Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anel0

Powrót do normalności czyli koniec z kompulsywnym obżeraniem się.

Polecane posty

Gość maroka
miesa*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maroka
o 12 w nocy zjadlam draze kokosowe i mieso z grila oraz kawalek z grila kielbasy musz cos zrobic zeby nie jesc na noc a ni w nocy tylko co? macie jakies rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że to nie dużo. :) A jadłaś świadomie z zasadami McKenna? :) Bo to ważne i przede wszystkim o to chodzi na tym wątku. U mnie na obiadek był kotlet drobiowy (bez panierki), ogórek zielony z przyprawami i ziemniaczki. Dzisiaj idę na urodziny do cioci, więc pewnie wpadnie jakieś ciasto, ale myślę, że nie będzie źle. Oby jeść świadomie i z głową. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vifiiii
a slodkie mozna czasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maroka
dopiero przeczytalam te zasady po jedzeniu . wiec jadlam tak normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maroka
no wywyalic z lodowki produktow ktore mi nie leza nie moge , bo mam rodzine :) nie mieszkam sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważne, że już się z nimi zapoznałaś. :) Vifiiii- można jeść wszystko, ale wiadomo, że nie należy przesadzać. Zapraszam do poczytania początku wątku, bo tam znajdują się wszystkie zasady. :) Ja też dopiero teraz zaczynam wcielać je w życie. Także zobaczymy jak to będzie. Ale razem raźniej, więc zapraszam do udzielania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze , ja to nie dam rady , znowu sie objadlam, do 14 było dobrze a juz teraz masakraaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie reszta i autorka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslalam ,ze nowy tydzien, ze poniedzialek, i zaczne diete a tu co ? obzarlam sie na sniadanie 600 kcal czy juz nic lepiej dzis nie jes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tez zawalilam zjadlam na sniadanko 3 kromki chrupkiego z salatka za chwile 4 chrupkie z miodem , activie do picia borowkowa i wafel fitnes , dalej jestem glodna i mysle co by tu zjesc paranojaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
salatka taka w pudeleczku warzywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a czy jecie z zasadami? Jecie powoli, dokładnie przeżuwacie każdy kęs, skupiacie się na posiłku? Bo to jest najważniejsze. Przy tych zasadach nie powinnyście jeść tak dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jem szybko, i pewnie dlatego tyle jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciagle jestem głodna masakra jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dzis mam zamiar jesc mniej, ale zobaczymy jak to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo wszystko opiera się na tym, aby jeść powoli!!! Dokładnie przeżuwać! Po prostu czuć smak, delektować się! Nikt Wam nie zabrania jedzenia tego co lubicie. Możecie jeść wszystko, ale świadomie. Przecież to tak niewiele. Dacie radę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje sniadanie to obwarzanek z serem zjadlam pomalutku ,, chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to brawo. :) Oby tak dalej. Proszę zdawać relacje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaczne od jutra pisac co zjadlam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może ja napiszę co jem. :) Moje wczorajsze menu: I banan II sałata i dwa małe ziemniaczki III 2 lody oreo IV 10 kostek z kurczaka z sosem I dzisiaj: I płatki z mlekiem II rosół z ryżem i marchewką III kromka tekturki żytniej z sałatką i mozzarellą IV mini lód V pizza Dzisiaj troszkę więcej, ale nie szkodzi. Nie ma co szaleć. :) Jem co lubię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie dalej obzeram/ ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od rana zjadlam 2mini pizze 18 cukierkow zozole 2 kromki chleba zytniego z maslem. 2 lody twister 2 galki lodow owocowe cwiartka arbuza do tego litr wody , kawa i napoj oshe a na dodatek zjadlam to na szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To czemu na szybko? Tak trudno jeść wszystko tylko powoli??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzis powtorka z rozrywki rano 2 bulki duze pszenne, z serm zoltym , i teraz te cholerne zozole ,ok 20 sztuk nie wiem czemu tak szybko zjadlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę dziwne, że nie potrafisz nad sobą zapanować. Może przygotuj sobie rano posiłek. Choćby tą wielką pszenną bułkę i te 20 zozoli. Postaw przed sobą na stole i powiedz sobie, że możesz dzisiaj na śniadanie to wszystko zjeść. Pozwól sobie na to. Ale z zastrzeżeniem, że będziesz to jadła powoli, będziesz się skupiała na każdym gryzie i cukierku. Mówię Ci, że w połowie tej porcji jedzenie Ci się znudzi. ;) U mnie dzisiaj na śniadanie płatki z mlekiem i kawałek sernika. A do tego kawka. :) I jestem pełna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te cukierki to nie codziennie ale tak mnie wzielo . postaram sie jutro zjesc mniej i powoli pozdrawiam a do tego czasu zjadlam tylko loda wodnego ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie. :) Ale staraj się po prostu przestrzegać zasad. Nie nastawiaj się, że następnego razu zjesz mniej. Po prostu jedz wolniej i świadomie, to się tak stanie. :) Po jak się będziesz nastawiała na małe porcje, to wierz mi, że przyjdzie ochota na coś jeszcze. :) A u mnie na obiad zapiekanka makaronowa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie sie po tym porannym jedzeniu wogole nie chce jesc, pije kawe dopiero , potem zjem troche bobu bo wlasnie gotuje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×