Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka8828

NOWE STARACZKI 2014

Polecane posty

Gość annasar
Witaj Aneczko :) ja czuje sie dobrze :) rano male mdlosci,ale jest ok, Wiec dzisiaj ostro atakuj meza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
hihi Mysza dobrze to określiłaś ZARAŹCIE nas :) No Aneczka do dzieła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Oj będzie atakowany :p hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
wysylam do was wszystkich ciazowe fluidy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
To powodzenia życzę :) i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze :) ja mam taki 400 mcg :) bierzecie 1 czy 2 tabletki dziennie?no tez mnie zdziwilo ze sie pytali bo tutaj jest wszsytko bez recepty . Annasar mam takie pytanie a jak u ciebie no wiesz z seksem ?bo ja nie wiem czy powinnismy czy nie??czy narazie sie wstrzymac? U mnie samopoczucie dobre :) zjadlam juz sniadanko :) salatke owocowa :P i wypilam slabiutka kawusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
Dorotko ja od jakiegosczasu nie mam wogole ochoty na sex nie wiem czemu, Ale maz mnie juz atakuje od kilku dni :P Mysle ze sex w niczym nie przeszkadza,takze spokojnie jak masz ochote to jak najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Mmmmm....sałatka owocowa... Ja biorę jedną tabletkę dziennie i chyba taka dawka jest zalecana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no moj wlasnie tez skrada sie codziennie pod kocyk :D a tak mi glupio odmowic bo niechce zeby czul sie odrzucony :P ale wczoraj otwarcie porozmawialismy na ten temat i jest oki :) dziekuje za odpowiedz co dwie glowy to nie jedna :) no mi na opakowaniu pisze 1 lub 2 ale czytalam wlasnie ze 1 to wyyystarczajaco raz na dobe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
ja tez biore jedna na dobe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
gin mi mowila ze dobrze jest tez pic magnez albo brac go w tabletkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
no ja w pierwszej ciazy mialam straszne skurcze lydek i bralam magnez,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Najlepiej brać cały zestaw witamin dla kobiet ciężarnych :) Np. prenatal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem magnez wydłuża fazę lutealna, więc jest dobry dla dziewczyn z krotkim cyklem. Zmienia tez śluz, wiec obserwacje może szlag trafic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ciąży to nie wiem jak to jest z tym magnezem ale pewnie nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki! A mi udało się dzisiaj zarejestrować do gina na poniedziałek :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
Dzien doberek :) Ja jestem juz w polowie 4 opakowania kwasu foliowego :) pierwsze bralam jeszcze przy ost opakowaniy tab. anty, wiec mogly miec mniejsze dzialanie. W ulotce jest napisane: ...co najmniej 1 miesiac przed planowanym zaplodnieniem i w pierwszych 12 tyg. ciazy. Gdzies czytalam, ze pozniej po 12 tyg. nie mozna brac kwasu, tylko nie pamietam czemu. Jakies inne witaminy chyba juz lekarz musi przepisac. Aniu rzucaj sie na meza :D ja jeszcze troche musze poczekac :( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość birdy26
Dziewczyny dzięki za dobre słowo, mam nadzieję że rzeczywiście badania pokażą że wszystko jest dobrze i po prostu trzeba próbować...Najgorsze to czekanie, bo najpierw na @ a potem do 22 dc żeby zrobić hormony i to dwa cykle z rzędu, więc do końca maja pewnie - dłuuuuugo.... Mysza to daj znać jak będziesz miała wyniki, ja swoje będę miała dopiero pod koniec mca to porównamy. Co do bird 25 to nie jestem ja, więc to jest zbieżność nicków i nie widzę w tym nic dziwnego :) Ja kwas foliowy biorę już ponad pół roku, nie ma potrzeby konsultacji z lekarzem - to niegroźna witaminka :) Dziewczyny a wasi mężowie/partnerzy się badali? Tzn robili badanie nasienia? Mi gin wczoraj wspomniała że warto byłoby to zrobić i pewnie w maju się wybierzemy jak już będę miała swój komplet badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój nie chce się badać, twierdzi że on ma wszystko ok. Ja teraz też sobie porobię badania i jak u mnie będzie ok, to go w czerwcu pogonię na badanie nasienia. A jak u mnie będzie coś nie tak, to zostawię go na razie w spokoju :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Mój mąż uważa, że jego nasienie jest najlepsze jakie może być :p On to wogóle o sobie chyba też tak uważa ;)Nie sądzę, że zgodziłby się na badanie. Narazie jeszcze się krótko staramy, więc myślę że nie ma potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość birdy26
ksówka no mój też się zapiera że z nim wszystko dobrze, męska duma hehe :) Jednak ja też uważam że to we mnie tkwi problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
birdy26 do póki nie mamy badań w ręku, to nie ma co gdybać. Zrobimy badania, będziemy wiedzieć na czym stoimy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość birdy26
Masz rację, przestaję gdybać :) Wracam do obowiązków, miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe moj powiedzial ze on juz swoja czesc zadania wykonal :) i teraz ja musze sie wykazac :D hahah tak patrze na kremiki na rozstepy i takie nawilzajace :) co prawda u mnie w rodzinie niema sklonnosci do roztepow no ale lepiej sie smarowac zeby chociazby uniknac przesuszenia skory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
Birdy moj maz sie nie badal, kiedys o tym gadalismy, ale tak "profilaktycznie" tylko :) Postanowulam, ze jesli sie nie udalo, to w koncu pojde na badania krwi. Co powinno byc w takich badaniach, jakies podstawowe? I jeszcze mam pytanie. Macie kociaki w domu? Bo ja mam 2, ktore siedza z nami, a u nas w pokoju to juz w ogole :) i tak sie zastanawiam nad tym toksoplazmoza. Czy przesadzam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
Dorotka moja znajoma i jej znajoma mowily ze najlepsza dla nich byla oliwka dla dzieci, zadne drogie kremy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dziewczynki zmykam, do papierkowych robót, bo zaczynają na mnie krzywo patrzeć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaAniutka ja też mam 2 koty i tez sie zastanawiam jak to jest z tą toksoplazmozą. A jeśli chodzi o badania nasienia to mój mężulek stwierdzil że pójdzie jak ja zrobie wszystkie badania i nastepnym etapem będzie badanie drożności jajowodów lub laparoskopia to żeby byc moze mi zaoszczędzić tych inwazyjnych zabiegów to wtedy pójdzie heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Tak, oliwka jest dobra. Ja też codziennie podczas kąpieli masowałam brzuch kolistymi ******** Nie mam ani jednego rozstępu po pierwszej ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×