Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oszukana przez hindusa

zwiazek z hindusem : wasze doswiadczenia

Polecane posty

Gość Oszukana przez hindusa
I teraz troche rozumiesz moja gorycz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wzielam slub we Wloszech pojechalam do Polski i tam jestem panna.musialam tlumaczyc wszystkie dokumenty i zarejestrowac malzenstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli małżeństwo nie jest zarejestrowane to fakt, nie liczy się. Z tymże małżeństwo niezarejestrowane w USC, obojętnie czy w Polsce czy w Indiach, w świetle prawa nie istnieje. Bo przecież przy tradycyjnym indyjskim ślubie nie dostajesz aktu małżeństwa. To tylko ślub, rytuał. Akt małżeństwa dostaje się z USC a żeby to dostać to trzeba dac sporo dokumentów. Gardze takimi osobami jak ci twoi znajomi i co gorsze te kobiety które się na to godzą! Jak to jest możliwe, ze żadne Home Office tego nie odkryło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo duzo obcokrajowcow tak robi ,biora slub dla dokumentow,wracaja do wlasnego kraju i tam nie rejestruja malzenstwa zawartego w UE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
Nie mam pojecia, wiem o kilku przypadkach, tak jak mowilam wybierali dziewczyny w rumunii, na slowacji.... Dostawali wizy, wciskali wielka milosc, robili dzieci. A potem zdradzali zeby miec powod do rozwodu albo zeby dziewczyna sie odczepila, nie wiem czy te rozwody brali. Przyjezdzali do europy jako azylanci wiec aby moz wyjechac do indii i ponownie wrocic do europy potrzebne im byly papiery, wlasnie dlatego sie zenili z tymi dziewczynami. Teraz prosze cie odrobine zrozum moja gorycz jak to wszystko odkrylam. I moja zlosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
Bo wczesniej nie mialam pojecia o takich rzeczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to nie trzeba przedstawiac w polskim usc? Hahaha nie osmieszaj sie autorko. Indnie nie wystawiaja takiego zaswiadczenia wiec trzeba je sadownie zalatwic. I w koncu chlopak czy maz?? I wiesz skoro ktos ma inne zdanie od twojego nie musisz od razu idiotkowac, bo to swiadczy tylko o twoim poziomie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale tu ci inne dziewczyny nic nie zawinily. Trafiłas na oszusta, który powinien iść do wiezienia. Nie planujesz tego zgłosić do waszego biura ds imigracji? Jakbys naskarzyla to dostalby bana na wjazd do Europy i może jego koledzy tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rozumiem o czym mowisz mialam kolezanke w podobnej sytuacji,ale nic nie poradzisz daj se spokoj i zyj dalej bo nie masz innego wyjscia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
Ja slubu nie wzielam bo sie wydalo ze on planuje ozenek w indiach. Ale prawie wszyscy jego kolesie tak zrobili. Mnie ktos ostrzegl kto padl ofiara takiego malzestwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinga na poczatku pisala ze miala chlopaka przez 4 lata a teraz ze to maz byl :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muzulmanie jeszcze lepsi, biora sluby z czterema partnerkami w Niemczech w meczecie, robia im fure dzieci a one potem przeedstawiaja sie jako samotne matki z ojcem nieznanym i co rok to prorok, on ma 4 zony a wstystkie te zony i gromade dzieciakow utrzymuje panstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego WON Z EUROPY to cale ciapackie nasienie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
Ale o tych wszystkich sprawach dowiedzialam sie nie od niego niestety. I dlatego jestem zla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
Kinga pisala ze ma chlopaka czy meza to nie istotne. Wpadnie to moze napisze wiecej. Ale ich praktyki sa przerazajace niestety. Dlatego chcialam wiedziec czy ktos kto zna tamtejsze klimaty potwierdzi albo powie po prostu ze trafilam na kiepskie towarzystwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszukana mialas go zglosic na policje ze jest na lewych papierach, zrobilas to ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzburzony prawiczek
podszedłem do lady, powiedziałem kurczaka z ryżem poproszę on mi go dał uśmiechając się przy tym szczerbatym uśmiechem, ja powiedziałem dziękuje i tak się skończyło, to był krótki związek ale bardzo emocjonujący (co wybrać z menu ? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
Nie zrobilam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to juz dalej nie komentuje, a bralam cie w obrone, niestety przez takie jak ty te cale ciapactwo mnoza sie tu jak karaluchy do niczego nieprzydatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
Sluchaj.... Jak go zglosze to okaze sie takim smieciem jak on, bezdusznym. A ja zaczynam sie emocjonalnie uwalńiac od niego i calej tej sprawy. Moje uczucie bylo szczere. Niech pozostanie tak jak jest. Ja sobie moge w lustrze patrzec w twarz. A on..nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz ci tu dziewczyny pisały. Trafilas na bardzo kiepskie towarzystwo. Dlaczego ich nie zglaszasz do Home Office? Od razu ich wykopia do Indii. Nie chcesz tego? Po co ich chronisz? Ja podczas tych lat w UK poznalam tylko jednego nieuczciwego faceta. To był mój kolega z pracy. Pochodził z Pakistanu. Miał francuski paszport a mieszkał w UK juz kilka lat. Okazało się,ze kiedyś we Francji ożenił się z Francuska i dostał paszport francuski. Dalszej historii nie znam, ale wiem, ze potem ożenił się w Pakistanie z tamtejszą kobieta i ona juz wtedy aplikowala o wizę rodzinna, jako zona obywatela EU. I jej odmówili, bo mieli wątpliwości co do jego francuskiego paszportu. Potem ona robiła apelacje przez Sąd i wizę do UK dostała i teraz juz jest z nim tutaj w UK i juz ma prace i żyją razem. Ale to jedyny oszust jakiego znam. Resztę ludzi czy z Indii czy z Pakistanu jakich poznalam w pracy czy poza praca, to uczciwi faceci. O tak drastycznych przypadkach jak wasze nigdy nie slyszalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i wlasnie przez te twoje patrzenie w lustro oni sobie poczynaja w europie jak we wlasnym folwarku, oszustwa, kradzieze, pobicia, a mila poleczka ich kryje a oni pewni siebie ze nikt im nie podskoczy. tych kryminalistow trzeba relegowac z europy a nie ich kryc, do jasnej cholery ! w jakiej europie chcesz zyc ? owladnietej kryminalistami ? kiedys taki sku/rwiel moze ciebie albo twoje dziecko zamordowac, bo wie ze jest bezkarny i kryty nawet przez tych ktore znaja ich kryminalna przeszlosc. Ciapctwo do ciapctwa, tam niech oszukija kradna, morduja, w EU nie maja nic do szukania !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znam Rumunke,ktora wyszla za maz za bogatego Wlocha zeby dostac obywatelsywo,Polki ,ktore byly kochankami za utrzymanie,najlepiej wszystkich od ciapakow wyzwac,w kazdym kraju sa ludzie i ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
no ok, dzieki, sprawa jasna. Towarzystwo kiepskie, nie mialam wiedzy na ten temat wczesniej, cale moje szczescie w tym nieszczesciu ze pewna laska sie kapnela zeby mi o tym wszystkim powiedziec. On mnie bardzo dlugo trzymal z daleka od swoich znajomych i juz rozumiem dlaczego. Moze jest mi odrobine latwiej sie pogodzic z tym co sie stalo jak wiem ze nie cale Indie sa takie:-) Radzili mi rozni ludzie zeby pisac anonimowe listy na niego , donosy. Ale ja nie mieszkam w UK, mieszkam w Austrii. Pewnie gdybym zglosila ta sprawe to jutro by siedzial w samolocie do Indii... Ale co by mi z tego przyszlo? on juz jest mi obojetny i w sumie mam w d***e gdzie on zyje. I z kim. Ja wiem ze bylam uczciwa i nie chce zeby zle o mnie myslal bo wtedy szybko usprawiedliwi swoje zle uczynki. A tak niech sobie robi co chce i idzie w swoja strone. mowisz drastyczne przypadki.... Dziekuje ze wlasnie takiego slowa uzylas bo to sa naprawde dosc przykre sprawy. Nie wiem ile dziewczyn padlo ofiara takiego czegos ale wiem co najmniej o kilku z jego towarzystwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znam Rumunke,ktora wyszla za maz za bogatego Wlocha zeby dostac obywatelsywo, --- Yhy ... no i co ? Sprowadzila pozniej sobie meza Rumuna ? Co to w ogole za idiotyczny przyklad,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
mowie ci ze zastanawialam sie nad tym. Ale nie mam sumienia. Nazywaj mnie jak chcesz ale mysle ze zycie mu pokaze bo czlowiek z takim charakterem i tak bez skrupulow wykorzystujacy innych wkoncu kiedys trafi na kogos o podobnym charakterze. On powinien juz byc dla mnie nikim i tak wlasnie jest. A robiac donosy na niego pokaze mu ze mam jakies emocje z nim zwiazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem ze bylam uczciwa i nie chce zeby zle o mnie myslal bo wtedy szybko usprawiedliwi swoje zle uczynki. -- on nic nie usprawiedliwia, ba ! jest przekonany ze postapil slusznie, jedynie jak pojdziesz na Polizei to go to ruszy, a tak ? smieje sie z ciebie i twojej naiwnosci .. a co sobie po tobie poskakal to jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
Nie zrozumcie mnie zle. Ale ja uwazam ze ignorujac go pokaze mu wiecej klasy niz robiac histeryczne donosy. Moze jest za glupi zeby to zrozumiec a moze zrozumie. Z tego co ktos mi powiedzial to okazalo sie ze papiery ktore sobie zalatwil za gruuube pieniadze nic mu nie daly i musi cos zalatwiac dalej, wiec juz dostal kare:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
owszem, poskakal sobie po mnie. I juz nic na to nie poradze. Juz ktos mi radzil dokladnie do jakiego urzedu sie w Austrii udac zeby zrobic na niego donos:-) Ale ja pozostane soba i nie bede zmieniala swojego charakteru. Jego papiery na ktore wydal ciezkie tysiace euro podobno mu nic nie daly, teraz musi wydac kolejne tysiace i sie martwic czy zalatwi..... I juz ma troche za swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idiotyczny przyklad ,ze zanim Poska i Rumunia i inne kraje weszly do UE tez ludzie z tych krajow cuda wyprawiali dla dokumentow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×