Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość quantanamaa

Czy zrobię w Polsce biust do 12tys solidnie?

Polecane posty

Gość quantanama
ja mam kasę, ale zastanawiam się czy warto ją wydawać tutaj na lekarzy, ktorzy też nie miewają 100% zadowolenia pacjentek. a co powiesz o Brzuchanskim czy Polaku z Czech? ja nie wiem, po prostu nie potrafie sie zle wypowiedziec zle na temat Furmanka, bo nic strasznego nie znalazlam o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ohohhoo, jaki wazny wywod :D jaka powaga :D jak bys uczciwie oceniala tego chirurga, napisalabys, ze biusty powiekszane robi DOBRZE. natomiast partaczy powiekszenie z podniesieniem, bo piersi szybko opadaja. wiec nie mow, ze jest kiepskim chirurgiem od piersi, bo to nieprawda. zanim rzucisz krytyka, wyszczegolnij co dokladnie robi zle zamiast szczekac dla samego szczekania. tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ta sie uparla na tego swojego dobrego chirurga plastyka w polsce :D no rzeczywiscie tylko w polsce sa dobrzy chirurdzy! w czechach sa sami partacze! ani jednego nie uswiadczysz. tylko w polsce! :D sluchaj jakie jest twoje nazwisko, bo cos mi tu smierdzi rzekomo dobrym polskim chirurgiem, ktory nie ma pacjentek, bo mu wszystkie do tanszych czech pouciekaly. czy to nie tak, he???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polaka odradzam kategorycznie, Brzuchanski do powiekszania to jak na dwoj***abka wrozyla. Juz zdazyly mu sie powazne wpadki przy powiekszaniu, poczytaj na beauty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzuchanski pracuje na tych samych implantach ale jest droższy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quantanama
czyli z tych trzech najlepszy Furmanek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quantanama
jeszcze takie pytanie odnosnie Brzuchanskiego. Skad info, ze robi biusty "na dwoj***abka wrozyla" ? przeczytalam na beauty 9str opinii popoeracyjnych i nie natrafilam na zadna krytyke,jedynie jakas niepewnosc dotyczaca jednego ucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rob tej operacji i już, mi sie nie podoba sztuczny biust i jestem facetem, lepszy naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quantanama
facecie,nikt Cie nie pytal o zdanie:D ja nie mam prawie w ogole biustu i wole miec sztuczny niz wcale,a kase daje mi mąż;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościum jak ty uczciwie oceniałabyś Furmanka to nie napisałabyś bzdur i nie wciskała dziewczynom tutaj takiego kitu, że Furmanek to mistrz mistrzowsko robiący wszystkie piersi.Twoja uczciwość jest godna pożałowania! Jeszcze raz powtórzę, że nie mam ochoty udowadniać takiemu kłamcy jak ty czegokolwiek. Jeżeli ktoś wybierze Furmanka to jego wybór i wola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pyerdolee
a ta znowu tu przylazla siac ferment. idz do swojego szczyta czy innego stanczyka i zanies im 20tys w zębach. duzo,baaardzo duzo pacjentek wracac, z czech zadowolonych i nie placza, maja sie dobrze:) wskaz mi miejsce na beauty gdzie ktos zle sie wypowiada o furmanku czy brzuchanskim.ja nic takiego nie znalazlam o powiekszaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alez matole powtarzam, ze odnosze sie tylko do powiekszonych piersi i przyznaje ci racje, ze powiekszenie razem z podniesieniem czesto partaczy. ile razy tak wkolo macieju bedziesz to samo wciskac, ta sama spiewke??? jak tepas to juz nie moja wina, ze nie rozumiesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu ty chyba szukasz głupszego od siebie! Powtórzę jeszcze raz, tylko taki matoł jak ty może pisać, że Furmanek w STU PROCENTACH robi mistrzowsko piersi! I tylko taki matoł jak ty może przekonać o tym inne matoły które wybiorą Furmanka do zrobienia piersi. Zrozum, głąbie, nie ma nawet w Polsce takiego chirurga plastyka któremu w STU PROCENTACH wszystko wychodzi mistrzowsko. Tak jak ty próbujesz tutaj kłamać o Furmanku durna lasko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu ty chyba szukasz głupszego od siebie! Powtórzę jeszcze raz, tylko taki matoł jak ty może pisać, że Furmanek w STU PROCENTACH robi mistrzowsko piersi! I tylko taki matoł jak ty może przekonać o tym inne matoły które wybiorą Furmanka do zrobienia piersi. Zrozum, głąbie, nie ma nawet w Polsce takiego chirurga plastyka któremu w STU PROCENTACH wszystko wychodzi mistrzowsko. Tak jak ty próbujesz tutaj kłamać o Furmanku durna lasko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez napisalas matole, ze dobrzy chirurdzy to tylko w polsce hahahaaah za duza kase a jak czeski i tani to partacz . ciekawe czy znajdziesz jakas czeszke, ktora zrobi zabieg u polskiego chirurga . predzej kopnie go w d.. razem z ich kosmicznymi cenami . i powtarzam ci po raz tysieczny, ze FURMANEK POWIEKSZENIE PIERSI ROBI DOBRZE . gdyby tak nie bylo , nie mialby pacjentek i dziewczyny wysylalyby sobie spierniczone piersi a tak nie jest. WEJDZ W WATEK FURMANKA I POPROS DZIEWCZYNY O ZDJECIA , MOZE COS WYNAJDZIESZ. szczekasz tylko dla samego szczekania a jeszcze nie podalas zadnego przykladu spierniczenia po powiekszeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez napisalas matole, ze dobrzy chirurdzy to tylko w polsce hahahaaah za duza kase a jak czeski i tani to partacz . ciekawe czy znajdziesz jakas czeszke, ktora zrobi zabieg u polskiego chirurga . predzej kopnie go w d.. razem z ich kosmicznymi cenami . i powtarzam ci po raz tysieczny, ze FURMANEK POWIEKSZENIE PIERSI ROBI DOBRZE . gdyby tak nie bylo , nie mialby pacjentek i dziewczyny wysylalyby sobie spierniczone piersi a tak nie jest. WEJDZ W WATEK FURMANKA I POPROS DZIEWCZYNY O ZDJECIA , MOZE COS WYNAJDZIESZ. szczekasz tylko dla samego szczekania a jeszcze nie podalas zadnego przykladu spierniczenia po powiekszeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez napisalas matole, ze dobrzy chirurdzy to tylko w polsce hahahaaah za duza kase a jak czeski i tani to partacz . ciekawe czy znajdziesz jakas czeszke, ktora zrobi zabieg u polskiego chirurga . predzej kopnie go w d.. razem z ich kosmicznymi cenami . i powtarzam ci po raz tysieczny, ze FURMANEK POWIEKSZENIE PIERSI ROBI DOBRZE . gdyby tak nie bylo , nie mialby pacjentek i dziewczyny wysylalyby sobie spierniczone piersi a tak nie jest. WEJDZ W WATEK FURMANKA I POPROS DZIEWCZYNY O ZDJECIA , MOZE COS WYNAJDZIESZ. szczekasz tylko dla samego szczekania a jeszcze nie podalas zadnego przykladu spierniczenia po powiekszeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pyerdolee
ja wlasnie przegladam na beauty opinie o cyckach i na razie tylko jednej klientce w 2013 sie opuscily,bo miala big cyca i pewnie flaki do pasa. a moze to ty gosciu i dlatego robisz antyreklame?:D troche to zalosne,bo na tysiace pacjentek raptem jeden przypadek jest niepoprawny,zdarza sie,toz to do cholery operacja w pelnej narkozie z cialem obcym wlozonym w nasze cialo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem kogo masz na mysli
miala olbrzymia obwisla wyjsciowke , schudla wczesniej 50 kg , a Furmanek zamiast jej zredukowac te cyce i wlozyc mala wkladke to jej podniosl przez otoczke i wlozyl olbrzymia wkladke 450 , bo take duze wkladki chciala, zreszta ona chciala, zeby jej wlozyl 500. masakra. a po operacji paradowala z tymi olbrzymami bez stanika , bo sama pokazywala na zdjeciach. no komment . tu wina Furmanka bo zastosowal nieodpowiednie wkladki i technike podnoszenia , ale ona wine tez ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pyerdolee
mowimy o tej samej. wina obojga, ale mysle, ze wieksza pacjentki,bo jak wiadomo klient nasz pan, a jak sie uprze to nie ma zmiluj. i tak dobrze, ze 500 jej wybil z glowy. kobitka troche niepowaznie podeszla do sprawy,bo wiedzac ile schudla i jak jej wszystko wisialo zazyczyla sobie mega balony,a wiadomo skora rozciagnieta nie wytrzymala za dlugo. nie to co u szczuplej młódki niekarmiacej nigdy. mysle, ze mozna Furmankowi wybaczyc,ale wina jego owszem,jest. patrze na reszte piersi i raczej nie mam zadnego "ale"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tobie powtórze po raz kolejny, ze moim zdaniem Furmanek nie robi dobrze piersi. Napisałam, że dobrzy chirurdzy, lepsi od Furmanka, są w Polsce. Podejrzewam, że Czeszki mają jednak większy wybór u siebie i nie wszystkie operują sobie piersi u Furmanka. Nigdzie nie napisałam tutaj, że jak czeski to partacz tylko napisałam, że moim zdaniem Furmanek to partacz. Kumasz różnicę? I po raz kolejny powtórzę, że nie zamierzam nikogo o nic prosić aby tobie cokolwiek udowadniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tobie powtórze po raz kolejny, ze moim zdaniem Furmanek nie robi dobrze piersi. Napisałam, że dobrzy chirurdzy, lepsi od Furmanka, są w Polsce. Podejrzewam, że Czeszki mają jednak większy wybór u siebie i nie wszystkie operują sobie piersi u Furmanka. Nigdzie nie napisałam tutaj, że jak czeski to partacz tylko napisałam, że moim zdaniem Furmanek to partacz. Kumasz różnicę? I po raz kolejny powtórzę, że nie zamierzam nikogo o nic prosić aby tobie cokolwiek udowadniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tobie powtorze tez po raz kolejny, ze Furmanek DOBRZE POWIEKSZA PIERSI . I to nie tylko po moich piersiach to stwierdzam ale po zdjeciach od dziewczyn z watku Furmanka .Szczekasz bo do szczekania cie najeli . Zreszta gdybym byla nim bym cie wziela za twoj brudny smierdzacy wszarz i zmusila do udowodnienia tego o czym bezkarnie piszesz , i kazala poprzec dowodami z operacji powiekszania. bo nie moze jakas szmata nagle wylezc i sczekac ze to partacz bez pokrycia w dowodach. Jezeli uwazasz ze jestes tu anonimowa to sie grubo mylisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tobie powtorze tez po raz kolejny, ze Furmanek DOBRZE POWIEKSZA PIERSI . I to nie tylko po moich piersiach to stwierdzam ale po zdjeciach od dziewczyn z watku Furmanka .Szczekasz bo do szczekania cie najeli . Zreszta gdybym byla nim bym cie wziela za twoj brudny smierdzacy wszarz i zmusila do udowodnienia tego o czym bezkarnie piszesz , i kazala poprzec dowodami z operacji powiekszania. bo nie moze jakas szmata nagle wylezc i sczekac ze to partacz bez pokrycia w dowodach. Jezeli uwazasz ze jestes tu anonimowa to sie grubo mylisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a sama wyżej zarzucałaś mi, ze brak mi klasy. Tobie nie tylko brak klasy ale i mózgu! Wystarczy wejść właśnie na forum beuty aby poczytać i pooglądać zdjęcia dziewczyn którym Furmanek speeprzył piersi. I wtedy okaże się, czy to co napisałaś tutaj, że jest mistrzem i w stu procentach piersi mu wychodza mistrzowsko jest prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a sama wyżej zarzucałaś mi, ze brak mi klasy. Tobie nie tylko brak klasy ale i mózgu! Wystarczy wejść właśnie na forum beuty aby poczytać i pooglądać zdjęcia dziewczyn którym Furmanek speeprzył piersi. I wtedy okaże się, czy to co napisałaś tutaj, że jest mistrzem i w stu procentach piersi mu wychodza mistrzowsko jest prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tobie brak mozgu! Jeszcze nie podalas ZADNEGO PRZYKLADU Z POWIEKSZENIEM. pokaz s******lony przyklad z powiekszeniem i podaj nicka tej dziewczyny ! Na okraglo sczekasz to samo a nie podalas zadnego dowodu, zadnego nicka , zadnego przykladu po powiekszeniu idiotko. To ty jestes nieodpowiedzialnym bezmozgiem bez klasy i honoru, bo oczerniasz kogos bez podania dowodow . Ja widzialam kilka zdjec po nieudanym powiekszeniu z podniesieniem ale zadnego po powiekszeniu na przestrzeni kilku lat . biorac pod uwage kilkaset operacji wykonywanych rocznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tobie brak mozgu! Jeszcze nie podalas ZADNEGO PRZYKLADU Z POWIEKSZENIEM. pokaz s******lony przyklad z powiekszeniem i podaj nicka tej dziewczyny ! Na okraglo sczekasz to samo a nie podalas zadnego dowodu, zadnego nicka , zadnego przykladu po powiekszeniu idiotko. To ty jestes nieodpowiedzialnym bezmozgiem bez klasy i honoru, bo oczerniasz kogos bez podania dowodow . Ja widzialam kilka zdjec po nieudanym powiekszeniu z podniesieniem ale zadnego po powiekszeniu na przestrzeni kilku lat . biorac pod uwage kilkaset operacji wykonywanych rocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ty sypiasz z tym Furmankiem, że tak ci odpala szajba jak zaczynasz o nim pisać i go tutaj wychwalać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiększenie piersi to jeden z najprostszych zabiegów.. Właściwie obojętne kto wykona zabieg. Wtykaczy protez jest wielu i trzeba bardzo się starać żeby to zepsuć.Problemem jest to że dziewczyna np. z trójmiasta ma daleko w razie powikłań /są one dość rzadko ale trzeba to rozważyć/ może mieć kłopot. Druga istotna sprawa , po ok 10-12 lata potrzeba wymiany protezy --swedług statystyk ok.75% a to już dużo i wtedy prawdopodobnie zabieg w PL a oszczędności pójdą do nieba. Tak więc Furmanek jak wielu innych operuje podobnie.Tak na marginesie , jeżeli jesteś z daleka jak podliczyzs wszystkie koszty to cena jest podobna. Myślę o sumie 12- 14 tys PLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×