Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka8828

NOWE STARACZKI 2014

Polecane posty

moj kochany ostnio kupil mi komplet nozy bo ciagle marudzilam ze mam noze do d u p y i teraz marudze bo paluchy pociete:) co do religii ja pamietam ze w liceum religia nie byla obowiazkowa ale jak ktos chodzil to sie wliczala. ja jestem katoliczka ale do religii podchodze z duzym dystansem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dziecko napewno ochrzcimy, wyslemy do komunii a pozniej samo wybierze a jesli np podobalaby mu sie nasza wiara i moze miec zal ze go nie ochrzcilismy bo znam tez i taki przypadek a chrzest w niczym nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe powod zawsze mozna znalesc :-) ja juz jestem w lozeczku :-) jutro pojde na to badanie :-) zobaczymy jak to tam wyglada:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałyście dziewczyny? Sraczki założyły nowe forum, że też im się nie znudziło ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dorota sorry ale twoje dziecko nie bedzie dyskryminowane z tego powodu ze jest ochrzczone czy tez nie.nie z powodu braku komunii ale dlatego ze bedzie ciapate...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
osoba pod nickiem gosc nie czyta ze zrozumieniem,Dorotce nie o to chodziło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosnaaa
I dostałam wredną @, przed czasem!!! Ehhhhhhhh odechciało mi się starań :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosnaaa
Ja nie wiem jak niektóre dziewczyny mogą czekać przez kilka miesięcy mnie by chyba trafiło, pierwsze staranie nie udane, a mi się już odechciewa ! Ale na razie się nie poddaje, chociaż czuje się jak Syzyf :D wtoczyłam swój kamień na górę, a on zleciał na dół :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosnaaa
No bo to jest taka Syzyfowa praca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dorota_dubaj jesli religia nie jest liczona to zwracam honor usmiech.gif a po polsku to nigdy nie zwracalam uwagi jak sie pisze usmiech.gif bo odkad z nim jestem to nie uzywam polskiego usmiech.gif o.O czyli jak jestes na forum to sie tymczasowo rozwodzisz? bo tu zdaje sie uzywasz polskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosnaaa
Dorota mam nadzieję, że się uda :D Idę spać,bo rano muszę wstać :D dobranoc dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
hej dziewczynki jestem i ja pozno bo pozno ale jestem Tesciowa tez mam bardzo fajna czasem tam cos podpowie albo jakies haselko rzyci ale juz sie przyzwyczailam bo wiem ze nie robi tego po zlosci Wiosnaa nie poddawaj sie !!! najwazneijsze to miec nadzieje no i dalej sie starac oczywiscie. to dopiero pierwszy raz wiec nie ma sie czym martwic. ja siedze jak na szpilkach... do 5 juz tak blisko a ja nie chce zeby @ przyszla... narazie tak jak mowie lekko a nawet leciutko bola mnie piersi od wczoraj a zawsze mialam tak ze bolaly juz tydzien przed tak mocno ze nie moglam nawet na nie patrzec bo myslalam ze przez moj wzrok bola jeszcze bardziej az je rozerwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
i znow mi wszystkie uciekly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie rozwodze sie :-) masz ochote to sobie komentuj:-) mam to w nosie nie masz co robic to pisz jask ci to sprawia ulge :-) nie dam sie sprowokowac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
i dobrze robisz dorotko... Tobie nie mozna sie denerwowac wiec olewaj tego goscia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
Ja juz duchowo jestem przy wtorku i rozpoczynajacych sie staraniach :) mam nadzieje, ze bede pelna zapalu ;) i moje jajeczko bedzie piekne i zdrowe, a koledzy szybcy, mocni i sprytni :D Kurcze, dziewczyny musimy zajsc teraz... ;) Wiosenko nie martw sie, pierwszy raz byl na probe ;) uda sie na pewno :) Ja mam nadzieje, ze u nas bedzie do 3 razy sztuka :) Ostatnio czesto mysle sobie o takiej malej, slodkiej osobce, jak ja tule do siebie... naprawde tego pragne juz :( eh, rozkleilam sie... chyba przez ten okres... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradisee
hej dziewczyny ;) ja tylko na chwile,bo padam... znowu jak zawsze pod koniec cyklu dopada mnie straszne uczucie,nawet nie wiem jak mogę to opisać...jestem pewna,że małpa przyjdzie,bo czuje się jak zawsze przed @.Tym razem się chyba poddaje :/ pewnie pare dni nie będę pisać,nie chcę wam marudzić. Dziewczyny trzymam za Was kciuki i wierzę,że się Wam uda! Buziaki,życze Wam dobrego dzionka jutro ;) będę czytać posty na bięrząco,bo pewnie za pare dni nie będę mogła nadążyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio jest tu jakaś co z ciapatym??? no ej, żaden POLAK cię nie zechciał?:( przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"mam nadzieje, ze bede pelna zapalu oczko.gif i moje jajeczko bedzie piekne i zdrowe, a koledzy szybcy, mocni i sprytni smiech.gif" dziewczyno, chciałaś być śmieszna...a wyszło jak zawsze. twoje ajkju jest ujemne z pewnością. chyba że wczoraj pisałaś testy dla szóstoklasistów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie dobrze aniu mysl pozytywnie :-) kiedys musi sie udac:-) a pamietacie jak ja wam mowilam ze pewnie nic nie wyjdzieca tu :-) kuku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
Bedzie dobrze nie martwcie sie tak na zapas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
ja jutro lub pojutrze powinnam dostac @... jak mowilam objawow zbytnio nie mam a temperatura utrzymuje mi sie okolo36.7-36.9...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lara to dobry znak :) ja juz po @ :) i juz sie zaczęły dni plodne, wiec działam i nie odpuszczam. Jestem dobrej mysli :) każdej z nas się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
no mam nadzieje :) temperatury nigdy nie mierzylam wczesniej wiec jakichs wnioskow z tej utrzymujacej sie nie moge wyciagnac, ale wiem jak sie kiedys czulam przed@ a jak teraz. no to trzymam kciuki guerka zeby sie udalo :) jak dlugo juz sie staracie? wogole dziewczyny skad jestescie? jak mozecie to powiedzcie moze sie okaze ze z bliska i bedziemy mogly sobie kiedys spotkanie brzuszkowe zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie nie zabezpieczamy sie juz okolo 3 lat. A celujemy od kilku miesięcy. Ja jestem z opolskiego, ale w świętokrzyskim tez bywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×