Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka8828

NOWE STARACZKI 2014

Polecane posty

Gość Aneczka8828
Liwia, powodzenia w pracy, daj znać jak było :) Tuptus, trzymaj się, ciche dni miną i znowu bedzie ok :) Gocha, mam nadzieję, że ta następna ciążą będzie bezproblemowa ;) A u mnie temperatura w górę, więc wczoraj była owulacja :D Teraz jeszcze dwa tygodnie czekania i chwila prawdy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LLiwia99
A ja znow chyba lekko plamie.pewnie @ idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
To może tak na nowym wątku napiszemy coś o sobie. Ja mam 26 lat i 6-letniego syna Oskara. Staramy się drugi miesiąc o rodzeństwo dla niego. Marzy mi się córka, ale wiadomo - najważniejsze, żeby było zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was...mam taki problem gdyż ostatnia miesiączkę miałam w styczniu do dnia dzisiejszego nic ciągle chodze zaspana wczoraj wróciłam z pracy i od 18 do 22 spałam potem przebudziałam się na kawałek znowu usnełam wstalam po pólnocy gdyż dziecko nie spało położyłam go i dalej do 7 spałam nie bolą mne piersi jak przed okresem a mam tak przed każdym sporo osób mówi mi że przytyłam..troche odrzuca mnie od papierosów które pale. tylko że my z partnerem nie planowalśmy dziecka więc nasz seks jak był bez zabezpieczenia to przed wytryskiem kończyliśmy. dzisiaj chce jechać po test ale mam mieszane myśli...prosze napiście mi czy jest jakieś prawdopodobieństwo bycia mojego w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Liwia, być może @ opóźniła się przez stres. Ale pierwsze plamienia szybko minęły, więc zobaczysz czy się rozkręci czy nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Julitek, myślę, że szanse jak najbardziej są. Stosunek przerywany to nie jest metoda anty i prawdopodobieństwo ciąży istnieje. A do tej pory miałaś regularne @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami bylo tak że o tydzień sie przesuwała ale nie tyle mamy 13 marca a ja miałam ostatnią koniec stycznia, więc to bardzo dużo czasu...idodam jeszcze że mam bardzo dużo wydzielającego się kleistego słuzy w moczu widze przy spuszczaniu wody i na bieliźnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Moim zdaniem to mogą być objawy ciąży, @ spóźnia się też już długo. Zrób test, on da C***ewność. A jak wyjdzie negatywny to do lekarza, nic innego nie potrafię doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
I dodam że po takim czasie możesz zrobić test o dowolnej porze dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może być tak że skoro na okres bolą piersi to na początku ciąży nie bo mnie zawsze bez wyjątku bolaly.. a dużo dziewczyn pisze,że to pierwsza z oznak nabrzmiałych bolących piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Mnie jak zaszłam w pierwszą ciążę wogóle piersi nie bolały, nie powiększyly się, nie zciemniały sutki, nic z tych rzeczy. Tak więc wszystkie objawy zależą od kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w pierwszej ciązy byłam dlugo obolala teraz to mam taką senność że to mnie zastanawia i jak pale papierosa to nie mam na nieo ochoty bardeziej z przyzwyczajenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Zrób test i daj znać co wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
A dla mnie to prawie oczywiste, że ciąża będzie, ale dla pewności.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w to nie wieże gdyz moj partner był przede mną 10 lat w związku i mu się udalo ja od 4 lat mam dziecko i tez nic zawsze jak bez zabezpieczenia to przerywany..dla tego nie dowierzam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
A o której planujesz robić test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LLiwia99 lepiej zrób test bo skoro nie masz jeszcze @ a masz plamienia to to może być ciąża i warto udać się do gina, żeby coś zaradził na te plamienia bo to może być groźne dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julitek kazda ciaza jest inna :) i byc moze druga bedziesz przechodzic calkiem inaczej inne dolegliwosci itp. MI tez sie wydaje ze jes spore prawdopodobienstwo.Wiadomo zdarzaja sie opoznienia ale to zazwyczaj przez stres, zmiane klimatu, jakies podroze.Zrob tesior i daj znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Dorota, a jak tam Twoja nauka hiszpańskiego, zaczęłaś już? Masz zamiar uczyć się sama, czy na jakis kurs iść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
planuje zrobć test kolo 15 wcześniej nie bede miala jak tak wiec jeszcze troszke stresu mnie czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
A jak duże masz dziecko? Jedno czy więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam jedno dziecko ma 4 latka więc to dla mnie taki szok by byl teraz drugie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Miałabyś jeszcze prawie 8 miesięcy na oswojenie się z tą myślą ;) A powiedzcie mi dziewczyny, jak wyznaczacie owulacje? U mnie śluz rozciągliwy, szyjka miękka, temperatura poszła w górę o 0,5'C a na ovufriend.pl w kalendarzyku nie wykrywa mi owulacji, mimo tylu objawów... Nie wiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka co do hiszpanskiego to mialam go kiedys w liceum wiec podstawy znam i wiem co do czego z gramatyka :) bede sie uczyc w domq kupie jakies podreczniki :).Owulacja hmmm ja zazwyczaj czuje kiedy ja mam (zwiekszenie wydzieliny i zazwyczaj pobolewaja mnie jajniki ) tak tylko na oko sprawdzam za pomoca internetowego kalendarzyka :) bo tam przed owulacja bardziej plodne dni sa a niechcialabym ich przeoczyc :) noi po w sumie tez :) rozmawialam dzis z mama :) o tym wszystkim troszke mnie uspokoila powiedziala ze ona zaszla w ciaze z moim bratem zaraz po @ hehe ale to dziwne wszystko jest :) co kobieta to inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
To powodzenia w nauce :) Ja w ciążę też zaszłam po @ :) Nie pamiętam dokładnie ile, ale zaraz po jakoś. Tylko że u mnie @ trwała 7 dni, więc nawet jak to było 2 dni po, to jest 9dc, plemniki mogą przeżyć 3-5 dób, więc by się zgadzało :D tylko wtedy o tym nie wiedziałam ;) Ja bóle jajników też miałam, przedwczoraj i wczoraj, wieczorem minęły, więc myslę, ze wczoraj albo dzisiaj mam owulację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dziekuje .No to mysle ze to owulacja :) u mnie @ juz na koncowce wiec powolutku zbieram sily hehe :) to bedzie nasz 2 cykl staran :) A tak z innej beczki czy Wy dziewczynki palicie papierosy? bo ja tak troszke podpalam z nudow i tak sie zastanawiam czy ma to jakis wplyw?Czytalam ze ma to wplyw na jakosc plemnikow a jak to sie ma do kobiet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Ja nie palę. Nie wiem czy ma to jakiś wpływ, ale pewnie jak bym paliła i zaszła w ciążę to bym od razu rzuciła. Przerażają mnie takie kobiety, chodzą po mieście w 9 miesiącu ciąży i papierosem w ręku...Bardzo brzydko to wygląda ;) Wiem że na początku ciąż podobno odrzuca od papierosów, wtedy pewnie łatwiej rzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tak uwazam :) z dniem kiedy sie dowiem to napewno nie bede nawet podpalac :) moge truc siebie ale nie niewinne dziecko :) nigdy bym sobie nie wybaczyla jakby cos bylo nie tak i to przez papierosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
No to dobrze :) Moja mama paliła jak była w ciąży z moim bratem, ze mną nie. Oboje jesteśmy zdrowi, nic nam nie było po urodzeniu, więc aż tak szkodliwe chyba nie są . No ale lepiej dmuchać na zimne, bo nigdy nic nie wiadomo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×