Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oszukana przez hindusa

zwiazek z hindusem : wasze doswiadczenia

Polecane posty

Gość Oszukana przez hindusa
A nie no nie zrozumialas jelopie, to ja go kopnelam za caloksztalt jego zachowania. Gdybym go chciala to bylby moj ale gowien nie jadam. Kazdego z jich moze miec kazda laska, oby z biala skora. Wiec jakby nie patrzec czy to on mńie czy ja jego to moja korzysc a jego strata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie badz smieszna, dziecko. Zapytalam sie ciebie pierwsza jaka posiadasz wiedze na temat Indii (ogolnie Indii, bo uwazasz sie za taka znawczynie) - powiedzialas, ze posiadasz wiedze ze zrodel. Zapytalam o zrodla tej wiedzy i do tej pory nie dostalam odpowiedzi. Nie osmieszaj sie, idiotko :) P.S: Ja sie z Sikhami nie puszczalam, tak jak ty. A fe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
Ale prymityw............ Milego popoludnia zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona Hindusa
Ale fajna dyskusja ;) Ale ciesze sie, ze poszla w takim kierunku. Przynajmniej dowiedzialam sie jakim sortem czlowieka jest autorka. I wole powstrzymac sie od komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Gdybym go chciala to bylby moj ale gowien nie jadam." Twoj? :D Ty bylabys jedynie przepustka do Europy i zawsze ta druga. On woli sie ozenic z ladna i porzadna Punjabka, a ciebie ma tylko do jednego. Jaki on Twoj? :D Nie wkrecaj sobie za duzo. Poza tym strasznie sie agresywna zrobilas. Wyszlo szydlo z worka? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desi pani
Autorko szczerze? Napisalas, ze cie rzucil a teraz, ze to jednak ty. Ten tekst o gownie...zalosna jestes i dostalas to na co zasluzylas, a teraz zamilcz bo sie osmieszasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest, ze zawsze te oszukane i zdradzone w takich mieszanych zwiazkach okazuja sie byc najgorszymi rasistkami. Niezaleznie czy auorka pisze prawde czy to zmysla, jest rasistka i zapewne bedzie tu pluc jadem. Mam taka znajoma, ktora miala meza z Libanu. Ma z nim dziecko. Malzenstwo niby udane, on byl przystojny, ona ladna, robila kariere w modelingu. Okazalo sie, ze on ja zdradzal i to z kilkoma kobietami na raz. Wszystko sie wydalo, on nawet nie zaprzeczal. Zabrala syna i wrocili do Polski, a on ma teraz jakas dziewczyne z Turcji, podobno. No i co sie z ta moja znajoma stalo? Zamienila sie w najgorsza rasistke jaka moze istniec. Wyzywa wszystkich muzulmanow, swojemu ex nie pozwala sie widywac z synem, dolaczyla do jakichs nazistowskich grup na Fejsie i co chwile glosi jakies epitety o brudasach, ciapakach itd. I tak wlasnie jest z kobietami porzuconymi. Ich duma jest urazona i staja sie wlasnie takie agresywne. Normalne to nie jest i swiadczy chyba o jakiejs chorej nienawisci i depresji za wyrzadzone krzywdy. Takie kobiety powinny udac sie na leczenie psychiatryczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga24
Nie jestem autorka tego watku. Jak mnie oszukal? Facet przez 4 lata mydlil mi oczy jak bardzo mnie kocha, milosc po grob i jak jego nowoczesna rodzina akceptuje jego zwiazek i jego mieszkanie w Europie. Mieszkal ze mna, nie palilo mu sie do pracy bo jak stwierdzil w fabrycie pracowac nie bedzie, wiec ja nas utrzymywalam. Na koncu wzial ze mna slub, a po 6 miesiacach powiedzial, ze jego rodzice powiedzieli mu wyraznie, ze nie chca zeby mieszkal w Europie i ma wracac do Indii. No i wrocil. Nie mowiac juz o tym, ze nie raz zdarzaly mu sie skoki w bok. Nie pisze na tym forum z zazdrosci czy checi zemsty. Chcialabym po prostu Was ostrzec, bo ja tez myslalam kiedys tak jak Wy. Nie wszyscy sa tacy sami, ale wiekszosc narodu niestety bedzie postepowac podobnie z uwagi na kulture z jakiej sie wywodza. Co do traktowania kobiet w Indiach...facet jest najwazniejszy- co facet postanowi albo chce, tak musi sie stac i wychodzi to dopiero w mega powaznych decyzjach. Co wiecej wiekszosc tych kobiet nie pracuje, bo mezczyzni sobie tego nie zycza i usluznie gotuja mezom obiadki w domu. Ja z uwagi na wyzsze od mojego meza wyksztacenie, bylam postrzegana jako zagrozenie. Wyjsc sama z przyjaciolmi na drinka tez nie wypada ;) Jeszcze raz podkreslam nie chce prowokowac pyskowek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga24
Aa - ojciec mojego meza tez zaliczyl wiele skokow w bok (wiem od meza) i zostalo to wytlumaczone rzuceniem na niego zlego uroku przez kobiete z ktora zdradzal zone. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Co do traktowania kobiet w Indiach...facet jest najwazniejszy- co facet postanowi albo chce, tak musi sie stac i wychodzi to dopiero w mega powaznych decyzjach. Co wiecej wiekszosc tych kobiet nie pracuje, bo mezczyzni sobie tego nie zycza i usluznie gotuja mezom obiadki w domu. " No to moi tesciowie I moj maz to musza byc jakies nie Hindusi. Moze kosmici z Marsa? Sama juz nie wiem ;) Widzicie dziewczyny? Wlasnie sie dowiedzialyscie, ze nie mozecie wyjsc na drinka, pracowac oraz musicie gotowac obiadki bo pan I wladca take chce. Take wam powiedziala Oszukana przez Hindusa... Wroc, Kinga24 z kafeterii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Aa - ojciec mojego meza tez zaliczyl wiele skokow w bok (wiem od meza)" Ciekawe. Dwie strony wczesniej pisalas, ze to był twój chłopak. Nagle stal się mężem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
Hej kinga, nie przejmuj sie tymi idiotkami tutaj. Ja powaznie chce sie dowiedziec jakie doswiadczenia inne dziewczyzy. A slub wzielas z nim tylko w europie czy w indach tez? Bo podobno jak sie wezmie w indach to dla nich to jest wiazace. Moj chcial wziac ze mna slub w europie ale to by mu niie przeszkodzilo sie ozenic w indiach. Moze masz jakis adres mailowy zeby pogadac? Czy on jak wyjechal to utrzymuje z toba jeszcze kontakt czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
Kinga naprawde nie zwracaj uwagi na to co one pisza. A jak jego rodzina cie przyjela? Serdecznie czy raczej chlodno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko czy ty naprawdę nie widzisz, ze sama się wylozylas ze swoimi kłamstwami? Dlaczego piszesz sama ze sobą? I dlaczego nazywasz inne dziewczyny idiotkami? Bo są szczęśliwe a ty zostalas sama jak palec? Zalosna jesteś. Zal mi ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
O matko jakie one sa glupie. To chyba ta sama osoba pisze:-) spadaj naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz się. Sporo więcej osób tu pisze niż jedna, bo sporo tu dziewczyn zameznych z Hindusami. No wiec? Dlaczego wyzywasz inne kobiety od idiotek? Co one ci zrobiły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
Zwracam uwage ze po prostu dopasowalam sie do waszego poziomu. Apelowalam kilka razy o normalna rozmowe ale nie chcialyscie i sypaly sie obelgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obelgi w twoja stronę? Nie rozsmieszaj mnie. Albo jesteś ślepa albo faktycznie marna prowokatorka z ciebie. Tutaj są obrazane jedynie dziewczyny w szczęśliwych związkach. I chyba cie to boli, ze ktoś może być szczęśliwy. Twoje słownictwo wola o pomste do nieba. Ciapaty, nie tykam gowna, brudas, smierdziel. Marne słownictwo jak na kogoś kto rzekomo miał dziecko z tym ciapatym gownem, jak to ujelas. Sorry, dorosnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
A teraz spadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tupnij jeszcze nóżka dzieciaku. I jeszcze jedno bo widzę ze nie masz pojęcia o ślubach w Indiach a bardzo ci się marzy taki : Żeby wziąć ślub w Indiach należy dostarczyć zaświadczenie w USC z Polski ze nie jesteś zamężna. Mężczyzna natomiast musi przedstawić zaświadczenie, ze jest kawalerem. Doucz się najpierw. Miałam ślub najpierw w Indiach a potem kościelny w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
A kogo to obchodzi ze mialas slub???? Nikt cie nie pytal. Wiem o tym ze trzeba niejako dowiesc ze sie nie bylo zamezna , zonatym. A jak on by wzial slub tylko w europie to kto w indiach by wiedzial o tym??? Dla naszego polskiego usc ńie trzeba takiego dokumentu przedstawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra dobra, nie zazdrość. Nikt mnie nie pytał, ale czytasz z wypiekami na policzkach. :) Z tym USC nawet mi się tłumaczyć nie chce. To nie temat dla ciebie. Ty o ślubach nie masz pojęcia. Poza tym każdy, dosłownie każdy region w Indiach ma inne zasady co do ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
No dobrana teraz powazne pytanie. Czy faktycznie tak jest ze jakby sie ozenil w europie to potem mimo to moze sie ozenic w indiach? Zawsze moze powiedziec ze nie byl zonaty tak? Kto w indach to sprawdza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli najpierw się ożeni w EU to nie może się ożenić w Indiach a już na pewno zarejestrować takiego małżeństwa w ich USC. To jest niezgodne z prawem i za to się idzie do wiezienia. Tylko muzułmanie mogą miec oficjalnie więcej niż 1 zone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
Ale moze sie ozenic w eu i nie zarejestrowac tego u siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jakby to miał zrobić. Może jakby miał jakieś większe pieniądze i znajomości to mógłby zapłacić łapówkę i np.wyczyścić sobie małżeńskie konto. Ale wtedy byłby singlem tylko w Indiach. Jeśli by chciał z ta indyjska zona przyjechać do EU to nie ma szans, bo wyszloby, ze jest juz żonaty z obywatelka Unii. Poszedlby do wiezienia za takie cos. Także w sumie teoretycznie tak, mógłby się ożenić z Hinduska w Indiach, ale za łapówkę i nie mógłby wyjechać z nią do Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak jest w innych krajach Europy, ale w UK Home Office równo sprawdza imigrantów z Azji, bo zbyt dużo takich przypadków było. Jeśli ten Hindus ozenilby się z dziewczyna z Indii i chciał aplikowac np.do UK to po nazwisku by go sprawdzili w Home Office a tam by widniał jako żonaty z obywatelka Unii. I jestem za tym, żeby takich oszustów pakować do wiezienia i takie kobiety, które godzą się na ślub za kasę. Bardzo dobrze, ze Unia ich tak sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
A uwierzysz mi jak ci powiem ze kolesie tego mojego prawie kazdy w ten sposob kupil papiery w eu ze sie pozenili za kase i dla wizy a nastepnie wyjechali do indii i tam sie tez pozenili? Imprawie kazdy z nich ma w europie dziecko. A to z rumunka, a to ze slowaczka..... Powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli malzenstwo nie jest zarejestrowane nie da sie niczego sprawdzic,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
W indiach sie ozenili z hinduskami oczywiscie. One sa w indiach i nie maja pojecia comich mezowie robia w europie. Chociaz moze niektore sobie zdaja sprawe, nie wiem. Ale prawie kazdy ma za soba taki wlasnie ozenek dla wizy, placa za to grube pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×