Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość quantanamaa

Czy zrobię w Polsce biust do 12tys solidnie?

Polecane posty

Gość gość
Pomylilas mnie z kims innym nie pisalam ze ma 100% udanych operacji. Nie mam takie wiedzy więc w błąd nie wprowadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostinicaa
haha, jakas milionerka sie na Furmanka uwziela, a prawda jest taka, ze przejrzalam juz chyba wszystko i o wszystkich i nie ma ani jednego plastyka,ktory czegos nie spartolil. Nawet Szczyt ma kilka wpadek na swoim koncie, wiec jesli nie widac roznicy....to po co przeplacac ? hahaha a rzeczywiscie to jest loteria,czlowiek jest istota nieomylna i czasem moze cos pojsc nie tak. mimo tego widze tu i na beauty, ze odsetek niezadowolonych jest znikomy i nie robcie z Furmanka jakiegos rzeznika. poza tym trening czyni mistrza, a jak wiadomo on nie wypuszcza cycek z rąk;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale peerdolisz znowu! twój problem polega na tym, że próbujesz nie zauważać opinii tych kobiet którym Furmanek speeprzył piersi. Twierdzisz, że jest mistrzem i że zawsze wszystko mu się pięknie udaje. A ja twierdzę, że to partacz i nie zaryzykowałabym robienia piersi u niego tylko wybrałabym dobrego polskiego chirurga plastyka. Twoje porównanie jakościowe jest do doopy. W Polsce jest wielu bardzo dobrych chirurgów plastyków bez porównania z Furmankiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostinicaa
ktorym rowniez zdarzaja sie wpadki,jednym mniej innym wiecej. udowodnic to powinnas wlasnie Ty rzekomą wielka ilosc jego spartoleń obrzucajac lekarza blotem. moim zdaniem Furmanek nie odbiega od reszty, a jak ktos dobrze zauwazyl taniej nie zawsze znaczy gorzej. Czasem wrecz odwrotnie, dorobieni wyslawieni znudzeni starzy rutyniarze jada z iloscia, a nie z jakoscia czyz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z nikim ciebie nie pomyliłam. gość na poprzedniej stronie napisał, że Furmankowi po mistrzowsku w stu procentach wychodza piersi. Zakładam, że to ty więc teraz nie wypieraj się i nie odwracaj kota ogonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że nie gostynica. No chyba że potrafisz udowodnić swoją tezę, że dorobieni wysławieni to rutyniarze którzy idą z tych nudó i rutyny na ilość a nie na jakość. Co za brednie! Ale to sprawa lasek czy wybiorą Furmanka czy dobrego chirurga w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale z was idiotki.przeciez furmanek nie jest gorszy tylko dlatego ze jest tanszy. gadajac w ten sposob zrownujesz z ziemia wszystkich czeskich chirurgow.bo ceny w czechach sa wszedzie takie same prawie. nie od dzis do czech na operacje jezdza baby z calej europy. i co to tez glupie naiwne baby wedlug ciebie bo wybiara to co DOBRE I TANIE???? dobre sobie - "PORZADNY POLSKI CHURURG" !!!HAHAHAAHHHHAAA :D :D:D sama nie wierzysz w to co mowisz. wskaz mi dobrego porzadnego chirurga plastycznego w polsce.sama bym sie do niego udala hahahhaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostinicaa
gosc z 14:44 masz racje! od kiedy to polski lekarz jest taki wybitnie uzdolniony, honorowy i uczciwy?dobre sobie. Wiadomo jaka chodzi powszechnie opinia o nas Polakach, a w srodowisku lekarskim to juz w ogole nędza. Chyba ktos zyje na marsie i zapomnial jaka mamy sluzbe zdrowia gosciu z 14:37, sama nie potrafisz swojej tezy obronic argumentami, a mnie kazesz.ja w przeciwienstwie do Ciebie nie bede rzucac nazwiskami. zainteresowanych tematem zapraszam na beautywpolsce.com,tam sa opinie pooperacyjne i mozna zobaczyc slawne nazwiska i jakze niemale ich wpadki, a niekiedy aroganckie zachowanie,wiec nie jezdzijmy po Czechach, bo u nas nie lepsi sa. Do tego ceny sa takie, a nie inne,bo jest inna waluta i inny przelicznik, standard zycia. Dla nas 16tys koron (na zlotowki) to niewiele,dla nich spora suma czaisz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie to tak samo
jakby funty przeliczac na zlotowki.Tyle, ze akurat sytuacja odwrotna, Polacy zarabiaja w Anglii np 2tys funtow, a wymieniaja w Polsce na 10tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterelix
gostinica ma racje z tym przelicznikiem. coscie sie uparly tak na ta niska cene burżuje? Nie mysliscie logicznie. On nie bierze tak tanio,bo leci tasmowo i partoli,tylko dlatego, ze tam jest inna waluta. dla nich to jest za operacje tyle, co u nas w dobrych klinikach. Nie przeliczajmy jego zarobkow na zlotowki,bo on zarabia i placi w koronach inteligencje szpagatowe :)rozumiem jakbyscie sie uczepili lekarza Polaka,ktory bierze polowe i sciaga sobie klientek wiecej, ale Twoj argument gosciu z operacja za polowe ceny w Pl jest z doopy wziety i nijak sie ma do jakosci wykonywanych uslug,a jesli ktos nadal sie upiera, ze Furmanek jest tani (moze dla nas, ale nie w Czechach;) ) to juz nic nie pomoze na glupote:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram i proponuje zamknąć temat. Kobieta o co innego pytała. Niech sama podejmie decyzję. Każdy ma swój rozum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostinicaa
A jakze! :) i przyklad z funtami jest jak najbardziej tez dobry.To tak samo jakby Anglik krytykowal, ze polscy chirurdzy partola, bo biora za malo, sa za tani i cos tu podejrzane. dla nas operacja u Szczyta jest mega droga (powiedzmy 20tys), a dla Anglika bedzie to tylko 4tys funtow. Czy to znaczy, ze klinika Szczyta jest tania i gorsza hmmm?dotarlo wreszcie! niech mnie ktos poprawi jesli sie mylę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc ja odpowiem nie nie zrobisz piersi za 12 tys w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tasmowo to leci np. szczyt, bo robi po piec operacji dziennie i wypieprza na ulice na drugi dzien po zabiegu z drenami. lozko musi sie zwolnic, bo juz nastepna w kolejce wioza z operacji na to samo lozko. a gadanie ze furmanek partoli wynika raczej z twojej glupoty. brzuchy robi najlepiej i to ci powie kazda z forum beauty. skargi byly na powiekszenie z jednoczesnym podniesieniem, wiec nie plec tu swoich glupkowatych wywodow adekwatnych do twojej glowki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostinicaa
ja tam nie liczylam na beauty czy tutaj niezadowolonych wpisow od Szczyta i od Furmanka,bo jeden i drugi ma jakis odsetek niezadowolonych pacjentek,tak samo jak i reszta polskich i czeskich chirurgow (nie widzialam ani jednego ze 100% zadowoleniem pacjentek). Jedno jest pewne! Przeklamaniem jest, ze Furmanek jest tani,bo partoli. On wcale nie jest taki, tylko korona jest tania. Czeszki tego samego nie powiedza, takze wlasciwie mozemy sie cieszyc z faktu, ze mozna do sąsiadow podjechac i nie przeplacac:) ale kto jak tam woli.peace! ps. za 12tys solidnie w Polsce sie nie zrobi autorko.moral z tego taki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zeszłym roku wyjechalam na wczasy do Włoch i tam kilo szynki kosztuje 30 euro w przeliczeniu na polski to ponad 120 zł. Morał z tego taki ze nasza polska szynka jest nie dobra bo za kilo płace 41 zł. Ale za to włoska za 120 zł jest wysmienita. Pozdrawiam panią która twierdzi tanie znaczy gorsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quantanama
dzięki za rozgorzałą dyskusję:) wertuję forum kafe i beauty i rzeczywiście jakiś odsetek od Furmanka miał problem z tym ponownym opadnięciem po podniesieniu. Chyba mnie, jakoś posiadaczce małych piersiątek to raczej nie zagraża?;p myślę nad tym, żeby jechać na konsultację w najbliższym czasie i umówić się na październik 2014:) żeby do Świąt i Sylwestra się zagoiło i żebym od nowego roku mogla wrocic do uprawiania sportu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quantanama
jako* posiadaczce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
quantanama jak nie masz kasy na dobrego chirurga w Polsce to jedż do Fuemanka. Twoja wola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A który jest dobry w Polsce? Skoro tak przekonujesz to wal z imienia i nazwiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
walnij sobie kupę to może ci ulży. A potem sama poszukaj jak potrzebujesz dobrego chirurga w kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quantanama
widzę,że koleżanka w dalszym ciągu nie odpuściła i nie potrafi zrozumieć, że czeska korona wychodzi tak, a nie inaczej, stąd takie niskie ceny u Czechów. Idąc jej tokiem myślenia mieszkańcy strefy euro i funciaków powinni besztać Szczytów i Ambroziaków,bo przecież 3-4tys euro za operacje to taniocha i na pewno są partaczami:) Tak,jak pisałam. Noszę małe B, chcę powiększyć do małego D i nie widziałam, by któraś pacjentka na beauty uskarżała się na jakieś komplikacje i szukała poprawek. Widziałam tylko wpisy o dużych zwisających piersiach,ktore po wlozeniu duzego implantu po kilku miesiacach znow zaczely opadac. Mam pieniadze, kto powiedzia, ze nie mam? Ale czy to znaczy, ze mam przeplacac dwukrotnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a teburzujki co koniecznie chca podwojnie placic jak ida na zakupy to pewnie tez szukaja produktow byle drozej, a jak widza dwa identyczne ale jeden dwa razy drozszy od pierwszego to oczywiscie wybieraja ten drozszy :D ba, nawet kloca sie ze sprzedawca czemu tak tanio sprzedaje i obrazone ida walic w kiese temu co bierze drogo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Solumedzie ceny zaczynają sie od 12 PLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolk1969
Dlaczego nie pomyślisz o chirurgach z dolnośląskiego, a uściślając z Polanicy, jest tam kilku wspaniałych chirurgów i nie tak drogich jak Szczyt, który zresztą pobierał nauki u prof. Kobusa. Ja miałam zabieg w Polanicy, poddałam się całkowitej plastyce piersi i za zabieg zapłaciłam 10 tyś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quantanama
kto w Solumedzie operuje znany? Poproszę o nazwiska. Sprawdzę opinie pooperacyjne na beauty:) karolk, Kiedy robiłaś,w którym roku,ze tak tanio? Wkladalaś implanty? jakie? kto Cię operowal? Poproszę o nazwisko, sprawdzę opinie takze:) glownie na nich mi zalezy. z gory wielkie dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty pieprzysz
w solumedzie cennik okraglych 13-16tys, anatomicznych 14-16tys, znajac zycie przewaznie sie te gorne granice osiaga wybierajac lepszego producenta, jesli dochodza dodatkowe koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Solumed : Dydymski Bielecki Czternastek Kurmanow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
quantanama jakbyś dokładniej czytała moje wpisy to wiedziałabyś o co mi chodzi a nie bredziła coś o czeskiej koronie o której ja nigdy nie wspomniałam. Ani o jakimkolwiek innym przeliczniku jakiejkolwiek innej waluty bo nie o walucie tutaj rozmawiamy. Jeżeli chcesz pójść moim tokiem myślenia to powtórzę, otóż, moim zdaniem Furmanek jest kiepskim chirurgiem od robienia piersi i to nie prawda, co napisał ktoś inny tutaj, że jest mistrzem i wszystkie piersi na sto procent mu wychodzą. A do Furmanka jeżdżą dziewczyny które nie mają kasy na dobrego chirurga plastyka w Polsce. Wybierają Furmanka bo u niego zapłacą o połowę mniej niż zapłaciłyby za implanty i operację w Polsce u dobrego chirurga plastyka. Więc jak chcesz iść moim tokiem myślenia, quantanama, to teraz możesz podążać nim śmiało jak już wiesz co sądzę na temat Furmanka i jego umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
quantanama jakbyś dokładniej czytała moje wpisy to wiedziałabyś o co mi chodzi a nie bredziła coś o czeskiej koronie o której ja nigdy nie wspomniałam. Ani o jakimkolwiek innym przeliczniku jakiejkolwiek innej waluty bo nie o walucie tutaj rozmawiamy. Jeżeli chcesz pójść moim tokiem myślenia to powtórzę, otóż, moim zdaniem Furmanek jest kiepskim chirurgiem od robienia piersi i to nie prawda, co napisał ktoś inny tutaj, że jest mistrzem i wszystkie piersi na sto procent mu wychodzą. A do Furmanka jeżdżą dziewczyny które nie mają kasy na dobrego chirurga plastyka w Polsce. Wybierają Furmanka bo u niego zapłacą o połowę mniej niż zapłaciłyby za implanty i operację w Polsce u dobrego chirurga plastyka. Więc jak chcesz iść moim tokiem myślenia, quantanama, to teraz możesz podążać nim śmiało jak już wiesz co sądzę na temat Furmanka i jego umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×