Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka8828

NOWE STARACZKI 2014

Polecane posty

koliberku ciesz sie tym okresem ... a nie zamartwiaj. wiem ze latwo powiedziec, ale tefo przeciez cialas:) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak to jest z ta beta bo czytam i nic nie rozumiem :-) mozecie mi podac takie normy jakies czy cos:-) zastanawiam sie czy zrobic juz bete czy poczekac?dzwonilam do kliniki wyniki sa po 36 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Franka, ja wiem, że owulacji jeszcze nie mam, bo śluz nie jest rozciągliwy (ale jest wodnisty,albo to od ziółek, albo się zbliża). Ale starać się i tak mam zamiar :p Mój mąż co 3 dzień ma dobę w pracy, więc tak w razie czego, zeby nie było tak, że on w pracy a tu owulacja. To z dnia wcześniejszego "żołnierzyki" :p poczekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam nadzieje ze poczekaja i u mnie bo owul. dzisiaj powinna byc a my w nocy dzialalismy. ahh nie jest to takie latwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Dorotko, dodałam posta z adresem strony ale mi usunęli. Wpisz w wyszukiwarce "normy beta hcg" i będziesz miała pierwszą stronę odrazu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
Dorotko ja robilam hcg ilosciowo bo wynik jest w ten sam dzien, A beta hcg wlasnie 36 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
Najlepiej nic takiego nie czytac,bo nie potrzebnie sie nakrecamy,A brzuch ma prawo pobolewac bo tam sie wszystko zmienia, Rozciaga itp, Takze kochana uspokój sie napewno nic sie nie dzieje ,Mnie tez pobolewaa podbrzusze od czasu do czasu,Mysle ze to jest normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
Ten hcg ilosciowo z tego co sie orientuje to pomoar obecnosci tej kosmowki,a beta hcg to pomiar ilosciowy ,Ale nie jestem pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
Ja moalam 72,74 hcg ilosciowo i pani kazala mi powtorzyc za 48/72 godz i sprawdzic czy rosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaa no sle oba sa dobre? i wykaza ciaze nie? no mnie wladnie nie boli podbrzusze tylko w okolicach pepka masz racje nie bede wiecej czytac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
tak oba wykazuja ciaze :) obok pepka to wydaje mi sie ze to nie ma nic wspolnego,Kochana ja pierwsza ciaze poronilam i bol jest w podbrzuszu dosyc silny ,plamienia i bol kresgoslupa, Kolo pempka mnie nie bolalo wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
w naszym stanie stres jest nie wskazany :) jak najwiecej odpoczywaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje wrzuce na luz :-) do mojego powolutku dochodzi ze bedzie tata:-) a mam pytanko bo twoj maz jest obcokrajowcem jak u was z religia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
jest chrzescijanem, a ty z tego co rozumiem tez masz meza obcokrajowca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok :-) :-) to pojdzie gladko moj jest innego wyznania :-) wiec bedie duzo do obgadaniacale chwala bogu ze nie jestesmy az tak wierzacy maz jest muzulmanem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
aha masz racje kwestia dogadania sie.A gdzie mieszkacie ?w Dubaju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie tak:-) no chodzi mi o chrzest i to wszsytko :-) dla mnie jest to wazne bo kazdy wie jak u nas wyglada sprawa religii w szkole i nagonka na dzieci innej wiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
moj maz jest chrzescijaninem,ale u nich nie ma komuni, bierzmowania i tej calej nagonki na religie, Chest moze byc wykonany w kazdym wieku i nie jest powiedziane ze jak dziecko jest malutkie,Powiem ci szczerzae,ze ja tez nie lubie tej naszej calej religi i durnych zasad, Ze bez slubu nie ma chrztu i takie tam, Ja wierze w Boga i jest w moim sercu, I mocno sie zastanawiam nad komunia czy puscic syna,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my tez... ja mu z grubsza nakreslilam jak to u nas wyglada bo jak bedzie sie zblizala zerowka to sie przenosimy najpozniej wtedy:-) noi niechce dyskryminacji wec mysle ze z chrztem sie tez wstrzymamy albo zrobimy w domu :-) dyskretnie a pozniej jak dziecko bedzie swiadome to moze zmienic religie :-) zarowno nas chrzescijanizm czy islam troche to pogmatwane ale rozmawialismy juz o tym przed slubem co i jak :-) bo to w koncu nasza odpowiedzialnosc nakierowac :-) ja jestem zdania ze religii nie powinno byc w szkole a bynajmniej nie jako oceniany przedmiot i liczony do sredniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Religia nigdy nie byla przedmiotem liczonym do sredniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie jest obowiazkowa. Juz od zerowki rodzice decyduja czy dziecko ma chodzic na religie wiec w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość birdy26
Jestem i ja na moment po ciężkim dniu. Moja teściowa to złota kobieta lepszej sobie nie mogłam wymarzyć, a moja mama to najlepsza przyjaciółka więc z tym nie mam problemu :) Żadna nie wtrąca się do naszego życia i robimy jak uważamy, o dziwo nawet nie komentują hehe Na becie się nie znam więc niestety nie pomogę... Dorotko nie martw się bólem brzuszka, to podobno całkiem normalne na początku. Myślę że sama z siebie czułabyś że dzieje się coś złego :) Co do religii to każda z nas pewnie będzie miała różne poglądy :) Ja jestem wierząca, ale np. do kościoła praktycznie nie chodzę bo nie czuję takiej potrzeby. Mimo to co wieczór odmawiam modlitwę. annasar masz rację że chrzest można przyjąć w każdym wieku, tylko rozchodzi się o grzech pierworodny, którego chrześcijanie chcą się jak najszybciej pozbyć. Jeśli chodzi o sakramenty to uważam że nie zaszkodzi jeśli dziecko je przyjmie. Wiadomo że kiedyś może nie być niewierzące, wyznawać co innego ale to przecież nie zaszkodzi :) dorotka a teraz religia jest zaliczana do średniej? Jak ja się uczyłam do nie była, nie wiem jak jest teraz...Ogólnie to nie przeszkadza mi że jest w szkole, bo ja i tak nie chodziłam już w liceum - można się było wypisać i tak też zrobiłam, bo ksiądz takie bzdety gadał że nie dało się go słuchać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet nie wiesz kim jest twoj maz??? MUZUŁMANINEM A NIE MUZUŁMANEM :D:D:D:D muzułman to wycienczony wiezien obozu koncentracyjnego. Doucz sie troche kobieto bo nawet nie wiesz z kim sypiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli religia nie jest liczona to zwracam honor :-) a po polsku to nigdy nie zwracalam uwagi jak sie pisze :-) bo odkad z nim jestem to nie uzywam polskiego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
dokładnie czas pokaze,Kazdy ma na ten temat swoje zdanie i kazdy zrobi tak jak uwaza,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×