Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oszukana przez hindusa

zwiazek z hindusem : wasze doswiadczenia

Polecane posty

Gość gość
Aha... Czyli jesli Polak zdradza i oklamuje to znaczy ze jest tylko jednym chamem, a reszta to porzadni obywatele ;) A jesli zrobi to Hindus to znaczy, ze absolutnie kazdy Hindus taki jest i uwaga, to lezy w ich kulturze! :D To ja poprosze o dowod i statystyki na to, ze to lezy w ich kulturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Polska kultura nie stanowi o tym zeby w taki sposob traktowac kobiety." --- Doprawdy? A jak nakazuje traktowac kobiety polska kultura? Jak darmowe sluzace, praczki, kucharki i podawaczki piwa bezwartosciowym facetom? Dla przykladu podam. Jestem juz po 30tce, ale utrzymuje kontakt z kolegami i kolezankami z mojej klasy podstawowej. Wiekszosc z nich jest juz po rozwodzie albo rzucona, z dziecmi. Doslownie tylku kilku moim znajomym sie udalo w malzenstwie. A teraz dla przykladu podam kilka polsko-indyjskich par, ktore znam osobiscie i nie tylko Polka Indus ale i Polak z Hinduska. Zgodne pary, normalne malzenstwo, zyja sobie normalnie i z tego co widze ich partnerzy badz partnerki sa szczesliwe. A wiec sama widzisz, ze twoja teoria kulturowa sie rypla. Zalecam zastanowic sie przez chwile zanim sie cos takiego napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z 22:57 Dzieki ze szczerze napisalas jaka jestes i z jakiego srodowiska sie wywodzisz. Nie znam zadnej pieknej i wartosciowej, a przede wszystkim szczesliwej i spełnionej kobiety, ktora spedzalaby cale dnie na forum tak jak ty i uzywala obelg niczym dresiara spod bloku z puszka piwa. Reprezentujesz poziom jeszcze nizszy od patologii a przy tym wydajesz sie byc bardzo nieszczesliwa, skrzywdzona i samotna. Bardzo wspolczuje ci tego z jakiej rodziny i w jakim srodowisku dorastalas. To musiala byc trauma, ktora jak widac zostawila slady. Pomodle sie za ciebie podczas niedzielnej mszy. Moze i tobie kiedys w zyciu sie powiedzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie urazilam twojego ciapatego chlopaka o nie martw sie dostaniesz pare razy z liscia i bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie urazilas mnie niczym. Nie przywiazuje wagi do twoich wpisow, bo one sa tylko skutkiem ubocznym twojej chorej obsesji. W moim domu agresji oraz przemocy nie bylo, nie ma i nie bedzie, bo nie tak ja i moj maz zostalismy wychowani. Bardzo mi przykro, ze ty znasz jedynie takie metody jak "dawanie z liscia". Twoi rodzice zdecydowanie popelnili blad w wychowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiej obsesji nie odpowiada mi tylko to ze jestes chorym skutkiem ubocznym zlego mniemania o tym narodzie,juz my dobrze wiemy co sadza o polkach za granica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie skoro sie wstydzisz byc Polakiem ze wzgledu na moja skromna osobe, to zmien obywatelstwo. Nie mam nic przeciwko a nawet jestem za :) Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W związku s sikhiem
Ja jestem z Sikhiem od ponad roku, znamy się od 4 lat i nasz związek bardzo dobrze się układa, musiałaś faktycznie pecha co do partnera. Mój partner urodził się w Uk i jego rodzice są tu od dziecka wiec maja tez trochę luźne podejście do małżeństwa syna z biała kobieta. Harry jest kochany , dba o mnie jest szczery do bólu i ma swój temperament , kiedyś byłam bardzo sceptycznie nastawiona do bycia z kimś o w ogóle innej kulturze ,religii , ale jest to możliwe , on był wcześniej z w związku małżeńskim z kobieta z jego religi nie wyszło , wzięli rozwód i tyle , tak jak u nas . Ja za to byłam z Polakiem 7 lat i nie wyszło . Wiec obojętnie jaka kultura i religia , jeżeli jest ta chemia i ludzi ciągnie do siebie to nic nie jest przeszkoda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×