Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak dać jej do zrozumienia

Polecane posty

Gość gość
Nie, nie kocham jego i nie wymyślajcie głupot :P Przecież pisałam, że go nawet nie znam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś jednak jest na rzeczy,;-) znowu tu zajrzałaś i napisałaś :-D czujesz mięte do autora czujesz hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor teraz udaje, że stąd poszedł i pisze o sobie w trzeciej osobie :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wchodzę, bo wiem, że go denerwuję jak ktoś coś pisze, a ja lubię denerwować innych :P Więc jeśli chodzi o miłość to ja go nie kocham :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już go nie zdenerwujesz, :-P bo on dał sobie spokój, złapał chłopak dystans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj autorze wpadłam na ten temat przypadkiem w kwietniu, wtedy też tu napisałam. miałam dziwne uczucie, jakby temat dotyczył mnie. Ale szybko zorientowałam się że nie ja jedna tak myśle. logicznie rozumując prawdopodobieństwo że to właśnie TY jesteś tym moim panem, jest bliskie wygrania 6 w totka, czyli prawie zerowe. więc szybko pozbyłam się złudzeń. od tej pory nie udzielam się w tym temacie, ale przyznaje czytam wszystkie wpisy. i chociaż wiem że to nierealne, to ciągle łapie się na tym że czytam twoje wpisy jakby były skierowane do mnie. prawie wszystko co piszesz pasuje do mojej sytuacji. nie zgadza się tylko kilka szczegółów, ale zawsze mogłeś napisać coś dla "zmylenia przeciwnika" :) przyznaj że o sobie napisałeś niewiele, więc pewnie dlatego jest tu tyle dziewczyn które czują się adresatkami twoich słów. także ja. tymczasem ty jesteś prawie PEWIEN tego że twoja wybranka tu jest. wnioskuje z tego że ona nie była taka tajemnicza i odsłoniła się bardziej. nie będe cię namawiała żebyś napisał coś więcej o sobie bo niejedna osoba już próbowała, i nic z tego nie wyszło. ale może napiszesz który wpis pochodzi od twojej wybranki, po czym się zorientowałeś że to właśnie ona. chodzi tylko o styl pisania czy podała jakieś informacje które pozwalają ci mieć pewność. napisz date i godz. tego wpisu trochę męczy mnie już ta niepewność. mam nadzieje że chodzi ci o mnie, a jeśli nie to chociaż pozbęde się złudzeń. pozdrawiam A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi się wydaje że autor jest w niej zakochany na maxa. Używa takich słów bo nie radzi sobie z tą sytuacją. Przecież każdy z nas tak reaguje, jeśli czegoś chce, stara się jak może, daje z siebie wszystko a tu klapa, nic z tego nie wychodzi, wtedy pojawia się złość. Gdyby dziewczyna byłaby mu obojętna to dawno by o niej zapomniał. A tu takie ogromne emocje. Chłopie nie oszukuj sam siebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie się wydaje że ona tu jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie się wydaje, że ta cała historia może być wymyślona, a autor dobrze się bawi szydząc z naiwnych kafetarianek:-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po czym poznajesz że ONA tu jest możesz troche więcej napisać? jesteś autorem, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie już spokój z tym tematem :P I przestańcie w końcu tutaj odpisywać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to daj im to do zrozumienia żeby przestały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę nie zachowuj się tak bo to nie ma sensu wydaje mi się że chyba jesteśmy tu sami więc wykorzystajmy to na spokojną rozmowę i wyjaśnienia, zanim pojawią się tu podszywacze i komentatorzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niech sobie piszą jak chcą. Popiszą i przestaną to robić gdy im się już znudzi:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więc jak? nakłonie cie do rozmowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto tu chce rozmawiać i z kim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chcesz się bawić w podchody to ja się do tego nie nadaje. nie bawi mnie to, widać nie jest nam pisane poznać się bliżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czego chcesz od autora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może chce poprosić o autograf ale się wstydzi i jest nieśmiała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy pisze pod pseudonimem gość, nie ma z kim pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czego chce od autora? myślę że autor umie czytać a chce tylko odpowiedzi na swoje pytanie gdyby były jakieś wątpliwości to ponawiam pytanie po czym poznajesz że ona tu jest, podaj konkretny wpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
racja używajmy innych pseudonimów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2014.06.26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecie on napisał że ma dosyć i go ta cała sytuacja męczy więc dlaczego wy naiwne mu tu dalej śmiecicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaa A
a jakiś wcześniejszy wpis? ten z kwietnia od którego się wszystko zaczęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzisz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaa A
to było do mnie? nie, nie nudze się chce tylko wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestesoszustemiprostakiem
Autorze zaczynam mieć wrażenie, że jesteś "nim"... i jeśli tak to nie chcę mieć już więcej nic z tobą wspólnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję, że autor nie czyta tych głupot:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaa A
zaczyna się jazda to ja spadam mam coraz więcej wątpliwości, czy jest sens dociekać kim jest autor, ta atmosfera... jeśli wejdziesz tu autorze to odpowiedz na moje pytanie pozdrawiam A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×