Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość quantanamaa

Czy zrobię w Polsce biust do 12tys solidnie?

Polecane posty

Gość goscik
dokladnie, jak mozna nie bedac pacjentem rozpowiadac takie rzeczy. rozumiem, pacjent niezadowolony,lekarz cos spieprzyl i nie chce sie przyznac do bledu to sie idzie do sądu, a nie bo ona cos tam gdzies przeczytala, bo ta tej, a ta tamtej powiedziala.takie bzdury to mozna na kazdego wymyslac, tylko po co?widocznie ma smutne i nudne zycie, ze sie dowartosciowuje na forum i cisnie na kogos anonimowo (no nie tak do konca). z reszta jej opinie mnie jakos szczegolnie nie poruszyly, bo widzialam 1000 razy wiecej zadowolonych wpisow na wielu forach i zamierzam tez sie zoperowac w czechach - ps nie mam daleko ,nie mam problematycznych duzych piersi, mam kase, ale po co mam wydawac 16 zamiast 18? pojade sobie z rodzina na wczasy za to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscik
16 tys zamiast 8tys mialo byc. wkradla mi sie "1"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ta gosc
z 8:54 siedzi tu od rana do nocy i nawija na F. :o Matko Jedyna, czy ty nie masz co robic? i tak nikt nie bierze do siebie twoich wywodow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczęście mam oczy, potrafię czytać i szukać i dlatego nigdy bym nie została pacjentką Furmanka. Na szczęście są fora i inne informacyjne platformy gdzie mogłam znaleźć o nim informacje, gdzie można zobaczyć efekty jego pracy i poczytać o tym jak traktuje swoje pacjentki. Na szczęście nie zostałam jego pacjentką. Może mieć nawet 10 tysięcy zadowolonych pacjentek ale ja nigdy nie zostanę jego pacjentką własnie ze względu na to co piszą o nim dziewczyny którym operacje spieeprzył. goscik, jak nie masz wyjscia bo nie masz kasy to jedź sobie do czech. Twój wybór i twoja wola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie interesuje mnie czy ktoś sobie bierze moje wywody czy nie. Nie cierpie jak takie goopie d**y jak ty opowiadają o nim bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro nie bedziesz jego pacjentką to po co tu siedzisz? Zajmij sie takim tematem ktory cie interesuje. Swoją drogą skoro jestes taka pewna swego napisze i zadzwonie w pare miejsc aby ktos sie tobą zajął. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To najpierw zapoznaj się z przepisami prawa chyba że lubisz tracić kasę na telefony które i tak niczemu nie posłużą. Nie osmieszaj siebie i nie strasz mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I uważaj bo sformułowanie "ktoś się tobą zajął" może byc potraktowane jak groźba. Nie jesteś anonimowa w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ktoś się toba zajął" w świetle prawa nie mozesz oczerniac doktora u którego nie byłas i nie bedziesz bo tak napisałas. Skoro nie interesuje cie ten lekarz to czemu piszesz o nim zle? Żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Interesował mnie ten lekarz dopóki na forach nie znalazłam niepochlebnych zdań jego pacjentek o nim i zdjęć. Mam prawo pisać o nim źle bo są dowody na forach jego nieudanych operacji i jego nieuczciwego traktowania. Dlatego potwórzę jeszcze raz cwaniaro, nie strasz mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Interesował mnie ten lekarz dopóki na forach nie znalazłam niepochlebnych zdań jego pacjentek o nim i zdjęć. Mam prawo pisać o nim źle bo są dowody na forach jego nieudanych operacji i jego nieuczciwego traktowania. Dlatego potwórzę jeszcze raz cwaniaro, nie strasz mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowkaaa
kolezance z 9:34 jest potrzebna masc na bol d**y, a nie chirurg plastyk. Po taka masc zapraszam do psychologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie do apteki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie do apteki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiinga
Nie brońcie tak Furmanka, widać, że co niektóre dałyby się pokroić aby uratować mu opinie hahaha... Czy nie uważacie, że to tylko kiepska reklama, pewnie panie z recepcji furmanka nie maja co do roboty i zawzięcie bronią swojego mistrza, gdyż przeważnie Polski się u niego operują, a jakby zbrakło źródła dochodu, no to, totalna klapa. Więc się tak nie reklamujcie z tym furmankiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno najlepiej zanim się zdecyduje na lekarza zrobić dokładny research w internecie, poczytać opinie tu i na beautywpolsce dziewczyny opisują lekarzy bardzo dokładnie i zamieszczają foty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na beautywpolsce to praktycznie wszystko jest! :) i o każdym lekarzu też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny :-) byłam w środę na konsultacji u dr Dydymskiego w Solumedzie w Poznaniu. Mają teraz specjalną promocję na powiększanie piersi. Zamiast 13 600zł w sierpniu zabieg jest 2 000 zł tańszy i zapłacę 11 600 zł. Doktor dobrał implanty Allergana- to ponoć najlepsze w tej chwili na rynku. Ale do czasu zabiegu mam się zastanowić czy wybrać mniejsze czy większe. Usuną też blizny laserem. Moja koleżanka też operowała się u Doktora i była bardzo zadowolona. Mam nadzieję, że u mnie będzie też super :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
implanty allergana nie wszystkie sa najlepszej jakosci, zalezy od serii, natrelle sa dobre na pewno, inne nie wiem, trzeba sprawdzac takie rzeczy i czy maja dozywotnia gwarancje i wszystkie certyfikaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eurosilicone są najgorsze. Za jakiś czas rozlecą się. To są słowa najlepszego chirurga w Polsce. Każdy wie kogo mam na myśli :) Doplacilam i wzięłam mentory takie posiadaja aktorki, piosenkarki i inne znane osobowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kogo masz na myśli? :) bo ja bym nie powiedziała, że najgorsze, tez mam eurosilicone i wszystko leży jak należy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚlicznotkaNR1
właśnie właśnie, ja z moich też jestem bardzo zadowolona, sa piękne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh no ja też stanę w obronie moich cycków ;P i podejrzewam, że mój facet także :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe no i bardzo dobrze, nasze cycki mają się podobać przede wszystkim nam (no i naszym facetom ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×