Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka8828

NOWE STARACZKI 2014

Polecane posty

Gość Aneczka8828
To to wogóle, jak można pić w ciąży?! Nie ogarniam.... Od razu fundować dzieciątku trudny start na świecie, no trzeba być potworem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo zdarzaja sie takie przypadki jedna znajoma znajomej pila palila i cpala i dziecko jest niedorozwiniete :( a ona zostawila ta dziewczynke i odeszla do innego i ma z nim dzieko :( :( masakra jakas jak tak mozna to jest takie niesprawiedliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Szkoda dzieciaczków... Ale są matki które chuchają, dmuchają, bardzo na siebie w ciąży uważają a dzieci rodzą się chore, to jest dopiero niesprawiedliwość... Może skończmy z tymi smutnymi tematami, bo się zaczynam dołować. A dzisiaj mi się właściwie weekend zaczyna i to długi, bo do pracy dopiero we wtorek :D Trzeba się cieszyć a nie smucić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa no dokladnie :) niema co sie martwic hehe :) nio to odpoczywaj :) caaaly weekend :) slyszalam ze pogoda piekna i wosna pachnie :) ahhhh cos wspanialego uwielbiam ten zapach wiosny jak wszystko sie rodzi i rozpoczyna sie sezon grillowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
U nas niestety w weekend ma się popsuć - 7'C i deszcze :( no ale trudno, cieszę się dopóki jest łądnie, a w domu też jest co robić jak pada :Da z jakiego województwa jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia99
Jestem w szoku..Dalej @ nie przyszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia99
Tak sie kurcze teraz zastanawiam.. A jesli jestem w ciazy i nie biore luteiny??Przeciez skoro plamienie mialam juz kilka dni temu to @ powinna jeszcze tego samego dnia przyjsc. Juz nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liwia a bralas luteine na wywolanie? bo ja jak biore to jest na 100% i niema opcji ze nie przyjdzie u mnie jest po 5 dniach choc mialam zelecenie brac miedzy 16-26 dniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka ja ogolnie jestem z malopolskiego :) ale aktualnie nie mieszkam w Polsce i tutaj juz mam 32 stopnie codziennie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Dorota, ach no tak, zapomniałam jak pisałaś w poprzednim wątku...ależ Ci zazdroszczę... Marzy mi się taka pogoda. Liwia, a jak w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarina1987
Hej dziewczyny, powiedzcie mi czy warto brać olejek z wiesiłka?Pomaga w jakims stopniu? Liwia99 trzymam kciuki żeby Ci sie udało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Podobno pomaga, poprawia jakość śluzu. Osobiście nie używałam, więc nie wiem... Na innych forach dziewczyny chwalą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia99
Hmm, w pracy ok.Fakt ze to tylko staz bylby ale zawsze cos. Zobaczymy co w przyszlym tygodniu zdecyduje. Nie bralam luteiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Liwiu, może zrób ten test. Nie chcę Cie namawiać i zmuszac, zrobisz jak uważasz, ale skoro @ dalej nie ma, a plamisz to moze z dzieciątkiem się coś złego dziać. A jak byś wiedziała ze w ciąży jestes to do lekarza i leki na podtrzymanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia99
Nie wiem dziewczyny czy robic ten test.To 31dc. Zglupialam juz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia99
Tylko ze z kalendarzyka mialam nawet cykle 33 dniowe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
To już musisz sama zadecydować, ja tylko radzę. Ale skoro piszesz ze masz cykle nawet 33 dniowe to moze @ jeszcze przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia99
Dlatego sie zastanawiam.Ale dlaczego plamienia mam od poniedzialku i to krwawienie 2tyg po przytulanku. No nic, rano skocze po test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdulaxxx77
witajcie dziewczyny i babeczki .Piszecie o okresie przed czy po,o testach,plamieniach.Życze wam wszystkim zaciążenia lecz ja mam pytanie jak radzicie sobie z psychiką ja już nie daje rady.dziesięć lat jestem z moim kochanym mężem i policzcie sobie albo poczujcie sercem ile to jest tęsknoty i rozpaczy za dzieckiem... Jak znależć siłe żeby żyć?,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liwia99
Ehh.jeszcze dodatkowo cale rece od ramion mnie bola :( nie wiem co jest :( nie mam ochoty na ten test :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale liwia jesli coz jest na rzeczy ? a ty starasz sie o prace to wszystko zmieniloby sie diametralnie absolutnie nikt cie nie zmusza no ale sama widzisz ze tym razem jest troszku inaczej niz zwykle mialas tak kiedys?moze to stres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline2222
Witam ... powodzenia w staraniach mi sie udalo po jakis 5 miesiacach i aktualnie jestem w38tygodniu ciazy ,dzieciaczek sie wierci a oznak porodu nadchodzacego poki co brak . Jestem juz zmeczona ale rownoczesnie zadowolona ze to juz lada dzien i malutka bedzie tu z nami . Warto tyle przejsc dls malej istotki pozdrswiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia99
Nie stresuje sie niczym, nie szukam na sile objawow ciazy.Dzisiaj jest 32dc.Piersi mnie nie bola, @ nie ma,nie plamie. Bola mnie jedynie te rece, nie wiem od czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Jak tam Liwia samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liwia99 to oszustka. Na innym forum podaje sie jako smerfetka. Nie wierzcie w jej slowa bo co forum to co innego pisze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia99
Nie wiem o co chodzi z ta smerfetka, ale mniejsza o to. Czuje sie ok.Okresu jeszcze nie dostalam.Piersi mnie jakos z boku bola.Nawet nie piersi a miesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia99
Wczoraj mnie jeszcze kreg bolal ale widze ze juz przeszlo. Jesli to choroba to rozlozyloby mnie szybciej chyba. 33dc.@ brak Aneczka a u Ciebie co tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
U mnie ok, bóle owulacyjne się skończyły i nie mam żadnych objawów. Ale i na @ i na objawy ciąży jest zdecydowanie za wcześnie. Martwi mnie trochę, że kalendarzyk na ovufriend nie wykrył mi owulacji... Temp skoczyła więc nie wiem na jakiej zasadzie tam wykrywają. Może miałam cykl bezowulacyjny. Starania mi się tak podobają, że jak się w tym miesiącu nie uda to trudno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×