Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka8828

NOWE STARACZKI 2014

Polecane posty

Gość gość
Ta liwia to jakiś troll, który wami manipuluje. Raz lamentuje, że może być w ciąży, mówi że będzie robić testy, a potem nagle jest oazą spokoju i już z testem się nie spieszy ! I tak w kółko! Przegońcie tego trolla i przestańcie udawać, że was ta trolica nie denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7koliberek7
czy wszedzie musi sie znalezc ktos kto obraza?? Liwia jest ok i nie bedziemy jej wywalac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koliberek to nie obraza tylko prawda. Gosc ma calkowita racje.... na innym forum podaje sie jako smerfetka i nam np mowi ze rzucila bf itpz reszta poszulaj sb tego forum. Nie chodzi o to ze pisze na dwoch roznych tylko o jej klamstwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia99
Kompletnie nie wiem o co chodzi z ta smerfetka, ale ktoras z dziewczyn widze ze ma problem. 🌼 Jak sie czujecie dziewczyny ? :) U mnie lekkie zmiany bo i prawy cyc zaczyna mnie bolec :P Albo @ idzie albo moje cyce zwariowaly :P Aneczka pewnie smiga po sklepach :) Ale dzisiaj beznadziejna pogoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziekuje u mnie dobrze :) krzyze daja sie we znaki ehh to napewno owu :) a tak poza tym to nic :) hehe wczoraj rozmawialam z moim i sam pierwszy wyszedl z inicjatywa ze pod koniec miesiaca zrobimy razem test :) mowil ze fajnie bedzie jesli cos wyjdzie :P taki pracowity :D ;D u mnie wspaniala pogoda :) cos leniwa jestem mam obiadek z wczoraj wiec dzic malo co do roboty :) Liwia a co tam z twoja praca ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia99
Na razie wolne :) Za tydzien bede wiedziec co i jak :) W srode mam szkolenie. Dziewczyny powiedzcie mi..Co to moga byc za bole?Tzn o piersi mi chodzi. Bolaly was kiedys tak jakos ze strony zewnetrznej, z dolu?? Bo juz nie wiem co sie dzieje.Czy to na okres czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7koliberek7
ja dzisiaj mam taki ciagnacy bol z prawej strony chociaz nie czuje zeby to byl jajnik bo jajniki inaczej bola wiec nie wiem...ogolnie rano nic nie moglam zrobic bo zaraz oblewal mnie pot i mialam zawroty glowy i najchetniej polozylabym sie spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia99
Aneczka8828__________26__________@26.03 Liwia99_______________19___________@12.03 Tuptus_111____________33__________@17.03 wiosnaaaaa____________28___________@5.04 ojtamojtam______________29___________@16.03 Katarina1987____________27___________@3.04 dorota_dubaj___________26___________@30.03 (c 21 dni) lub @5.04 (c 27 dni) Koliberek wpisz sie do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7koliberek7
Aneczka8828__________26__________@26.03 Liwia99_______________19___________@12.03 Tuptus_111____________33__________@17.03 wiosnaaaaa____________28___________@5.04 ojtamojtam______________29___________@16.03 Katarina1987____________27___________@3.04 dorota_dubaj___________26___________@30.03 (c 21 dni) lub @5.04 (c 27 dni) 7koliberek7(Aneczkanr2:))___28_________@22/23.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia99
Oo, to widze ze bedziesz niedlugo testowac :) Ja juz nawet zaczelam bez stanika chodzic bo nie daje rady :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liwia ja wiem ciąża !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liwia w sumie to jestes juz 5 dni po terminie wiec moze to faktycznie jest ciaza, zrob test bo napewno wyjdzie jak cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia99
Dzisiaj niby 35dc.Wieczorem skoczymy z chlopakiem po test bo ilez mozna czekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7koliberek7
ja testowac bede sama a mezowi powiem po wizycie u lekarza i potwierdzeniu bo nie chce zeby znow sie martwil jak ostatnio;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia99
Po czesci masz racje.Po co jeszcze meza stresowac, a gdyby sie okazalo ze to nie TO, to rozczarowanie gwarantowane. Ja akurat marwilam sie tym krawieniem dlatego mu o wszystkim powiedzialam i o ewentualnej ciazy.Razem razniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7koliberek7
ja w sierpniu mialam tak ze wizyte u ginekologa mialam tydzien po okresie umowiana ale krwawienie bylo skape wiiec przed wizyta zrobilam test i byl pozytywny to byl poniedzialek wiec wyslala mnie na bete...we wtorek rano test byl negatywny wiec stwierdzilam ze tamten zle pokazal ale popoludniu jak odebralam wyniki bety okazalo sie ze 4 tydzien wiec w czwartek znow beta i beta spadla no i za tydzien znow beta i juz byla mniejsza...no i mnostwo stresu bylo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia99
Trzymam kciuki za Ciebie. Najwazniejsze to sie nie poddawac i nie robic sobie nadziei.Najlepiej zajac sie czyms zeby nie myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nianiulka
Liwia a twoj chlopak robi zdjecia jeszcze bo mam pytanko odnoscie aparatu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia99
Nianiulka to pytanie do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha czyli dziewczyny jakby np wyszedl test pozytywny to lepiej sie wstrzymac z lekarzem i zrobic jeszcze jeden po tygodniu i dopiero do lekarza czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nianiulka
Niooo chyba ze sie pomylilam:/ kurcze potrzebuje profedkpnalnego aparatu do zdjec:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7koliberek7
jak mi wyjdzie test pozytywny najpierw udam sie na bete i za 2 dni bete powtorze i jesli bedzie przyrost dopiero do lekarza...bo i tak lekarz wysyla na bete bo na usg niewiele zobaczy tak wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje koliberek :) kurde nie wiem jak to tu wyglada mam nadzieje ze tak jak u nas :) z ta beta no ale to dopiero jak beda 2 kreseczki :) teraz to tak czysta teoria :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7koliberek7
no ja tak mam zamiar zrobic bo szkoda mi 100 zl dac za wizyte zeby mnie wyslala lekarka na bete wiec wole najpierw zrobic bete i inne badanie te co mi ostatnio zlecala i pojde juz z wynikami. na nfz sie u niej czeka miesiac na wizyte jeszcze w godzinach pracy a prywatnie to zawsze i nawet w godzinach wieczornych co dla mnie jest bardzo wygodne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia99
To chyba mnie z kims pomylilas :) Do lekarza wiadomo ze szkoda isc zaraz po zrobieniu testu bo nic nie poradzi.Jedynie jakas luteine moze zalecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia99
Wrzucilam pranie, wciagnelam ciacho popilam pepsi i mam ochote na chipsy.Bede gruba zanim sie obejrze :P Moj dostal jutro wolne, caly dzien razem spedzimy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Witam dziewczynki :D Ja już po zakupach, bardzo udanych ;) Tylko czuję się dzisiaj średnio... Boli mnie brzuch na dole i plecy też na dole. No i jeszcze mi sutki mrowią ;) Chyba już się stara robię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia99
Aneczka albo to TO :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Chyba na TO jeszcze za szybko... Znaczy na TEGO objawy. Za to u Ciebie te bóle to jak najbardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia99
Zebys sie nie zdziwila :P Ja je nawet czasami czuje jak chodze, ale tak delikatnie. Nie wiem, moze to na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×