Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak dać jej do zrozumienia

Polecane posty

Gość gość
Tak Cie boli ździra ? Po wiem Ci tak: wielu chłopaków by tak o tobie pomyślało jak byś z nimi tak pogrywała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trafiłam na ten temat wczoraj przypadkiem i to jest straszne ponieważ moja sytuacja jest identyczna tylko mój książę ma na imie A i napewno nie ma 21 lat . U mnie było tak ze kolega zainteresowany usmiechal sie i gapil dlugi okres a ja unikałam go bo po prostu przez moje poczucie niskiej wartosci myslalam ze cos jest ze mna nie tak i po prostu z kolegami sie ze mnie nabija . Tak moje zachowanie bylo zalosne bo potrafiłam mowic kolezankom dlugi czas jaki to on jest cudowny a gdy go gdzies dostrzegalam byl tylko poker face i przed siebie . Raczej sie w nim mocno zauroczylam ale nie potrafilam mu tego w zaden sposob okazac ze zwyklego wstydu . W koncu i on zaczal mnie unikac i w sumie wiedzialam jak czul sie gdy ja to robiłam . Jednak czasem dalej czuje jego wzrok na sobie i gdy raz jedyny zdobylam sie na ten glupi usmiech on od razu go odwzajemnil a potem dalej sie go wstydze nie wiem czemu az tak mnie oniesmiela zwlaszcza ze nie mam raczej problemow z nawiazywaniem znajomosci .Całość trwala od ok października/listopada aż do maja bo zwyczajnie mi przeszło zauroczyłam się w kimś innym z kim normalnie rozmawiam mimo że nie jest on polakiem haha z kim spędzam czas i kto mnie docenia chociaż wiem że i w tym wypadku nie mam żandych szans i trochę żałuję że z panem A tak wyszło to nie wiem czy gdybym mogła cofnąć czas zachowałabym się inaczej eh . No nic życzę tylko autorowi żeby i on znalazł kogoś kto nie potraktuje go tak jak ja potraktowałam hmm mojego A nieznajomego . Trzymaj się chłopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestesoszustemiprostakiem jesteś kolejną klientką która się wkręciła to nie o ciebie chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy byś nie powiedział ? Ale napisałeś, jeśli kiedyś kogoś pokochasz, chociaż przecież Tobie nie może się przytrafić, ale, nigdy nie mów nigdy, to może zrozumiesz co czuje czytając te Twoje wpisy. Wiesz dziś pierwszy raz spróbowałam jaki smak ma łza, naprawdę są słone....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pierdzielę jakiś d**ek ma ubaw, używa wulgaryzmów, a te idiotki cierpią i nadal żałują,że to nie są tą wybraną, mam nadzieję,że jeśli cały temat jest prawdą , a nie prowokacją małolata i jeśli ona naprawdę istnieje i tutaj zagląda, to niech dalej cię prowokuje w realu swoimi minkami pseudouśmiechami, niech robi sobie z ciebie żarty, a ty się dalej wściekaj, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak wiem, że masz ubaw ponad cztery lata potrzebowałam żeby to sobie uświadomić.Nawet nie umiem nazwać słowami tego bólu, który mnie rozsadza od środka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:13:-) popieram Ciebie w 100 %, to są jakieś jaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tak to widzę że to ona podbija temat bo chłopakowi przestało zależeć, odpuśćł, ma ją gdzieś a ona tu go prowokuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak biorę Cię na litość:D dopiero teraz to zauważyłeś :D: D:D:D przecież od początku to robię :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor podbija temat,rzadko się tutaj udzielam,ale czytam zawsze, bo bawi mnie to coraz bardziej, kilka razy zamykał temat, obiecywał ,że więcej tu nie napisze, ale wraca cały czas ,to on nas prowokuje do wpisów, bo cały ten temat nie jest prawdziwy, zobaczył,że jest poczytny to zaczął zakładać inne tematy o podobnej treści, bardzo mi przypomina tego gości 92 tylko jest bardziej wyrafinowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie inne Dawaj linka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie kolekcjonuję tematów z forum,codziennie wchodzę tutaj i większość czytam i kilka było o podobnej treści, a przeszukiwać by znaleźć dla udowodnienia nie mam zamiaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj nie jedna osoba podszywa się pod autora:-P no ale można się nawet czasem pośmiać i chwała im za to;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i widać ,że temat o miłości, o tej jednej jedynej ,kandydatek znalazło się masa, gdyby istniała w rzeczywistości ta dziewczyna i jeszcze jakimś zbiegiem okoliczności tu zaglądała to na pewno by się ujawniła, że to ona, bo każda chciała by być na jej miejscu, a tak dla zagęszczenia atmosfery,autor podsyca apetyt kandydatek śmiesznymi niby to informacjami, a one się na to łapią i tak temat ciągle żyje, brawo mógłbyś pisać romansidła dla kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiejsze wypociny nie należą do autora :-P to podszyw ten ktoś kto rano podniósł temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty co autorem jestes ze wiesz czy to podszyw czy nie? To pewne ze autor teraz bedzie tak pisal bo niezle tutaj bluzgal na "ukochana" i teraz probuje sie wywinac :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu na kilometr widać, że podszyw i to kiepski :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzień i noc i dzień
ja też powątpiewam że był to autor z tym "patykiem" rano :D on dał sobie na przeczekanie chyba a inne biedne dziewczyny w tym temacie się po prostu łudzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e tam łudzą raczej nudzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzie mnie to
Było bardzo wiele rzeczy o których chciałem Ci powiedzieć, nie napisać, tylko powiedzieć :/ Nie było okazji i Ty nigdy już mnie nawet nie dopuścisz do siebie żebym Cie mógł przeprosić. Przepraszam Głupio wyszło Wcale źle o Tobie nigdy nie myślałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uuuu autorze czyzby ta dziewczyna co tu pisala byla prawdziwa adresatka tego tematu i serio juz nie chce cie widziec?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość108
a ja czasem uciekam gdy krąży koło mnie ktoś kto dziwnie działa,uciekam bo się boję co by to było jakby podszedł za blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestesoszustemiprostakiem
Romantyk od siedmiu boleści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzie mnie to
Nie liczę że zrozumiesz moją skruchę. Nie oczekuje tez ze przyjmiesz przeprosiny. Tylko skąd w/w określenie..oszust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestesoszustemiprostakiem
Nie mam ochoty już tu z tobą pisać. Jeżeli masz mi coś do powiedzenia to zrób to w realnym świecie, podobno masz tego dużo, ale nie licz na nic z mojej strony. Nie po tym co tu nabazgrałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co pisałem w marcu...kwietniu...maju? To od razu wpakowałaś do śmieci..miałaś gdzieś to co czuje. Wiedząc o tym z pogardą patrzylaś mi w oczy. Tylko jedno zapamiętałaś. Byłem zdołowany tym co sie dzieje... Straciłem cierpliwosc. Jesteśmy tylko ludźmi. Chcesz to podaj maila bo ja mam gdzieś robić z siebie błazna i sie do ciebie odzywać, a ty mnie zlejesz. Pisać tu też nie chce. I na nic nie liczę z twojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestesoszustemiprostakiem
Okej wszelkie zażalenia i skargi kieruj na jestesoszustemiprostakiem@o2.pl jak będę miała czas to odpiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okej ZROZUMIAŁEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×