Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kafka2014

Pakiet medyczny

Polecane posty

Gość gość
Szczerze to poleciłabym własnie tez pakiet w LuxMedzie. WIdze ze nie tylko ja sobie ich chwalę. Ale miałam już doswiadczenia z innymi i ten jest najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rembelka
Ja też z usług Lux Medu jestem bardzo zadowolona, zdecydowanie bez porównania z państwową służbą zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość221
Polecam firmowe pakiety medycznych zdrowiewfirmie.pl - swietnie dobrali pakiety - znakomita analiza rynku i dokladne porownanie ofert - zebrali szybko wszystkie oferty z rynku - bardzo sprawne wdrozenie - duze zaangazowanie w obsluge pakietow - koordynacja negocjacji z dostawcami medycznymi. Dostalismy najlepsze ceny - doskonaly serwis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suwkaa
ja akurat mam pakiet w Lux Medzie bo z pracy dostałam,a le jestem bardzo zadowolona, zawsze bez problemu mogę dostać się na wizytę, no i możńa indywiduanie tworzyć pakiety medyczne pod siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truneczka
ja jestem bardzo zadowolona, najabradziej a pakietu dla dzieci, zawsze szybko i bez problemu mozńa się dostać do nich na wizytę, dzieci nigdy nei czekają a w szpitalach państwowych różnie to bywało, teraz jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy pracodawca według mnie powinien zapewniać pracownikom dostęp do prywatnej służby zdrowia właśnie w postaci takich pakietów. Wiadomo, że są zawody takie jak pilot czy stewardessa, które wymagają specjalistycznych badań i pakietów jak w https://imed24.pl/oferta/dla-pacjentow/medycyna-lotnicza. Myślę, że to dodatkowo świetna motywacja dla pracownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2211
Polecam firmowe pakiety medyczne zdrowiewfirmie.pl Warto się zapoznać z ich ofertą bo proponują dobre i atrakcyjne oferty. Najbardziej atrakcyjniejsze niż konkurencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do wspomnianego LuxMedu to dodam ze mnie bardzo cieszy to ze że przy szpitalu Elbląska znajduje się kawiarnia Fundacji Onko Cafe, która prowadzi spotkania dla Pacjentów i ich rodzin. Spotkania mają charakter holistyczny, czyli obejmujący zarówno poradnictwo, wykłady, warsztaty jak i grupę wsparcia. To niesłychana pomoc chorym i ich rodzinom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kanitkika
Nie orientuję się za bardzo w dziedzinie pakietów medycznych, ale moja mama też się dużo nad tym zastanawiała i jej przyjaciółka poleciła jej zaznajomić się ze stroną: http://zdrowiewfirmie.pl/ tam są odpowiednio wykształceni pracownicy, którzy doskonale Wam polecą co i jak zrobić, za jaką cenę itp. Na tej stronie znajdziesz porównanie kilka różnych pakietów medycznych. Cena za pakiet też nie jest jakaś wygórowana, wszystko da się załatwić, wynegocjować. W sumie to moja mama jest bardzo zadowolona, co wcześniej się nie zdarzało, gdy rozmyślała nad wyborem pakietów medycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszym rozwiazaniem było wykupienie pakietu medycznego w LuxMed. Dzieki temu po prostu bez najmniejszych problemów mogłam korzystać z dostepu do kazdego lekarza. I tak zostało, bo pakietu nie zmieniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
badania w medicover to koszmar - przynajmniej jeśli nie mieszka się koło centrum medicover. jestem w 8 miesiącu ciąży i co chwilę wiszę na infolinii, odpowiedź niby w ciągu 72 godz - już kilka razy odpowiedzi nie było w ogóle a dzisiaj okazało się że jednego z obowiązkowych badań nie mogę wykonac w swojej miejscowości bo nikt współpracujący z medicover go nie robi więc albo zrobię sobie prywatnie (bez zwrotu kosztu) albo pojadę do placówki 80 km - żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o maluchy to my mamy pakiet w LuxMedzie. Tutaj co wazne mamy nielimitowany dostęp do konsultacji z lekarzami podstawowej opieki medycznej: pediatrą, lekarzem medycyny rodzinnej oraz lekarzem dyżurnym. Bez żadnych problemów i bez względu na porę dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Kowalska
Cała moja rodzina ma pakiety medyczne w Lux Medzie. Szczególnie jestem zadowolona z pakietu dla mojej rocznej córki- MORELKA. Nie kosztowało to majątku, a w pakiecie mam nielimitowany dostęp do konsultacji, mogę się tam udać z każdą wątpliwością bez czekania w kolejkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystanie z usług prywatnej opieki zdrowotnej jest sporym ułatwieniem i ogromną wygodą. Czekasz na wizytę kilka dni albo kilka godzin :) Cała rodzina może z tego korzystać. Polecam szczególnie. Ja posiadam też dostęp do usługi concierge- w szczególnych przypadkach możesz umówić się do turbo specjalisty w klika dn, np. w przypadku nowotworu. Dodatkowo już dziś możesz zacząć zarabiać dzięki temu, że chodzisz do lekarza! :) Poznaj szczegóły codziennie o 20tej :) https://7play.pl/p/7play/?r=vvkDj #Zdrowie #MedycynaNaturalna #BiznesOnline #DźwigniaAbonamentowa #7Play

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dodam ze na taką wizytę mozesz zapisac sie przez portal pacjenta. To bardzo proste, więc z pewnością bedzie to też duże ułatwienie dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pakiet medyczny w http://cmsf.pl/ to też ogromna wygoda i łatwy dostęp do specjalistów tym bardziej że to pakiety bez limitów. Mam to szczęście że pracuje w firmie w której pracodawca płaci nam za takie pakiety ale można wykupić taki pakiet też indywidualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizkaa81
Tutaj https://zdrowiewfirmie.pl/pakiety-medyczne/ macie namiar na stronę, gdzie pracodawcy mogą porównać pakiety medyczne dla swoich pracowników. W ten sposób można sporo zaoszczędzić i jednocześnie zadowolić pracowników. Opcja naprawdę ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Kowalska
A słyszeliście o Portalu Pacjenta w Lux Medzie? To dopiero ułatwienie! Można umawiać się na wizyty online i w tym samym miejscu sprawdzać wyniki badań. Omijasz kolejki i nie tracisz czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli zastanawiacie sie nad pakietem medycznym to na pewno nie mogę polecić Medica Assistance. Kiedyś byłam zadowolona z ich usług, ale teraz to porażka. Trudno dodzwonić sie do firmy w celu ustalenia wizyty, system umawiania wizyt online też pozostawia wiele do życzenia, po ponad 3 dniach złożenia prośby o ustalenie wizyty, zadzwoniłam i wyczekałam swoje na infolini, żeby zadać pytanie co z moim terminem........usłyszałam, że Medica prowadzi "rozmowy handlowe" z placówką, w której chciałam umówić wizytę, szkoda, że nikt nie raczył mnie o tym poinformować.....chciałam umówić przy okazji wizytę w innej placówce, tutaj rownież prowadzone są rozmowy handlowe, dodam że słyszałam to już kilka miesięcy wcześniej - szkoda tylko, że firma wprowadza Klientów w błąd podając na stronie placówki, z którymi niby współpracuje, ale jak pojawia się temat ustalenia wizyty w wybranej placówce to o dziwo nie możemy umówić wizyty, bo prowadzą rozmowy. Podsumowując, Medica to wyrzucanie pieniędzy w błoto, lepiej rozważyć coś innego. Od stycznia przenoszę sie do Lux Med, mam nadzieje, że będę zadowolona z usług

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czesto korzystacie z portalu pacjenta? Czy umawiacie sie w taki sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Kowalska
Korzystam i bardzo polecam! Świetne dla osób zabieganych - takich jak ja. Bardzo sprawnie działa i umawianie wizyt to teraz przyjemność, a w kolejce nie czekałam ani razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam w LuxMed. Łatwe, przejrzyste zasady... logowanie się przez portal pacjenta. Dla mnie mega dobre rozwiazanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio stałam przed dylematem wyboru pakietu w firmie i wybraliśmy wspólnie Enelmed, kilku wspólnych znajomych nam poleciło, zwłaszcza, jeśli chodzi o dostępność lekarzy i to, że mogę umówić się on-line. Tzn mam aplikację na telefonie, wybieram wizyty, odbieram wyniki, odwołuję etc. Fajna sprawa, ułatwia życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patulkaa
ja mam wykupione pakiety dla całej rodziny w lux medzie, mają tak napawdę szeroki wybór pakietów, każdy znajdzie coś dla siebie dopasowany indywidualnie do potrzeb każdego z Nas, mają też dobre ceny dlatego warto sprawdzić ich ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bornejka
Nam akurat firma za sponsorowała Lux Med i nie narzekamy. Dokupiłam nawet pakiety moim rodzicom, bo jak patrzyłam ile muszą nastać się w przychodni na wizytę u zwykłego internisty, potem czekać miesiącami na specjalistów to bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj też sie zgodzę jesli chodzi o abonamenty medyczne, bo tak naprawdę jest w czym wybierac. A LuxMed ma bardzo dobre opinie i mocną pozycję na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolotka
plusem Lux Medu jest też to, że możesz zamawiać wizyty online za pomocą portalu pacjenta, umawiasz wizyty, sprawdzasz wyniki i rezerwujesz lekarzy, to najszybsza opcja rezerwacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polinkowa
no w lux medzie jest naprawdę bardzo duży wybór pakietów medycznych zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych, osobiście uważam, że warto sie zdecydować na takie rozwiązanie bo przy dzisiejszej pańśtwowej służbie zdrowia w której nie ma co liczyć na pomoc lepiej mieć alternatywę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliszja_zamoyska
Teraz nie problem wykupić takie prywatny pakiet, często wiele pracodawców w korpo daje z automatu za darmo albo są niewielkie dopłaty. Żyć nie umierać :) a nawet jak trzeba wykupić samemu prywatnie to też nie są duże koszty rzędu kilkudziesięciu złotych. A jak masz możliwość skorzystania z wizyt w całej Polsce i online, teraz np. w luxmedzie jest juz Portal Pacjenta, gdzie nie trzeba z każdą pierdołą latać do lekarza, można załatwić wszystko online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.A miał ktoś do czynienia z pakietami oferowanymi np przez medihelp albo multihome? Oni tez oferują pakiety oparte na placówkach Lux Medu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×