Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka8828

NOWE STARACZKI 2014

Polecane posty

hahah noo mowia ze starania sa najlepsze :D :D u mnie praktycznie juz po @ wiec zbieram sily na kolejny " maratonik" maz tez nie narzeka ze tak duzo trenujemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Mój też nie narzeka :p Jakieś mam przeczucie że te nasze starania będą jeszcze dłuuugo trwały, ale lepiej zajść późno niż wcale. Jestem jeszcze na tyle młoda, że się nie muszę spinać, że już ostatni gwizdek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki co tam u Was?? cisza jakas zapanowala :D widac ze weekend :) U mnie to chyba naprawde pozmienial sie cykl dopiero co wczoraj @ sie skonczyl a juz owu powoli sie zaczyna :) haha z jednej strony to dobrze :) jakos tak mam przeczucie ze moze za tym cyklem sie uda ale nie napalam sie jakos strasznie :) jak ma byc to bedzie :) samopoczucie dobre wrzucilam za luzik :) i tak jest o wiele lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liwia99
A mnie niesamowicie miesien lewego cycka boli :p wczoraj bylismy na urodzinach chrzesnicy BF.w pewnym momencie zrobilo mi sie dziwnie cieplo i myslalam ze puszcze pawia.bez sil wczoraj bylam.@ brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyc daje o sobie znac hihi kurcze liwia moze faktycznie to jest to a ty boisz sie rozczarowania hmmmm mowilas swojemu o tym wszystkim????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia99
Mowilam. To nawet kiedys zlapal mnie za brzuch i powiedzial 'Co tam Rozalka'. (Bo ja chce dac dziecku na imie Rosalie, Rozalia) :P Jeszcze dzisiaj rano wstalam z zatkanym nosem i bolem glowy.. Dobrze ze juz troszke lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Witam dziewczynki weekendowo :) Liwia też bym stawiala że to może TO ;) U mnie po owulacji ale narazie zupełnie bezobjawowo. To dopiero 5dpo więc jeszcze trochę poczekam. Tym razem się nie nastawiam. A jakie plany macie na dziś? Ja mam zamiar mieć dzień piżamowy, mąż ma dobe w pracy a ja z synkiem siedzimy dzisiaj w domu i nawet nam się ubierać nie chce :) Uwielbiam takie dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia99
Czesc Aneczka :) To jeszcze troche czekania :) A Ty troche wolnego masz, jakie plany? Ja jeszcze w lozku,pozniej mamy na zakupy i do pepco skoczyc.Potem obiad i pewnie tez caly dzien w domu bo jakos nie mam na nic sily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Wolnego mam jeszcze jedne dzień - poniedzialek. Planuję jutro jechać na zakupy, muszę trochę ciuchów dla syna kupić, bo wyrasta, a spodnie wszystkie porwane - jak to chłopak ;) A pozniej muszę się w końcu zameldować w nowym mieszkaniu - od trzech miesiący jestem "bezdomna" :D Niby to tylko jeden dzień urlopu ale cieszę się jak by to było nie wiadomo ile ;) A Ty Liwia, zamierzasz testować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia99
Bezdomna?W jakim sensie ;> Mow szybko :P Zamierzam, wieczorem albo jutro rano/kolo poludnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Wymeldowałam się ze starego mieszkania jak je sprzedawałam tj. w grudniu, a w nowym, w którym mieszkam od stycznia nie jestem zameldowana. Nie mam więc stałego meldunku, w świetle prawa jestem "bezdomna" ;) Ale tylko do jutra hehe ;) Mam nadzieję, że będziesz zadowolona z wyniku, jaki by nie był. A jak bys wolała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia99
O prosze, wiec wolne sie przydalo ;) Co do wyniku, hmm..Szok, jesli wyszlyby 2 kreski.Ale ucieszylabym sie.Jesli jedna, pewnie przykro , ale przeszloby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
A jeżeli wyszłaby jedna to będziesz się starała w nastepnym cyklu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7koliberek7
witam:) ja po sierpniowym poronieniu i hormonach staram sie teraz 3 cykl...jestem 7 dzien po owulacji i czekam tylko na czas kiedy bede juz mogla zrobic test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Rozalia bardzo ladne imie :) i nie takie oklepane :) podejdz do tego na luzie :D choc wiem ze sie nieda .Zycze jak najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Dorota, skoro już owulacja się zaczyna, to znaczy że nie bedziesz musiala długo czekać na testowanko :) A skąd wiesz że to już? Monitoring czy objawy? Pytam, bo ja odrazu po @ miałam śluz płodny i zastanawiałam się czy to moze owulacja, ale pozostałe objawy przyszły później, więc chyba nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
7koliberek7 Witaj :) Będziesz testować mniej więcej w tym samym czasie co ja, u mnie 5 dpo. Jak psychicznie? Na luzie podchodzisz czy masz stresa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7koliberek7
narazie na luzie chociaz juz chcialabym wiedziec ogolnie wykres u mnie wyglada calkiem niezle ale tempka moze spasc nagle w dniu @...wiec nie pozostaje nam nic innego jak tylko czekac...wiecie moze kiedy mozna bete zrobic?? czy moze lepiej na tescie sprawdzic na poczatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co no zwiekszona wydzielina i wczoraj jajnik mnie bolal a mnie to tylko bola przed @ i przed owu :) tak patrzylam na ten internetowy i mi wyszlo ze przy 21 dniowym to mam tydzien po bo @ :) wiec wypada jutro martwi mnie ze tak to sie przestawilo no ale masz racje krotszy czas :) Ahhhh Liwla tak napisalas o tym imieniu i az zaczelam sama szukac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7koliberek7
Aneczka...po 1 ja tez jestem Aneczka;) a poza tym chcialam zapytac czy odczuwasz cos?? czy brak objawow jakichkolwiek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo taki bardzo szczegolowy wykres ale to dobrze :) no ja patrzylam na taki zwykly zobaczymy jak to wyjdzie a jesli chodzi o to mierzenie temperatury to taki zwykly termometr czy jakis specjalny??bo kurcze moze bym kupila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7koliberek7
ja mierze tempke zwyklym najzwyklejszym i trzymam 10 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Wykres ładny, ale tak jak piszesz temp może nagle spaść. Moja spadła w dniu @ a też się cieszyłam że się utrzymuje ładnie. A powiedz, dlaczego bierzesz luteine? To ma związek z poprzednim poronieniem? I wogóle masz niziutką temperaturę, moja w pierwszej fazie cyklu jest taka jak u Ciebie po skoku ;) Bete można zrobić 10 dni po owulacji. ja w poprzednim cyklu byłam własnie 10 dni po, a gdy wyszła negatywna to się cały czas zastanawiałam czy owulacja była napewno tego dnia którego myślałami czy nie było za szybko na badanie. Teraz czekam do terminu @ i zrobię test sikany. Jeżeli jesteś pewna kiedy była owulacja to możesz iść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
A więc druga Aneczko ;) Nie mam żadnych objawów, no może tylko to, że jem wszystko co wpadnie mi w ręce. Jem prawie bez przerwy. Ale nie odbieram tego jak typowego objawu. Wczoraj wieczorem bolał mnie trochę lewy jajnik. U mnie to jeszcze za szybko na objawy. A Ty masz jakieś? A to mój cykl : http://ovufriend.pl/graph/b472ff61b250ec2acbc8a4825aa8036c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7koliberek7
luteina teoretycznie ma pomoc w utrzymaniu i zagniezdzeniu sie. no ja mam niska tempke...poprzedni cykl mialam bezowulacyjny...zobaczymy jak to bedzie....a to jakie ja mam odczucia bylo pod wykresem wyszczegolnione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Sprawdziłam Twoje objawy. Pełno takich ciążowych :) A miałaś może plamienie implantacyjne? Ja na nie czekam, choć w pierwszej ciąży nie miałam. Wtedy się ciąży nie spodziewałam, więc możliwe że nie zauważyłam. No i czekam na ten jednodniowy spadek temperatury, to bylby bardzo obiecujący objaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liwia99
Oby wszystko bylo po mojej mysli.Rosalie w sumie od niedawna mi utkwilo w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Liwia, bardzo ładne i oryginalne imię :) A dla chłopca masz jakieś wymyślone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liwia99
O chlopcu jeszcze nie myslalam.ale chcialabym cos wlasnie podobnego.tzn zeby byla wersja polska i w jakims innym jezyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×