Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość quantanamaa

Czy zrobię w Polsce biust do 12tys solidnie?

Polecane posty

Gość gość
Nie interesujesz mnie i nie zamierzam ci czegokolwiek pokazywać. Przegięłaś z tym pisząc, że Furmankowi wychodzą w stu procentach piersi po mistrzowsku. To raczej ty powinnaś pokazać te wszystkie mistrzowskie biusty Furmanka i udowodnić swoje zdanie. Ale nie sądzę aby ci się to udało bo to nie prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty tez mnie nie interesujesz buahahaa , ale jak widze ze palisz teksty w stylu " goopia naiwniara która nie ma kasy " i obrazasz wiele dziewczyn , ktore sa przed lub po operacjach u niego wlasnie ze wzgledu na to , ze ma o polowe nizsze ceny to mnie krew zalewa . Brak ci klasy moja droga ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quantanama
w dalszym ciągu kłótnie. a może Ty, która krytykujesz Furmanka polecisz kogoś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat nie zalezy mi an tym aby przekonywac cię o tym czy mam klasę czy nie. Możesz tutaj językiem literackim wychwalać mistrzostwo Furmanka ale to będą zwykłe kłamstwa. A prawda jest taka, że jeżeli dziewczyna ma mało kasy to decyduje się na Furmanka bo ma niższe ceny niż chirurdzy w kraju. Tylko dlatego. Nie dlatego, że Furmanek robi po mistrzowsku piersi. Bo to nie prawda. Partoli piersi i w dodatku olewa potem takie pacjentki. Pisz sobie co chcesz. Każda dziewczyna sama dokona wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
quantanama nie polecę chirurga. Sama poszukaj na forach który chirurg jest specjalistą i uczciwym lekarzem w twojej okolicy. Bo to jest bardzo ważne aby operować się blisko domu. Bo potem, po operacji, to bedzie bardzo ważne aby móc w każdej chwili skontaktować się z chirurgiem albo szybko do niego podjechać - gdyby działo się coś niepokojącego z piersiami. Furmanek słynie z tego, że po operacji nie odpisuje na maile i nie można się z nim skontaktować. Olewa pacjentki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz ci mowilam podaj mi przyklad spierniczonych piersi po samym powiekszeniu . Doczekam sie ? Powiekszanie i jednoczesne podnoszenie mu nie wychodzi ale skoro jestes taka cieta to czemu nie podasz zadnego przykladu po powiekszeniu zeby poprzec to co piszesz ? Bo zadnego nie znasz hahahaaahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quantanama
gościu,ponawiam pytanie. w takim razie poleć mi proszę kto tych biustów nie partoli. mi to bez różnicy czy zrobię biust w tym roku u Furmanka za8tys, czy za 15tys pod koniec 2015 gdzieś w Polsce. Tylko gdzie powiedz? Nie znam się, wertuję forum beauty, ale na każdego lekarza można coś znaleźć niepochlebnego. Skąd mam wiedzieć komu zaufać? Doradziłabyś skoro masz taką wiedzę. Może to ustrzeże kogoś przed poprawkami, stresem, bólem, wysokimi kosztami. Chyba,ze tylko dużo gadasz, a tak naprawdę nie wiesz nic w tym temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quantanama
powiem jakie miasta są w promieniu 150km od mojego miejsca zamieszkania: Toruń Plock Włoclawek Bydgoszcz Łódź Poznań Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu nie doczekasz się bo nie mam ochoty udowadniać tobie, że kłamiesz pisząc, o tym że Furmanek robi mistrzowsko wszystkie piersi. Każda dziewczyna sama sobie poszuka informacji o Furmanku i sama zdecyduje czy chce czy nie chce ryzykować u niego zrobienie piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
quantanama co ty peerdolisz? chcesz się ustrzec przed wysokimi kosztami? to nie rób sobie piersi. Nie wydasz ani złotówki. Zero kosztów. Albo jedź do Furmanka. On zrobi ci za połowę ceny a potem sama będziesz się martwić. Sama. Przed stresem, bólem i poprawkami nie ustrzeże cię żadna opinia kogokolwiek. Jak się nie znasz to się poznaj. Wysil się i sama poszukaj na forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie masz racje , niech kazda poczyta sobie jego watek , ktory liczy 8 i pol tysiaca postow i zadecyduje . ja czytam tamten watek od kwietnia ubieglego roku czyli od mojego zabiegu i do tej pory nie pojawila sie tam zadna niezadowolona po powiekszeniu piersi u niego . byla niezadowolona po powiekszeniu i podniesieniu , po operacji powiek , ale nie po powiekszeniu . A co do twojej klasy to oczywiscie nie musisz mowic , ze nie zamierzasz mi jej pokazywac . Juz pokazalas , ale jej brak po obrazeniu mnie i innych dziewczyn i nazwaniu kazdej z nas " goopia naiwniara która nie ma kasy " , ktore wybraly jego jako swojego operatora .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quantanama
czytaj ze zrozumieniem. ustrzec przed wysokimi kosztami związanymi z poprawkami po nieudanej operacji. przecież pisalam, ze mogę wydać 2 x tyle niż u Furmanka, ale nie wiem kogo wybrać,więc jak na razie to ty "perdolisz" od rzeczy. Jak to się nie wysilam? Piszę,czytam,szukam opinii tu,na beauty, ale tak,jak pisalam na każdego mozna znalezc przynajmniej 2-3 niezadowolonych pacjentów, do tego ciężko przebrnąć przez kilkutysięczne wątki, ktore mają np 8-10lat i dziewczyny piszą sobie wszystko, najmniejsze szczególy,nie tylko samą opinie o lekarzu. Szukam świeżych opinii, a na beauty w wątkach lekarzy dawno nikt nic nie pisał. Jedynie najwięcej opinii mają jak zwykle Czesi na bieżąco - czytam opinie wyłącznie pooperacyjne,bo nie jestem w stanie przebrnąć przez tysiące postów na "pogaduszkach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same tutaj podkreślałyście zwłaszcza to, że Furmanek jest o połowę tańszy. no sorry, ale jak ja mam inaczej pisać o takich pannach jak nie głoopie laski? A o tych które wierzą takim goopim laskom goopimi naiwniarami bez kasy? ok, szkoda mi czasu na takie rozmowy z wami. Chcecie jechać do Furmanka wasza sprawa. quantanama czesi mają najwięcej, jeżeli wiezryć twoim słowom, dlatego ze najwięcej dziewczyn jeździ do nich - to dlatego, że są u nich dziewczyny płacą o połowę mniej niż w kraju. Chcesz? To jedź. A co do kosztów poprawek to skoro już tyle czytałas to powinnaś wiedzieć, że uczciwy lekarz nie każe sobie płacić za poprawki tego co sam spartolił. Powodzenia w poszukiwaniach! I poszukuj bardziej z głową!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quantanama
zajrzyj na beuty, opinie pooperacyjne. Brzuchanski i Polak mają opinie doslownie na dniach wystawianą,Furmanek gdzieś tam za nimi, natomiast reszta najczęściej opinie ze stycznia i z 2013. Zdaje sobie sprawę, że mają najwiecej opinii, bo najwięcej pacjentek, bo maja najtaniej,dlatego jak widzisz szukam info o polskich dobrych lekarzach, nie o Szczycie,do ktorego dostałabym się pod koniec 2016roku!:o Piszesz tak, jakbym zadecydowala już, że jadę do Czech. Nie,na razie nigdzie nie jadę i proszę o opinie tu na kafe,ale nikt mnie nie chce nakierować:( Czemu się nie reklamuje swymi odczuciami dobrych lekarzy? Tu już o kase nie chodzi, ale o poprawne wykonanie. Mam dziecko niespelna dwuletnie i 4,5letnie. Boje się trafić do konowala, ale chęc poczucia się kobietą (gdy się nie ma praktycznie piersi)jest silniejsza od strachu. Kobieta kobiecie wilkiem,zamiast pomóc,doradzic,napisać dobre slowo. Zero empatii w tym naszym polskim narodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wybralabym warszawe i dr.stanczyka z linea corporis ,dobrze i nie tak drogo, ale to moja opinia musisz sama zadecydowac ,bo nikt c***alcem nikogo nie wskaze i nie powie ze masz tam isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurfa nie wierze
Stanczyk niedrogi? hahaha, no to sie posmielim;p anatomiczne Allergan 14.400 ciecie na otoczce +2200 wypis w dniu operacji :o kazda kolejna doba +1200 :/ za implanty powyzej 350cc od 600 do 1200 wiecej Policz sobie sume koncowa. Drozej niz u Szczyta czy Ambroziaka,gwiazd tv!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzisz teraz, quantanama, dlaczego nie powinnaś tutaj prosić nikogo o polecenie chirurga :) Bo nie wiadomo kto poleca i jakie są jego intencje. Ktoś polecił Stanczyka a druga osoba go odradza. Miej swój rozum, quantanama, znajdź czas na poszukiwania i sama zdecyduj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to odradza? Nie odradza tylko pisze ze drogi jest, ale dla niej nie liczy się kasa tylko jakość. Wiec czego chcesz? Siejesz zamęt i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to sorry nie wiedzialam ,ze dochodza jakies dodadkowe koszty a dr.kubasik z poznania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurfa nie wierze
kubasik jest sporo tanszy,podobno robi fajne cycki,ale bylo kilka skarg na szwy (info z beauty). wszakze na kazdego sie cos znajdzie. wlasnie sledze opinie pooperacyjne o oslawionym Szczycie (beauty of course) i juz kilka zlych zauwazylam. chyba jeszcze sie taki nie urodzil,co by wszystkim dogodzil:)' sluchajcie, jesli mam byc obiektywna,to Furmanek wcale tak blado nie wypada na tle naszych drogich lekarzy,ktorzy tez miewaja nieudane operacje. Tak psioczycie na niego, ale idzie leb w leb, a rzeczywiscie o polowe tanszy, mysle, ze idac na operacje trzeba sie liczyc z ryzykiem, ze cos moze pojsc nie tak,ze nie bedzie idealnie akurat w naszym przypadku. chyba kwestia loterii. Pytanie czy w razie "w" dany lekarz wezmie na siebie odpowiedzialnosc czy sie wypnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie peerdol, że nie wiedziałaś. A jakby przyszło do płacenia to też byś powiedziała, że nie wiedziałaś ... i nie zapłacisz? gościu, sam siejesz zamęt. tylko taki guupek jak ty nie dostrzega faktu, iż z "polecenia" to można sobie kupić krem w drogerii a nie wybrać chirurga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czemu się tak jezysz? Po twojej pisowni mozna wywnioskować że jestes " mądra" inaczej. Przydałby ci się specjalista ale nie bedzie to chirurg niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę być według ciebie głupia. Ale nie jestem na tyle głupia aby wysyłać kogoś do Furmanka a i sama bym u niego piersi nie rozbiła :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem twój ból. Brak kasy? Tez bym nie robila gdyby nie było mnie stac. Siła wyższa niestety. Zostaje ci chodzić w push up ie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym nie miała kasy to pojechałabym do Furmanka. U niego taśmówka za połowę ceny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym nie miała kasy to pojechałabym do Furmanka. U niego taśmówka za połowę ceny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Furmanek jest dla lasek których nie stać na operację u porządnego chirurga w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nie myslisz trzeźwo nie wnikam co bralas. Gdybys nie miala kasy pojechalabys do Furmanka? Przecież on darmo nie robi. Ogarnij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ty wciskasz dziewczynom tutaj kit o tym, że Furmanek to mistrz i wszystkie piersi na sto procent mu się udają. I nie potrafisz tego udowodnić poza debilnym zachęcaniem do pojechania do Furmanka bo u niego o połowę taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tak dawno kupowalam telewizor w sklepie internetowym. Jeden kosztowal 6500 drugi taki sam ( ta sama firma i model) kosztował 7200. Zgadnij który kupilam? Ty pewnie bys wzięła ten drozszy bo myslisz ze drożej znaczy lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×