Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka8828

NOWE STARACZKI 2014

Polecane posty

Gość Aneczka8828
A ja mam do Was dziewczyny pytanie, absolutnie nie ciążowe ;) ale może będziecie umiały mi pomóc. Jakieś 10-12 dni temu chyba źle spałam. Obudziłam się z bólem szyi, jak skręcałam głową. Myślałam, że przejdzie, ale minęło dużo dni i od 2-3 bolało coraz mocniej. Wczoraj wyczytałam, że na takie objawy najlepiej natrzeć szyję olejkiem kamforowym, owinąć szalikiem i do rana minie. Zrobiłam tak, ale jest jeszcze gorzej. Teraz głową już wogóle nie mogę ruszać w obie strony (wcześniej tylko nie mogłam mocno w prawo). Nie mam pojęcia co to i od czego,znacie może jakieś sposoby inne na ból szyi? Teraz wyglądam jak robokop, jak chcę spojrzeć w bok to muszę całą sobą się skręcać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka wspolczuje bo tez kilka razy tak mialam po przebudzeniu ;/ Wetrzyj cos rozgrzewajacego w ta szyje, musisz ja rozgrzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
No nie jest to przyjemne :( A znacie coś rozgrzewającego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Po pracy dopiero będę mogła (mimo, że aptekę mam za ścianą, nie wolno mi wychodzić :( ). Ale spróbuję, może się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprobowac warto, na pewno nie zaszkodzi.Ja na taki bol nigdy nic nie stosowalam bo samo przechodzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
No właśnie mi też zawsze samo, a teraz jakoś nie chce... Może cały czas źle śpię? Koliberku, a ile masz punktów na ovufriend w detektorze ciąży? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka to jest chyba niemozliwe :P Ja mam dzisiaj zero checi do zycia, i to nie przez ta jedna kreske..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Ja myślę, że to od pogody. Jutro ma się diametralnie zmienić i może dlatego tak jest. Jak wstawałam to już byłam zmęczona, cały czas ziewam (chociaż nie mogę tego zrobić porządnie przez szyję ;) ). Liwia, radziłabym Ci jeszcze kilka dni poczekać i jak @ nie przyjdzie to idż do gina po luteinę na wywołanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie! Zaczne od tego,ze 3.03 mialam okres, a cykl trwa u mnie 31-32 dni. Wedlug kalkulatorow 20-21.03 powinnam miec jajeczkowanie. Przytulani byly w niedziele czyli 4 dni przed owulacja. W niedziele tez pierwszy dzien byl sluzu plodnego. Jak myslicie czy plemniki moga tyle poczekac? Niestety maz jest tylko na weekendy i blizej owulacji nie ma szansy. Wczoraj i przedwczoraj mialam bole podbrzusza - oznaczaja one owulacje czy to ze sie zbliza? Z gory dziekuje za odp. milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Plemniki mogę przeżyć od 3 do 5 dób, więc myślę że szansa jest. Ja owulację mam bardzo bolesną, zaczyna się w dniu kiedy ma miejsce i trwa jeszcze następnego dnia. Nie wiem czy tak samo jest u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
A i śluz płodny u mnie zaczyna być w dniu owulacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Aneczka, o tym samym myslalam dzisiaj.Jesli @ nie przyjdzie to bede sie musiala wybrac. A powiedzcie mi jeszcze bo moze wiecie.. Testy ta druga kreske maja jakos znaznaczona ??Bo test robilam wieczorem, dzisiaj wzielam go zeby spojrzec raz jeszcze, i pod swiatlo jest niby kreska ale mega blada.I zastanawiam sie czy te testy fabrycznie tak maja czy akurat COS tam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuu zeby sie nie okazalo ze to cos powazniejszego wiesz co oprocz olejku sa tez takie masci rozgrzewajace moze sprobuj a jesli nic nie pomoze to chyba musiszz zasiegnac rady lekarza a narazie to spij na plasko zeby nie nadwyrezac jeszcze bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Testy są ważne tylko przez 5 min (to zależy od firmy, na ulotce jest podany dokładny czas). Później zachodzą w nim reakcje chemiczne, przez które może się druga kreska pojawić, po wskazanym czasie test jest już nieważny. Jak chcesz, to dla pewności możesz jutro rano zrobić jeszcze jeden. Ale zaznaczonej kreski normalnie testy nie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Dzięki Dorotka, spróbuję dzisiaj z tą maścią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj kurcze nie bylo szans zeby ja zobaczyc.Pytam z ciekawosci, nie bede sobie niczego wmawiac, tyle ze jesli cos jest to chodzi tutaj o zdrowie dziecka. Poczekam spokojnie na @.Cyce bola juz od kilku dni, zawsze tak przed @ mialam.Zobaczymy czy przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liwia ogolem nie powinno sie sprawdzac wynikow po tak dlugim czasie wszystkie testy ktore ja uzywam maja tylko oznaczenia literowe T i C tak mi sie wydaje ze te litery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem, tyle ze wczoraj mialam sztuczne swiatlo i chcialam jeszcze w dzien zobaczyc. Poczekam na @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Skoro mówisz że piersi Cię bolą tak jak przed @ to może sama przyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ja jeszcze nie robiłam testu. Ale ból głowy i mdłości pojawiły się dzisiaj. Poza tym nie ma okresu. I poza tym czuję się dobrze i normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie nie bola mnie tak jak zawsze przed @ a o wiele mocniej. Do gina szla na razie nie bede, chyba ze piersi przestana mnie bolec a @ nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Miałam właśnie niezapowiedzianą kontrole z firmy ;) Dlatego mnie trochę tu nie było. Liwia, a miewałaś kiedykolwiek tak długie cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdzilam wyniki i bete mam 18,00 mIU/ml a to sa objasnienia........ Kobiety w ciąży: 3 tydz: 5,8 – 71,2 mIU/ml 4 tydz: 9,5 – 750

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Koliberek, to Ty? W takim razie gratuluję :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonilam do lekarki...kazala powtorzyc w piatek i w poniedzialek...no chyba ze w weekend @ nadejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najdluzszy cykl tak jak mowilam 33-34 dni.Czasem tylko okres zdarzal mi sie slabszy niz zazwyczaj chociaz ja nie narzekam na czerwone powodzie :P Bol piersi jest dla mnie nieznosny.Nigdy mnie tez sutki nie bolaly. Nie robie wiecej testow, poczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Koliberek, jak dla mnie beta wygląda ok. To byłby 4 tydzień o ile się nie mylę u Ciebie, więc jest jak najbardziej w normie. Powtórzyć oczywiście powinnaś, żeby zobaczyć czy dobrze przyrasta. Zazdroszczę Ci, też bym tak chciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×