Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oszukana przez hindusa

zwiazek z hindusem : wasze doswiadczenia

Polecane posty

Gość gość
za swoje to by mial jak by go jutro ciupasem na samolot zawlekli, a tak dalej bedzie sie bimbal bezkarnie i smial sie wszystkim w nos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
no z pewnoscia wycieczka do Indii bez biletu powrotnego do Europy by go zaskoczyla........ Ale....jak to moja kolezanka mowi (sorry za wulgaryzm) : niech sie j e b i e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko nie rozumiem ciebie. Takim zachowaniem sama lamiesz prawo, bo kryjesz kryminaliste. Czyli sama tkwisz w przestępstwie i w dodatku przyzwalasz na to, żeby wykorzystał inne kobiety w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość idiotyczny przyklad ,ze zanim Poska i Rumunia i inne kraje weszly do UE tez ludzie z tych krajow cuda wyprawiali dla dokumentow. --- JAKIE CUDA ?? falszowali papiery ? robili w bambuko Niemcow czy Anglikow zeniac sie z nimi a w Pollsce majac mezow czy zony ? co ty pierdzielisz. zwyczajnie sie pobierali z milosci czy rozsadku, plodzili dzieci i zyja do dzisiaj zgodnie. A ciapak zyje w malzenstwie tylko do uzyskania wizy, pozniej kopie partnerke i wspolne dzieci w doope i sprowadza dziewice z ciapackiego kraju na zone, nie widzisz roznicy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
no nie, raczej tego tak nie widze. Jak masz ochote na niego doniesc to zapraszam. Ja go po prostu juz mam w d***e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, podawaj jego nazwisko i imie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
a moge na jakiegos maila??? wolalabym na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musialabym zalozyc jakis nowy zeby go zaraz potem skasowac, bo ciapackie zlewy zasra/ja mi skrzynke, jutro sie zglosze, podac musisz tez date urodzenia i miejsce zamieszkania, zalatwie chloptysia na cacy, jednego sraczkowatego mniej w europie to jak jeden wrzod na d***e wypalic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
ok podam ci, na forum wolalabym nie, z tych samych powodow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
ty chyba znasz jakies klimaty austriackie....? to ty mi radzilas poinformowac Ausländeramt jakis czas temu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sa klimaty niemieckie, te same urzedy, ta sama sprache ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
hhhm, rozumiem. tu juz sie ktos pojawil kto mi niemalze ulice podal gdzie ja to powinnam zglosic. myslalam ze to ktos kto tez mieszka w Austrii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co isc, wystarczy e-mail do odpowiedniego urzedu, dzisiaj szybko sie te sprawy zalatwia, nie ma potrzeby stac pod drzwiami jako petent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona Hindusa
Zglos go na policje i jego koleszkow tez! Oszustow nalezy wywalac z Europy, jesli nie potrafia sie asymilowac ze spoleczenstwem oraz uczciwie uzyskac wize, to kppa w cztery litery i do siebie, do Indii. I zakaz wjazdu takiemu do Europy. I jesli sama sie boisz zglosic to faktycznie popros kogos, zeby to zrobil za ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
na dann können wir auf deutsch schreiben oder? Vl wird niemand verstehen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
Zona hindusa, a powiedz mi, tak z ciekawosci. Czy mowilas mezowi o tym jakie przypadki bywaja ? Czy on jakos to skomentowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kann mann nie wissen, schätzchen, und eigentlich wieso auf deutsch ? name und vorname klingelt gleich, auf deutsch geschrieben, oder polsnisch, scheiss egal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
ja mam w Polsce kolezanke ktora wyszla 6 lat temu za hindusa , on jest z Goa i rozmawialam z nim o tym, powiedzial ze jest zszokowany ze tego typu rzeczy sie dzieja, ze to psuje opinie w Europie i w ogole byl mocno zaskoczony i zniesmaczony. I dodal ze Hariana nie jest najlepszym regionem Indii i tam sa rozne rzeczy pozostaloscia dawnej kultury, np wlasnie malzenstwa aranzowane, nie bez powodu jest tam na 1000 chlopcow tylko 750 dziewczynek...... Ale ogolnie on jako hindus byl bardzo zaskoczony ze takie rzeczy sie dzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ogolnie on jako hindus byl bardzo zaskoczony ze takie rzeczy sie dzieja. --- ze zabijaja dziwczynki po porodzie czy ze oszukuja ? oni wszyscy dobrze wiedza ale tak zwany strusi leb w piasek wsadzaja, pewnie ze wstydu, tak jak hinduska zona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
du brauchst vermutlich auch Info wo er seine Papiere gekauft hat, das werde ich auch sagen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona Hindusa
Nic mu nie musialam mowic, bo sam slyszal nie raz o takich oszustach, ale nie wsrod jego kolegow. Moj maz jest prawnikiem, jego koledzy to tez normalni ludzie na poziomie. Poza tym nie raz mial do czynienia z takimi oszustami ze wzgledu na zawod. Ale nie mozemy o tym rozpowiadac wokolo innym ludziom. To nieetyczne zawodowo. W kazdym razie urzedy imigracyjne sa coraz bardziej rygorystyczne i dobrze, bo bardzo duzo takich przybyszy z Azji zeruje na naiwnosci mlodych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
no nie wypowiadal sie o dziewczynkach, aborcjach itd. Ale o tym ze hariana slynie z kolesi ktorzy wyjezdzaja po ozenek do Europy jako azylanci i wracaja z papierami. I powiedzial ze u nich jest taki deficyt kobiet w tym regionie ze jak ktos nie ma czegos lepszego niz inni to nie znajdzie zony. I moze dlatego taka pogon za tymi papierami, lepszym zyciem. cholera ich wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona Hindusa
P.S autorko : Niemiecki tez znam, takze musisz bardziej kodowac swoje wpisy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alle Infos was du hast, bitte :) Polizei wird leichter haben, wahrscheinlich kommt er erstmal in Abschiebehaft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
tak pamietam ze twoj maz jest prawnikiem. Ja nadal uwazam ze wyksztalcenie gra jednak spora role. Znam wykszalconych hindusow z uczelni, to sa ludzie na wysokim poziomie, jakbym im powiedziala z kim sie zadalam to nawet oni by mnie wysmiali. A biedniejsi, czy moze nawet ``normalni`` musieli cale zycie sie starac zeby wyzyc i moze stad takie instynkty u nich, zeby po trupach osiagnac jakis cel. Ja chyba doktorat o tym napisze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
ups....... no ok. Zona hindusa a uwazasz ze powinnam go zglosci na policje??? tak prywatnie jakie jest twoje zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie mozemy o tym rozpowiadac wokolo innym ludziom. To nieetyczne zawodowo. -- to ciebie nie dotyczy tylko jego podaj namiary na jego kancelarie, dam mu sporo zarobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona Hindusa
Jakbym byla toba to bym zglosila bez mrugniecia oka na policje albo do biura do spraw cudzoziemcow. Nie cackac sie z takimi. Moj maz nie ma poszanowania dla takich. Wstyd przynosza normalnym ludziom. Nie potrafia sobie wizy uczciwie zalatwic np.poprzez dostanie propozycji pracy tylko wykorzystuja naiwne dziewczyny, bo ani wyksztalcenia ani kwalifikacji nie maja, wiec szansa na wize uczciwa droga jest dla nich zerowa. Zglaszaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona Hindusa
Mieszkamy w Stanach. Poki co maz na klientow nie narzeka. Ostatnio ma rece pelne roboty. Namiarow ci nie podam. Cenie sobie nasza prywatnosc zapewne tak samo jak i ty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×