Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc pytajacy

Czy niedostatek seksu usprawiedliwia zdrade?

Polecane posty

Gość gosc pytajacy
do lilialuiza84 Nie usprawiedliwia. Ale niestety sprzyja To moze ty mi powiesz, co w takim razie usprawiedliwia "olewanie" potrzeb seksualnych partnera ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DIY
Jasne, próbuj, jeśli jednak Twoja partnerka Cię olewa, to takie ultimatum niekoniecznie zadziała - pytanie, co jest źródłem tego olewania. Jeśli jej na tobie nie zależy, to nie zacznie cię nagle kochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fly Away, moim zdaniem sobie zaprzeczasz, niby rozumiesz osoby zdradzajace, ale uwazasz, ze najpierw powinno sie pogadac a jesli sie nie uda to sie rozstac :) Grozby w zwiazku to moim zdaniem idiotyzm i dziecinada, ale przynajmniej takie postawienie sprawy jest szczere i daje drugiej osobie rowne szanse. Niemniej, jako ze przeszlam faze 'ozieblosci' w moim zwiazku, bez grozb, bez zdrad i z sukcesem, gdyby to mnie postawiono takie ultimatum, raczej sama rozwazalabym rozstanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc pytajacy
Do DIY Oczywiscie, ze takie ultimatum raczej nie zadziala, bo przeciez niedostatek seksu, byl z pewnoscia tematem wielu rozmow juz przedtem. Dla jasnosci: nie pisze o sobie, ja mam w zwiazku tyle seksu ile tylko moge ( zgodnie z zasad, ze mezczyzna zawsze chce, ale nie zawsze moze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak samo, jesli tak trudno sie rozstac, mowimy wtedy partnerowi: nie moge cie opuscic ze wzgledu na dziecko/kredyt/lepsze warunki mieszkaniowe, ale nie jestem zadowolona z naszego zwiazku i zycia seksualnego i bede sie puszczac na boku. Dla mnie podstawa zwiazku jest nie wiernosc, a szczerosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiec lepiej sie rozstać niż zdradzać to z dwojga złego lepsze rozwiazanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....kiedyś już tu pisałem bo temat się wałkuje co rusz na rożnych wątkach, nie odchodzi się ze związku "do kogoś" tylko "od kogoś". Zatem zdrada nie jest usprawiedliwiona, albo komuś czegoś brakuje i jakoś z tymi deficytami umie żyć bo inne wartości tego związku są ważne, albo nie radzi sobie z tym i odchodzi. Może znajdzie kogoś innego bardziej mu odpowiadającego, a może nie. Nie używałbym tutaj dzieci jako argumentów przeciw rozstawaniu się bo często ludzie po rozstaniu są lepszymi rodzicami dla swoich dzieci niż w związku, dzieci doskonale wyczuwają niezdrową atmosferę, zakłamanie i na pewno nie jest wychowawcze. Rodzice będąc osobno szczęśliwsi niż razem dadzą dzieciom więcej autentycznej miłości niż będąc razem wbrew sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz moje pełne usprawiedliwienie. Nie da się żyć bez udanego sexu. Albo co to jest za życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataczzcz
jak nie usprawiedliwia , to co bys wolała , zeby cie najpierw zostawił a potem bzykał inną ? czy jak ? ma na recznym jezdzić ? albo kobieta , ma sobie sama dogadzać ? to po co komu partner ? maż , zona ? po co sie pytam ? Mozna tutaj wypisywac dyrdymały lotem pod niebiosy siegajace :) wytykać przyzwoitosć , moralnosc i wszelkie inne bzdury . zastawów sie jeden z drugim i jedna z drugą , po co ci facet , po co zona ? pomijam wypowiedzi z*****ych userów i pasorzytów . Zwiazek to układ ! a układ musi pasowac kazdemu , nie pasuje sie z niego wyłamuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olewanie swoich potrzeb to jest dopiero życiowa porażka:classic_cool: Ulitamtum, jak najbardziej o ile to nie szantaz tylko postwienie sprawy jasno "w te albo w te" Trzeba sie liczyć że partner moze zadecydowac o rozstaniu za nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc pytajacy
gość wiec lepiej sie rozstać niż zdradzać to z dwojga złego lepsze rozwiazanie. Moze i lepiej, ale jak juz tu bylo pisane, nie zawsze jest to mozliwe, i dlaczego strona lekcewazona ma ponosic skutki. Bierze "na boku" to czego nie dostaje (ewentualnie po ostrzezeniu) i to jest sprawiedliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataczzcz
strona bez polotu w zwiazku musi sie liczyć z tym ze partner sobie ulzy gdzieś indziej . zwierzaki by nie zfiksowały sie kastruje , bo są agresywne , chcesz kastrować facetów , kobiety ? tylko dlatego , z e z****** łeb nie widzi niczego wazniejszego jak tylko to by ktos sobie gdzie indziej nie włozył , albo dała włozyć ? zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego strona lekcewazona ma ponosic skutki. xxx a dlaczego ma ponosić skutki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DIY - a Ty cały czas o dzieciach... niepełnosprawne dziecko to ekstremum, powiem więc o pełnosprawnym - moje dziecko po rozstaniu ma o wiele lepiej niż przed - nie wysłuchuje kłótni, pretensji, żyje bez stresu, jest radosne i widuje się z ojcem kiedy tylko któreś z nich zechce - dla dobra dziecka to właśnie lepiej się rozstać... ja może wyraziłam się nie do końca precyzyjnie, bo nigdy nie popierałam zdrady, ale powiedzmy, że jestem w stanie ją zrozumieć w pewnych określonych sytuacjach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataczzcz
sex zawsze był spychany na dalsze mniej wazne potrzeby w zwiazku , zawsze nakazywano na godzenie sie z ewentualnym jego brakiem , tolerowanie bylejakosci itd. ale juz nie toleruje sie innych rzeczy , jak braku higieny , dbania o siebie , lenistwa , kreatywnosci .... masz pogodzic sie z brakiem sexu , ale w zadnym razie nie z brakiem pieniedzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataczzcz
te verde i tu widać zakuty łeb , przerost formy nad trescią itd. nie dam nikomu ! traktujesz go jak wlasnosc ! najwazniejsza dla ciebie jest duma twa i dupa - gratuluję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autora. Pytasz bo zdradzasz, czy masz zamiar. Czego oczekujesz od mimo wszystko skrajnych odpowiedzi ? Tak jak na pisałam wyżej, dla mnie usprawiedliwia. Długotrwała frustracja seksualna zazwyczaj do tego doprowadza. To zdradzający musi poradzić sobie sam z poczuciem winy i nie próbować jej podzielić na pół ze zdradzonym partnerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc pytajacy
te verde Tak wlasnie, wole, zeby mnie zostawil, niz zeby mial sypiac z innymi To wlasnie ciebie zostawia, ale nie wyprowadza sie ze wspolnego mieszkania, nie traci kontaktu z dziecmi. Zostawia ciebie, ze tak powiem uczuciowo i psychicznie, ale nie fizycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataczzcz
i jeszcze by taka z******* chciała orzeczenie o jego winie :) to dopiero wariatka :) a uwaza sie - co najgorsze - za normalną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórzy z upartością uznają że ktoś powinien godzić sie na brak spełaniania swoich potrzeb w imię "kompromisu":D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze pogoniłabym na cztery wiatry frajera z takimi argumenatmi ! co to jest za p********ie rządzą tobą instynkty ? jestes inteligentnym człowiekiem czy psem bez rozumu a z instynktami ? jak mozna rozważać taką teorie , ty myslisz że zona to maszynka do ******** ? zejdz łosiu na ziemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
verde jak będziesz miała dzieci to zmienisz zdanie w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataczzcz
maszynka do ******ia to nie , ale do tego tez sluzy , wymien za tem do czego mezowi ta zona ? no wymien ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kredek tak za zgodą partnera , ale nie w polsce. Słyszałam o takich relacjach, ale w naszym ciemnogrodzie zapomnij. Nie ma opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataczzcz
widzenie kobiety maz ma godzic sie na to , ze : sex ma kiedy ja chce z********a na to bym wszystko miała nie marudzi przy jedzeniu , ze mu nie smakuje bo ja jestem mistrz kuchni tesciowa wielbo bo to najlepsza kobieta na swiecie robi wszystko co mu kazę pomaga jak tylo ma czas wolny gdy mam kaprys , albo ide do kolezanki to moze zajac sie swoimi sprawami piwo ....? w zanym razie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc pytajacy
Do goscia Przeczytaj ze zrozumieniem moj tekst z 13:14. A co do instynktow, to oczywiscie, ze rzadza nami: instynkt samozachowawczy, instynktowna milosc do dzieci a takze owszem, seksualny tez, dlaczego mialby byc gorszy od tych dwoch co wymienilem wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataczzcz
idiotka nie rozumie ze idac ta droga mozna instynk maciezynski też skrytykować , jakim prawem akurat ten , bo ten jej nie pasuje , odzwierciedla do zwierząt one też maja instynk maciezynski , nic nas nie rozni , tylko idioci nam próbują wciskac ciemnote .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według smiesznych prawików udzielających się żona jest tylko do ru.....nia więc wyobrazcie sobie lemingi że z żoną zakłada się gospodartwo domowe aby wspólnie je prowadzić , co za patałachy tutaj siedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matacz ten Twój wywód to już nie tylko brak seksu:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×