Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

potrzebna pomoc domowa raz w miesiacu

Polecane posty

Gość gość

Od: egasinska8@gmail.com Witam serdecznie mam pytanie jestem 8 miesięcy po wypadku i potrzebuje raz w miesiącu pomocy . Mam mieszkanie 45 m pokój dziecięcy pokój z aneksem kuchennym balkon i łazienka.Wszystko wymaga generalnego sprzątania A mianowicie: Salon ma najmniej pracy kurze gniazdka kontakty parapety podłogę żyrandol karnisz z jedną firaną Okna w całym mieszkaniu - dwa średnie jedno balkonowe lecz tylko drzwi i jedno male kuchenne pokój dziecka całościowo z zabawkami poprasowanie ubrań dziecka i ułożenie w szafie . Kuchnia- pomycie naczyń wszystkich ułożenie w pulkach kuchennych ,wymycie kuchenki piekarnika okapu i szafek sztuk 5 lodówki .Łazienka całościowo musi być posprzątana . Nie posiadam sprzętów do sprzątania tylko podstawowe gdyż po wypadku zamieszkalismy w małym mieszkanku nie przewozac. rzeczy .Chciałam zapytać jaka jest cena takiego posprzatania np w sobotę cały dzień i czy jest ktoś chętny? .Z poważaniem Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały dzień na mieszkanie? Tu potrzeba kilku dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dodałam chodzi o Warszawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumie że kilku dni lecz ciężko mi chodzić uczę się dopiero i trudno było by mi kilka dni wychodzić z domku a po co mam przeszkadzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzatam  u innych
Nie jestem chetna poniewaz mam wypelniony caly grafik.Watpie,zeby ktos podolal zrobienie tego w ciagu jednego dnia Rozłozylabym ta prace na 2 dni(w kazdym maksymalnie 8h)i policzyłabym 400zl Nie wiem jak ze sprzetem,plynami.Mi zapewniaja zleceniodawcy Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję już posprzatane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZAPEWNE W DWIE GODZINY ZA 4 ZŁ KAŻDA, CO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×