Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka8828

NOWE STARACZKI 2014

Polecane posty

Gość AniaAniutka
Aniu annasar a mieszkacie gdzie? W Polsce czy nie? Lia tez slicznie... chyba wszystkie mi sie podobaja o_O :D --- Aniu koliberku nie wiedzialam, ze jest Ola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annasar jakiej narodowosci masz meza??? ja wlasnie mu czytalam i wpadlo mu jakub a mi hubert i nikodem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
Maz jest z Armenii :) mieszkamy w Polsce :) na slasku :) Jakub mi sie bardzo podoba,ale Kuba już nie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie mi tez Jakub ale Kuba nie...OLA jest i ma imieniny 17 grudnia:) tylko trzeba dobrze poszukac bo w zwyklych kalendarzach nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
och Anusie :) tak mnie korci ten test ze chyba nie wytrzymam do jutra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kochane :* no wlasnie chyba odpuszcze tapety na dwoch zmniejszy mi to salon.3 lata temu kupilam moeszkanie,ciezkie jest dorosle zycie na wlasna. reke.:) ale trzeba sobie radzic.:). o do imion mi sie nadia lena iga zosia baardzo podoba Mia tez fajne ale wahalabym sie, za to dla chlopca nie mam hihi marze o coreczce:)chociaz mikolaj mi sie podoba, natan, igor. a co do tego ze podoba sie jakub a kuba nie. mi sie podoba alicja ale ala juz nie. co do spotkania sie w prszlosc***ewnie, ten jestem taka sentymentalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
lepiej ,lepiej wiem,ale pojde w poniedzialek dopiero jak cos. Maly mi sie rozchorowal i siedzimy w domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj biednyy :( no to rob sikanca, az sama jestem ciekawa:D dzisiaj i jutro tez ale jak masz dostac@ 1 no ja bym sie wstrzymala, chociaz dobrze wiem ze sie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
Wczoraj robiam i wysza mi ta druga kreska bardzo bardzo blada, tylko pod swiatlo widoczna...Test zrobilam dlatego ze wziea mnie straszna ochota na buraczki i jadam je z chebem jak maslo.Od razu sobie przypomnialam jak w pierwszej ciazy z synem wlasnie mialam takie smaki.I szybko popieglam po test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe:) ja sie nie bede shgerowac bo ja mam czesto jakies zachcianki.ostatnio o 2 jechalam do tesco po makrele wedzona :D moja mama dowiedziala sie ze jest ze mna w ciazy jak myla zeby,jak poczula miete to niedobrze jej sie zrobilo, i odrzucilo ja od kawy,na dobre. juz nigdy kawy nie ruszyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dziewczyny szybko piszecie ze ni nadążam czytać a pracuje i czasami tylko wchodzę :) jestem za stworzeniem tajnej grupy :D Ja jestem z małopolski :) i bardzo chciałabym mieć córcię a imion to mi się tyle podoba ze jak już się uda to chyba nie będę mogła się zdecydować :) anasar koniecznie powtórz test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza, najgorsze jest to ze co rusz to przychodza mi do glowy imiona ale dla dziewuszki. dla chlopca niebardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane staraczki i dwupaki :* Sprawe z praca wyjasnilam, wszystko jest ok z czego sie bardzo ciesze :) Wredna @ jest juz ze mna 6 dzien, chyba przez to ze sie tyle spoznila.Ale na szczescie juz sie konczy powoli. Przez to moje spoznienie nie wiem kiedy teraz bedzie wypadac owulka i nie wiem kiedy przyjdzie nastepna @ wiec ciezko bedzie trafic.Ale tak jak mowilam bedziemy sie przytulac kiedy przyjdzie ochota i moze sie uda :) Ja imie tez mam wybrane tylko dla dziewczynki, dla chlopca bedzie ciezej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Mysza, a gdzie pracujesz? Ja też w pracy, w ubezpieczalni, czytam na bieżąco, ale w tym tyg mam sporo raportów do wypełnienia, dlatego rzadziej piszę. A co do imion, mam wybrane jedno, będzie Oliwka, musi być córcia ;) Ze spotkaniem się wszystkich będzie pewnie ciężko, ja z zachodniopomorskiego, więc daleko mi do Was :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracuje w firmie w dziale finansowym :) czasami jest taki zajob ze nie mam kiedy zjeść śniadania a czasami ewidentnie nie mam co robić :p Ja jutro idę na wizytę rano zobaczymy co z moją owulacją. dam wam znać jak poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Mysza, napisz koniecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oliwka tez mi sie podoba... julia nawet. kalina tez... jeezu a dla chlopca???? chyba dopiero po urodzeniu bede myslec, jakie imie bedzie do niego pasowac. tfu tfu...chce dziewuszke...tzn no wiadomo ze obojetnie byleby zdrowe bylo ale jakbym mogla wybrac :) chociaz jeszcze jakis czas temu chlopaka chcialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z Tarnowa :) to całkiem niedaleko biorąc pod uwagę ze mamy już autostradę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi nooom ale ten swiat maly :-) my sobie ucielismy popoludniowa drzemke :-) teraz wyciagam mojego na jakies loooody:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość birdy26
Ja was nie nadazam czytac dziewczyny, musze sie jakos powoli wdrozyc i zaczernic nick :) Co do sentymentow to ja rowniez sie podlaczam, jak bralam slub to rok wczesniej pisalam z dziewczynami z kafe. Niestety po slubie wszystko sie rozeszlo, a szkoda bo jeszcze jakis czas tam zagladalam :/ U nas jesli trafi sie chlopiec bedzie na bank Mikolaj, maz uwielbia to imie wiec niech mu bedzie ;) A dla dziewczynki mam dwa typu Eliza lub Marta. Moja mama jest zakochana w imieniu Nadia. No ale jak wspomniala Franka najpierw zaciazenie potem imiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość birdy26
Dziewczyny mam moze takie troche glupie pytanie, ale boicie sie ze mocno przytyjecie w ciazy? Ja nie naleze do drobinek i mam tendencje do przybierania i troche obawiam sie ze moge przytyc ponad 20 kg...Moja mama ze mna przytyla 27 kg :/ Jakby mi teraz dowalil tyle kg to chyba bym sie z lozka nie podniola :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
Birdy ja tez nie jestem chudzinka i boje sie, ze strasznie przytyje. Mam 170cm i waze 65kg. Obiecalam sobie, ze bede sie pilnowac w ciazy, nie bede jesc za dwoje... ale z opowiadan kolezanek, ktore tez sie baly swojej sloniowatosci :D w ciazy, to wiem, ze jak tylko zaszly to juz ich nie obchodzilo, czy przybedzie ich 10 czy 20kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×