Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka8828

NOWE STARACZKI 2014

Polecane posty

Heh ciezko kopiować i pisać na tel. Aneczka jak będę cos wiedzieć napiszę. Slyszalam jeszcze ze oeparol Femina dobrze wplywa na śluz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość birdy26
No bo jak już rodzić i się męczyć tyle godzin, to za jednym zamachem parkę ;) Dopisuję się jeszcze raz do tablelki, bo ktoś mnie chyba usunął...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
O, to o tym nie wiedziałam. Narazie przez 3 miesiące będę piła ziola ojca Sroki, później jak je odstawie, to mam zioła na I i II faze cyklu. Pózniej być może sięgnę po oeparol. Chociaż mam nadzieje, że czekanie na kruszynkę tak długo nie potrwa :p Idę spać dziewczyny, do jutra :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość birdy26
Nie mogę wkleić tabelki, bo uznaje mi za spam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
Dorotka gratulacje przeogromne :) :* --- Aniu ksówko - nie martw się, nie zostaniesz sama w swoich staraniach, ja pewnie będę z Tobą... nie wiem, czy Wam pisałam, ale od zawsze miałam myśli takie głupie, że na pewno będzie mi trudno zajść w ciążę. Nie wiem czemu, ale tak jakoś mnie nachodziły... No zobaczymy jak to będzie :/ --- Witam nowe staraczki :) --- mam nadzieję, że do końca tygodnia (jeśli nic się nie zmieni z @) uda mi się albo kupić test, albo iść na betę. Teraz jestem uziemiona, bo mąż do pracy jeździ autem, przyjeżdża już za późno na cokolwiek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaAniutka dziękuję za wsparcie!!! :-) Myślę, że los nie będzie aż taki niesprawiedliwy i do nas też się w końcu uśmiechnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość birdy26
"Wkleję się" przy okazji, bo może po prostu kafe wariuje :) Uciekam spać, bo ostatnio padam na twarz ze zmęczenia. Miłego wieczoru dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
O mamusiu ale sie rozgadalyscie dzis :) hihi pare godzin czlowieka nie ma a tu tyle zmian Dorotko bardzo Ci gratuluje :) ciesze sie z Toba :) Witam Guerka Annasar i jak tam twoj***adanie? powiem wam ze nie wiem czy to nie za wczesnie ale dzis przez okolo3 godz mialam takie mdlosci ze masakra. no i jakos tak dziwnie sie czuje... nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
No i żadna nie chce ze mna gadac... wszystkie poszly spac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
Ja jestem :) jak tam samopoczucie Twoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
AniaAniutka no teraz lepiej ale czuje sie taka pelna. a jak u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradisee
od 2 godzin chyba wybieram się do sklepu i dojść nie moge... :D leniuch ze mnie jak nie wiem co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
A po co sie wybierasz paradise?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradisee
ten temat jest bardzo szczęśliwy więc miejmy nadzieje,że każda z Nas niedługo będzie się cieszyła z dwóch kreseczek :D tego Wam zyczę dziewczyny :) ja mam przeczucie,że jeszcze troche poczekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
No z tego co widze to rzeczywiscie dziewczyny przynosi szczescie czego ja rowniez zycze Wam wszystkim. obysmy nie musialy za dlugo czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradisee
hej laura :) po coś do picia,ale jak widać chyba mi się nie śpieszy hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
heh widac az tak bardzo nie chce ci sie pic hihi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradisee
najgorsze,że zaraz mi zamkną sklep,a mam zaraz koło domu,a dalej nigdzie nie będzie mi się chciało iśc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
A ja znow ciagle glodna jestem... :D juz tak bym zjadla jakiegos chipsa albo cos slodkiego... :( w poscie nie jem, tak dla wyjasnienia ;) i jeszcze gaz. napoi albo napojow :D nie pije... brak cukru mnie powala juz! A poza tym, to ciagle czuje bole brzuszka ale przewaznie wieczorem i przez noc, rano troche... i sikam, sikam i sikam... :D nie wiem co mi sie dzieje z tym organizmem o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
:) taki leń czasem dobrze robi przynajmniej czlowiek sobie odpocznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
AniaAniutka ja dzis wrabalam cala paczke kwasnych zelkow co mi sie raczej nie zdaza...:P ale normalnie jak obok nich przechodzilam to one jakby do mnie gadaly : wez nas i zjedz... no to wzielam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradisee
wiecie zastanawiam się jakby to było gdybym nie weszła na forum i nie miała możliwośći rozmawiać z dziewczynami które przeżywają to samo co ja...pewnie by było ciężko i bym oszalała :D a tak przynajmniej wiem,że nie jestem sama :) macie jakieś koleżanki z którymi dzielicie się takimi rzeczami jak na forum ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
ja mam jedna ale niestety ona nie jest w mojej sytuacji to nie chce jej zasypywac az tak moim gadaniem :) obecnosc na tym forum rzeczywiscie podnosi na duchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradisee
hahaha też tak mam,że czasami lodówka nawet do mnie mówi :D ok muszę iść do sklepu,bo zaraz mi zamkną a z chęcią wypije aloe vere :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do slodyczy chipsow itp to nie mam nie przepadam. naprawde swieto jak jem cos takiego, ale mam zacianki na wedzone ciagle, boczek surowy wedzony albo makrela .... ja nie mam nikogo z kim molabym pogadac.takze dla mnie to forum to super opcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
kup tez dla mnie :)To dobrze ze nie jestem sama z tym ze rzeczy do mnie mowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×