Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka8828

NOWE STARACZKI 2014

Polecane posty

Gość Aneczka8828
Liwia, być może cykl się wydłuża bo podświadomie się stresujesz czy @ przyjdzie... Być może jak się wyluzujesz to się wyjaśni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko wlasnie wcale sie nie stresuje.Nie mysle o ciazy, nie szukam objawow. Zastanawia mnie tylko ten dziwny bol piersi bo nigdy tak jeszcze nie mialam.No i to krawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
A może tamto plamienie było baaardzo skąpą @, jak myslisz? Bo jak miałabyś cykl bezowulacyjny, a taki zdarza się zdrowej kobiecie 2 razy w roku, to chyba i @ jest wtedy bardzo słaba... Tak mi się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wydaje mi sie ze to byla @.Bo po pierwsze, 2 tygodnie wczesniej mi sie skonczyla, a po drugie nie mialam zadnych objawow @.Nie bolaly mnie piersi itp.Czulam jedynie jajniki jak zawsze kiedy zbliza sie owulacja. Dopiero teraz od jakiegos tygodnia czuje ze je mam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
cześć wszystkim :) ale kijowo się czuje dziś :/ głowa mnie boli, spać mi się chce, gorąco mi, cały czas zgrzana jestem a nic nie robię :/ ta pogoda mnie wykończy... od wczoraj boli mnie podbrzusze, tzn tak jakbym miała zaraz okresu dostać takie spięcie... trochę mnie to irytuje, bo myślę od razu, że dostanę @... Aneczka ja miałam niedawno taki ból szyi, po przebudzeniu chciałam się przeciągnąć i tak mi coś strzeliło w szyi, że aż to usłyszałam "w głowie"... jakbym coś sobie naderwała. I ja smarowałam maścią ketonal, po paru dniach przeszedł duży ból, ale ogólnie trzymało mnie chyba ze 2 tyg i też jak terminator... :D ja mam ogólnie kłopoty z kręgosłupem, ale lędźwiowym i jak powiedzieli mi lekarze mogę cierpieć w ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
No to już nie wiem. Poczekasz, zobaczysz :) Dla pewności powtórzyłabym test za kilka dni, ale zrobisz jak będziesz chciała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
Koliberek - oby beta rooooosła i rosła :) Liwia - coś musi być na rzeczy, jeśli jest inaczej niż zawsze. Ja też bym pewnie powtórzyła test, ale to Twoja decyzja. Jak nie, to idź do lekarza, jeśli przez week nic się nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Aniu, ja też mam problemy z kręgosłupem, właśnie w odcinku lędźwiowym. I na szczęscie nie miałam problemów w ciąży, więc lepiej się nie martwić na zapas. A ketonal w maści niestety od niedawna jest tylko na receptę :( Spróbuję z tą maścią rozgrzewającą, może będzie taka co jednocześnie jest też przeciwbólowa, mam nadzieję że jutro będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Aniu, a Ty kiedy masz termin @? Nie widzę Cię w tabelce więc może się dopisz :) Aneczka8828__________26__________@26.03 Liwia99_______________19___________@12.03 Tuptus_111____________33__________@17.03 wiosnaaaaa____________28___________@5.04 ojtamojtam______________29___________@16.03 Katarina1987____________27___________@3.04 dorota_dubaj___________26___________@30.03 (c 21 dni) lub @5.04 (c 27 dni) 7koliberek7(Aneczkanr2) ___28_________@22/23.03 rubelka_______________27______________@15.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
a co masz Aniu z kręgosłupem? wiem właśnie, że to na receptę... kiedyś jeszcze stosowałam amol, wcierałam w szyję i zawijałam jakąś chustką, albo maść z sadła świstaka :D wiem, śmieszne :D, ale dobra ta maść była też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaAniutka jest troche inaczej ale nie chce tego brac jako objaw ciazy. Skoro bola mnie az tak piersi to w tym tygodniu powinnam dostac @.Jesli nie przyjdzie do konca tygodnia to wtedy powtorze test, bo moze akurat wczoraj bylo za wczesnie. Koliberek, ale cudowna ta beta ❤️ Zazdroszcze Ci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
Aneczka8828__________26___________@26.03 Liwia99______________ 19___________@12.03 Tuptus_111___________ 33___________@17.03 wiosnaaaaa___________ 28___________@5.04 ojtamojtam____________ 29___________@16.03 Katarina1987__________ 27___________@3.04 dorota_dubaj__________ 26___________@30.03 (c 21 dni) lub @5.04 (c 27 dni) 7koliberek7(Aneczkanr2) _ 28___________@22/23.03 rubelka_______________ 27___________@15.03 AniaAniutka ___________ 26__________ @ 21-25.03 sorki, ale musiałam poprawić, żeby było równo :D taka pedantka ze mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Ja mam skoliozę i początek dyskopatii. Pracowałam jakiś czas temu w supermarkecie, musiałam nosić ciężkie rzeczy i wtedy miałam straszne bóle. Zaczęłam chodzić do neurologa, zrobiłam prześwietlenie i przestałam, bo dostałam inną pracę. Więc do końca nie wiem, tylko to wiem co było na karteczce z prześwietleniem ;) Teraz raczej bezproblemowo, chyba że dużo podźwigam albo dużo pochodzę. A Tobie co dolega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
a wyjaśnijcie mi dziewczyny, co to jest ciąża biochemiczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
A, i tabelka faktycznie ładniejsza :p Koliberku, trzymamy za Ciebie kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Ciąża biochemiczna to taka, która ulega poronieniu ok. terminu @. Jak kobieta jej nie planuje, to z reguły nawet nie wie że była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koliberek , jestes jeszcze przed terminem @ wiec nie dziwie sie ze sie martwisz.Badz dobrej mysli a wszystko dobrze sie ulozy. Stres w niczym Ci nie pomoze. Beta jest malutka bo jest jeszcze wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
to lepiej chyba nawet nie wiedzieć, ze była taka ciąża... a ja mam spłycenie lordozy lędźwiowej i niespojenie łuku kręgu S1, cokolwiek by to znaczyło :D heh mogę się źle schylić, żle stanąć, dźwignąć coś i gotowe... boli jak skurczybyk, nie mogę chodzić, nie mogę leżeć... zawsze na półsiedząco-półleżąco spędzam dni, aż przestanie boleć. Masakra jest :( w tamtym roku 2 razy miałam "atak", na razie spokój. Oby jak najdłużej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie mdli, masakra... Co zjem, to mam wrażenie że zaraz zwrócę. Niepokojąca różowa plamka pojawiła się w majtolach... Oby to nie @ .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Rubelka, jeżeli tylko plamka, to może to być zagnieżdżanie :) Aniu, życzę Ci, żeby oni teraz ani w ciązy nie bolało :* A o ciąży biochemicznej chyba jest lepiej nie wiedzieć. Zawsze jakoś łatwiej przełknąć że się nie udało niż straciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego lekarze zalecaja robienie testy po terminie @.Zeby pozniej bylo mniejsze rozczarowanie i zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wytrzymałam i poszłam dzisiaj na badanie beta HCG ( a nie HCG ilościowo w innym laboratorium) - wynik 41,45 :)))) co oznacza 4-5tc :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem zdania, że lepiej nie wiedzieć, że coś było, że była jakaś szansa, ale się nie udało. Wolę myśleć, że po prostu się nie udało w tym miesiącu i tyle. My dopiero zaczynamy się starać i strasznie się boję, że jakby wyszło że była ciąża, ale nie przetrwała, zaczęłabym sobie wmawiać, że coś ze mną bądź z mężem jest nie tak (mamy przypadek bardzo bliskiej rodziny, 3 lata starań i nic, więc pewnie bardzo szybko byśmy sobie wkręcili że coś jest nie tak, bo te same geny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Tuptuś Gratulacje :* Dbaj teraz o siebie i dzidziusia w brzuszk :) Szczęsliwe te forum - już trzy potwierdzone ciąże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×