyższa w dniu owulacji lub dzień po i jest podwyższona aż do @. Tak mniej więcej dzień przed spada. Jak jest cykl bezowulacyjny to nie ma wzrostu. Na ovufriend.pl są wykresy cykli, można podpatrzeć jak wyglądają ciążowe, bezowulacyjne itp. Jak chcesz to podam linka do mojego wykresu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosnaaa
Hmmm zaraz to zrobię :D ale aż tak głęboko :P mina mojego męża będzie zaraz bezcenna, leży obok mnie w łóżku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosnaaa
daj ten link do swojego wykresu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosnaaa
już zmierzona :D 37,3 to chyba dobrze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tempke mierzy sie codziennie o stalej porze, po ok 3 godzinnym nieprzerwanym snie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i powinno sie mierzyc rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosnaaa
eeee to mi się nie chce :P no ale chyba jak jest taka temperatura to oznacza, że przynajmniej owulacja była, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosnaaa
Aneczka fajny ten twój wykresik :) wszystko masz fajnie pozaznaczane, jak się kiedyś zmobilizuje do mierzenia temp. to też sobie taki zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
Hej laseczki :) ale szkoda ze juz po weekendzie :( wczoraj bylo taaak cieplutko, powygrzewalam sie w sloncu, pozniej robilismy nowy skalniak a na koniec dnia miesko z grilla, mniaaaam ;) dzisiaj bylismy w kinie :) Wiosnaaa to mierzenie temp tez nie dla mnie, pewnie co chwila bym zapominala :/ Dzisiaj kupilam 2 testy, czekaja w szafeczce :D planuje na srode testowanie jesli nie dostane @, ale nie wiem czy wytrzymam, bo juz korci mnie zeby we wtorek zrobic! Eh ta niecierpliwa natura ;) Moj jajniczek dzis przez caly dzien sie nie odzywal a teraz wieczorem znow pobolewa. Wczoraj caly dzien mnie bolalo to podbrzusze. Oby to bylo zwiazane z fasoleczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki dopiero dzis czytam bylam w pl na swieta i planuje zjechac jak bede pod koniec drugiego trymestru:-) powiedziec szczerze to ja bym juz sie pakowala i wracala do pl bo mi teskno i chyba nie naleze do osob ktore moga na stale mieszkac za granica:-) myslimy nad tym z mezem on ma kontrakty 2letnie i konczy mu sie w pazdz nastepnego roku ehh zobaczymy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
No to życzę Ci szybkiego zajścia, żebyś jak najszybciej mogła tutaj przyjechać ;) A jak tam dzisiejszy dzień? Mi się synek rozchorował, więc jutro mam wolne, bo mąż pracuje i nie mam z kim go zostawić. No i niestety brzuch zaczął mnie boleć na @ więc chyba jutro będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzis juz lepiej :) no u mnie jakos tak kiepsko z ta owulacja w tym miesiacu :( jakos slabe te objawy mam na poczatku dni plodnych jako tako a dzis w sumie nic :( nie wiem czy to dobry znak no coz :) a jak ma na imie synek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Oskarek. Wczoraj już się skarżył, że się słabo czuje, ale nic mu poza tym nie dolegało. A dzisiaj już 38,5'C gorączki. Dobrze, że on bardzo dzielnie znosi choroby, nie marudzi itp. Tak w ogóle mam bardzo grzeczne dziecko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Trzymam kciuki koliberku, koniecznie daj znać. A jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
A miałyście kiedyś śluz wodnisty poza okresem okołoowulacyjnym? Taki mokry jest jak bym popuściła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aneczka - nie masz problemów z progesteronem? W drugiej fazie cyklu nie powinna tak Ci skakać temperatura. No chyba, że źle mierzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Kurczę, nie wiem czy mam problem. Nie wiem też czy dobrze mierzę... Staram się zawsze o tej samej godzinie, ale z czasem mierzenia to tak na oko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie dzisiaj rano mnie mdlilo, odrzuca mnie od jedzenia no i pojawilo sie sporo mlecznego sluzu, czasem boli mnie brzuch na zmiane raz z lewej sttrony a raz z prawej, sennosc troszke mi minela a poza tym bez wiekszych zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Koliberku, oby już było coraz lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
A o której wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
Koliberku oby wynik rooooosl :) wszystko bedzie dobrze, nie zamartwiaj sie. Napisz nam od razu jak dowiesz sie jaki wynik. A mam pytanie dziewczyny. No bo test robi sie z porannego siusiania, ale ja czesto wstaje w nocy. To nie bedzie przeszkadzalo? Czy raczej ograniczyc picie wieczorem zeby wytrzymac do rana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×