Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka8828

NOWE STARACZKI 2014

Polecane posty

apropo owulki na tesciku pojawila sie druga kreseczka bledsza od controlnej ale zawsze cos i jutro juz powinna byc xiemna,takze bede sie starala o moja fasolinke z moim misiaczkiem. i jak sie komu nie podoba to niech nie czyta k***a mac moich stopek i wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franka ja też mam drugą jasną kreskę na teście . będe dzisiaj działac. Poworze wieczorem może coś sciemnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy my testujemy w tym samym czasie? bo sie pogubiłam. Ja mam @ mieć 15 -16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Mnie wczoraj pobolewał prawy jajnik a dzisiaj lewy, więc chyba to nie ma związku z owulacją. Jeszcze z dwa dni, chyba że od ziółek mi się trochę przestawi i będzie później. A Wy dziewczyny do dzieła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Ja też 15 testuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe burza hormonów będzie 15 :) i mam nadzieje ze eksplozja radości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Ja od razu bez bicia się przyznam, że pewnie do 15 nie wytrzymam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak sie rzucacie, bo ktos was krytykuje ale same mozecie objezdzac inne watki jak wam sie zywnie podoba. Hipokryzja na maksa. Starajcie sie, mam nadzieje, ze do rozwiazania kazda z was nieco dojrzeje emocjonalnie, zeby potem nie bylo dola, ze dziecko to nie dzidzi a macierzynstwo to nie reklama pampersow. bede czytac i komentowac tak samo jak wy to robicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Ja jestem już matką i wiem jak "dzidzi" wygląda... Żałosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Też tak myślę, mam zamiar nie odpisywać, co i Wam dziewczyny radzę. W końcu się znudzi i ucieknie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie uciekam :) tylko ten poziom hipokryzji mnie przytlacza pamietaj, nie odpisuj!!! milych staranek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olewac takich ludzi najpierw tworza watki na nasz temat i wysmiewaja a potem zarzucaja ze to z nami cos nie tak :) kto sie do kogo pierwszy przywalil :D ah ta burza hormonow musialam :) Odnosnie astmy to wyczytalam ze mozna tam brac jakies 2 rodzaje inhalatorow :) no ale pewnie po konsultacji z lekarzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Jutro Dorotko do lekarza idziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstzymam sie zrobilam kolejny test :) sa dwie ale wciaz blada baardzo ale widoczna mysle ze pojde jakos blizej weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franka mi lekarz zalecił i dziś i jutro i jeszcze w ten weekend co był też nam kazał :) wiec nie próżnuj i działaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszyszła mamusia fasolinki
Witajcie kochanieńkie :* ja równierz staram się o moją upragnionom fasolinke :) ja osobiście lubie mówić fasolinka i nikomu nic do tego nie wiem dlaczego ktoś sie nasmiewa ciąża to pienkny czas i jak mowic na takie malenstwo jak nie fasolinka ? :) może PŁÓD ?! brzmi to niezbyt sympatycznie... Ja z moim kotkiem będziemy się miziać dzisiaj jak wruci z pracy owulke mialam tydzien temu ale nadal nic bo czuje sie dobrze i tak codziennie probujemy az moj misiaczek ma powoli dosyc bo mowi ze jestem niezmordowana a on powoli ma dosyc :) no ale nic jak trzeba to trzeba :) mam nadzieje ze niedlugo sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
O Mysza, to ja też będę działać skoro ten sam termin @. Tylko że ja mam krótką II fazę, więc pewnie jeszcze nie. Chociaż zaszkodzić nie zaszkodzi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszyszła mamusia fasolinki
seksu nigdy za wiele :) dla mnie to czysta przyjemność starania o dzieciątko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×