Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka8828

NOWE STARACZKI 2014

Polecane posty

u mnie weekend tez zlecial szybciutko :) siedze jak na szpilkach przyjdzie malpa czy nie :) maz powiedzial ze zrobimy test w piatek :) ale jakos niechce w piatek lepiej w czwartek albo sobote :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Witajcie kochane :) Witaj Laro ;) Znowu dzisiaj poniedziałek i znowu mam doła :( Nienawidzę swojej pracy... Mam nadzieję, że szybko uda mi się zajść w ciążę i pójść na zwolnienie... Do owulacji mam jeszcze 2-4dni, ale już wczoraj zaczęłam starania, tak na wszelki wypadek ;) Trzeba uaktualnić tabelkę, Annasar wpisać jako ciężarówkę, no i lara jak chce, niech się dopisze ;) Trzymam kciuki za wszystkie czekające na brak @. To będzie ciekawy tydzień :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
Hej Dzięki za przyjęcie mnie do grona :) chętnie wpisze się do tabelki tylko jak to zrobic hihi jestem dosc swieża na forum wiec nie wiem co i jak :P no ja też nie cierpie swojej pracy... i juz mnie skreca jak wiem ze musze tam na 13 isc... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradisee
hej dziewczynki :) Aneczka8828 nie przejmuj się mam tak samo jak Ty co do poniedzałków :D Podejrzewam,że w weekend mnie ta małpa dopadnie,więc nic tylko czekać ... najgorsze jest to,że mam przeczucie,że znowu nic z tego. ja uciekam będę wieczorkiem dziewczyny Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Skopiuj tabelkę poniżej, wklej ją w nowej wiadomości i dopisz siebie :) Już annasar dodałam do ciężarnych. Żeby zrobić serduszko przy ciężarówkach, trzeba napisać [ serce ] tylko bez spacji. Tam będzie napis serduszko.gif, to to skasować :) STARACZKI AniaAniutka ___________ 26__________ @ 21-25.03 dorota_dubaj__________ 26___________@30.03 Katarina1987__________ 27___________@3.04 pati1920_______________23__________@3.04 wiosnaaaaa___________ 28___________@5.04 paradisee_____________23___________@07.04 Aneczka8828__________26___________@15.04 Franka_______________23___________@ 15.04 86Mysza______________28___________@16.04 rubelka_______________ 27__________@17.04 Ksówka (Ania)__________ 31__________@ 27.04 CIĘŻARÓWKI Tuptus_111___________ 33___________ ❤️ 7koliberek7(Aneczkanr2) _ 28___________ ❤️ ojtamojtam____________ 29___________ ❤️ annasar________________31_________❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
AniaAniutka, to prawda, że po odstawieniu tabletek, cykle są bardzo nieregularne. Moja koleżanka pierwszą @ miała o czasie a na następną czekała pół roku. Oczywiście nie chcę Cię straszyć, ani nastawiać negatywnie. U mnie znowu są dużo krótsze, z 28-dniowych przed braniem tabletek, zrobiły mi się 23 dniowe, no ale to dla mnie teraz lepiej. Jak nie będziesz miała @ to co kilka dni testuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
STARACZKI AniaAniutka ___________ 26__________ @ 21-25.03 dorota_dubaj__________ 26___________@30.03 Katarina1987__________ 27___________@3.04 pati1920_______________23__________@3.04 wiosnaaaaa___________ 28___________@5.04 paradisee_____________23___________@07.04 Aneczka8828__________26___________@15.04 Franka_______________23___________@ 15.04 86Mysza______________28___________@16.04 rubelka_______________ 27__________@17.04 Ksówka (Ania)__________ 31__________@ 27.04 Lara123 _______________27_________@05.04 CIĘŻARÓWKI Tuptus_111___________ 33___________ ❤️ 7koliberek7(Aneczkanr2) _ 28___________❤️ ojtamojtam____________ 29___________ ❤️ annasar________________31_________❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poniedzialek to chyba zmora wszystkich ludzi :) ja co prawda teraz nie pracuje no ale jak pracowalam to ohohoh masakra byla a jak juz na popoludniu to wogole ehhh :( ja jestem typem czlowieka ktory uwaza ze popoludnie spedza sie w domu no ale zeby ktos mogl odpoczywac to ktos musi pracowac :) przyjdzie i czas na mnie :D jak milo widziec ze mamy tyle osob :) i ciezaroweczek :) oby dolna partia rosla w sile :P a gorna sie wykruszala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
Jestem tego samego zdania Dorotka oby gorna lista zniknela i same serduszka sie pojawily :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Tak jak ktoś już tu pisał - obyśmy dzień mamy spędziły z fasolkami w brzuchu ;) Tegoroczny dzień mamy oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
Oj ale by było cudownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
A wiecie co, aż trudno mi uwierzyć. Chyba jakoś wewnętrznie odpuściłam... Wcześniej podczas przytulania myślałam tylko o tym, czy się uda, a teraz nie. Ogólnie moje życie przestało się kręcić wokół chęci zajścia w ciążę. Na ten temat rozmawiam tylko z Wami tutaj. Piję te zioła Ojca Sroki i może one tak wyciszają trochę. Nawet w tym miesiącu mam zamiar z testem czekac do terminu @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka zazdroszczę ci ja tez bym chciała umieć tak odpuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
Witam was kochane :) na becie nie bylam ,nie mam z kim malego zostawic, moze popoludniu jak maz wroci, Jutro termin okresu, Powiem wam dziewczyny ,ze piersi przestaly bolec nie wiem o co chodzi,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annasar nic sie nie martw czytalam ze jakis procent kobiet wogole niema objawow :) mi np nic nie dolega przedtem przed @ mialam straszne smaki i jadlam jak szalona to i tamto pelen mix a teraz nic boje sie tylko bo zaczyna bolec mnie brzunio :( mam nadzieje ze jednak nie przyjdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
Kochana mnie brzuch boli caly czas, Tzn tam na dole ciagle cos czuje,Czasem mocniej czasem lzej. Podobno powinien brzuch bolec,bo wszystko sie tak rozciaga.Matko przeciez ja juz rodzilam,ale powiem wam ze zapomnialam,I te wszystkie objawy sa dla mnie nowoscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
Hej :) Ja wczoraj wieczorem zlapalam dola i trzyma mnie do teraz... ciagle mam mala nadzieje, ale jakos podswiadomie rezygnuje. I wiesz Aniu Aneczko jakos mam ochote w ogole zrezygnowac ze staran... takie jakies depresyjne stany mnie dopadaja :( teraz jak wszystko by mi sie poplatalo z tym @ to juz w ogole nie mam na nic ochoty :( bo to bedzie szukanie wiatru w polu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Aniu, rozumiem co czujesz. Może właśnie jak odpuścisz to się uda, a może już się udało a jeszcze o tym nie wiesz ;) Daj sobie "spokoju" kilka dni, dół przejdzie i znowu zachcesz się starać ;) Ja za każdym razem jak dostaję @ to mam dosyć. Ale szybko mija ;) Nie martw się :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dorotko ja mam tak samo. jakos 5 dni po owu bolal mnie brzuch przez 3 dni jak na okres ale delikatnie sobota niedziela- bez bolu a dzis znow troszke pobolewa. nie wiem jak to odczytac bo nigdy tak nie mialam przed @ no i piersi mnie zawsze bolaly na tydzien a nawet wiecej przed @ a teraz nic... nie wiem ale nie chce sie zbytnio nakrecac zeby potem nie bylo rozczarowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
"gość hej dorotko ja mam tak samo. jakos 5 dni po owu bolal mnie brzuch przez 3 dni jak na okres ale delikatnie sobota niedziela- bez bolu a dzis znow troszke pobolewa. nie wiem jak to odczytac bo nigdy tak nie mialam przed @ no i piersi mnie zawsze bolaly na tydzien a nawet wiecej przed @ a teraz nic... nie wiem ale nie chce sie zbytnio nakrecac zeby potem nie bylo rozczarowania... " To nie gosc tylko ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
Lara ja dokladnie mialam tak jak ty,piersi zaczely mnie dopiero bolec 4 dni przed okresem,a teraz juz przestaja, Ale bol brzucha wystapil juz kilka dni po owulacji i bylam zdziwiona bo nigdy tak nie mialam, Pierwszy test wykonalam w czwartek i juz byl pozytywny,chociaz musialam pod swiatla patrzec zeby dojzec kreseczke,Drugi w sobote i juz byl widoczny bez krecenia testem,Takze kochana spokojnie moze to jest to czego ci zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
annasar nie dziekuje zeby nie zapeszyc. to ile dni po przytulankach zrobilas test? moze ja sobie tez zrobie jutro :) to w sumie bedzie 10 dzien po miziu miziu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
16 mialam przytulanie :) a test zrobilam 27 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
no to w sumie 11 dni. a tam sprobuje jutro a powtorze w dniu planowanej @. Gratuluje że Ci sie udalo bo wedlug mnie to mozesz byc pewna na 100 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
och dziewczyny tak sobie teraz uświadomiłam , ze jak sie nam uda to jeszcze w tym roku zostaniemy mamusiami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Mi jak się uda w tym cyklu to będę miała termin na święta :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
No :) ja juz mam synka ktory urodzil sie 21.12 a teraz jak by sie udalo to tez na grudzien bedzie dzidzius :) Z synem mialam termin na 10,12 i teraz tez wychodzi na 10 ,Jakos ten marzec jest dla mnie sprzyjajacy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
No własnie kiedys slyszalam cos takiego ze niektore dziewczyny moga zachodzic tylko w danych miesiacach bo wtedy im tylko plodnosc na to pozwala. wierzycie w to? no wedlug przelicznikow ja bym miala termin jakos 11-14.12 hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
to bedziemy grudniowe mamuski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×