Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość quantanamaa

Czy zrobię w Polsce biust do 12tys solidnie?

Polecane posty

Gość gość
Jakie brednie. Powiedz to tym tysiącom dziewczyn które borykają się z problemami bo im chirurg umieścił jedną protezę wyżej a drugą niżej, dobrał za mały albo za duży implant, cięcie pod piersią zrobił 2 cm od dołu piersi, umieścił piersi za szeroko albo zbyt blisko siebie, spowodował efekt double buble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro w Czechach koszt operacji ok 8000 zl a z dojazdem piszesz 12 lub 14 tys to bez komentarza. Nie wiedziałam że tak drogi transport. Smiechu warte. Niedawno jechala dziewczyna z pomorza trzeba ja zapytać czy na przejazd wydala 6 tysięcy. Niezły żart ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję aby ta panna z "pomorza" podzieliła się swoimi wrażeniami z drogi powrotnej. Trzeba nie mieć mózgu albo nie mieć kasy albo jednego i drugiego aby z Pomorza wybierać się do Czech na operację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję aby ta panna z "pomorza" podzieliła się swoimi wrażeniami z drogi powrotnej. Trzeba nie mieć mózgu albo nie mieć kasy albo jednego i drugiego aby z Pomorza wybierać się do Czech na operację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdz na forum dr Furmanka tam opisywala i jest zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy kto zapłaciłby za coś pół ceny byłby zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy kto zapłaciłby za coś pół ceny byłby zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyśl tak dwa dni w podróży , to strata części życia i ewentualnych zarobków .Jakość podobna . Co do tej wielkiej ilości żle wsadzonych protez to ich liczba wszędzie jest mniej więcej podobna. Chyba że traficie na zupełnego ofermę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To oszczędzanie podobne jest do wyprawy na peryferie miasta aby kupić coś na wyprzedaży. Policzysz korki dojazd możliwość wypadku okrzdzenia itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale masz fantazje. zaprzestań walki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego fantazja , samo życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny najczęściej biorą sobie urlopy, jezeli pracują, na okres operacji i pooperacyjny. Najbezpieczniej jest wrócić do pracy nie wcześniej niż po 2 tygodniach ... nie przemawia do mnie ten argument, ze dwa dni dojazdu to dwa dni starconych zarobków... zmyslasz gościu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli nie widzisz róznicy miedzy 8tys a 14tys to bez komentarza. Myslę ze dziewczyna otrzymała odpowiedz na zadane pytanie a co zrobi to jej sprawa. Moze warto zakonczyc temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co do mnie przemawia to fakt, iż spędza się jeden dzień w podróży powrotnej, dzień tuż po oepracji w drodze zamiast w tym czasie odpoczywać i regenerować organizm po narkozie i operacji. No i taka odległość jest istotną przeszkodą w dalszych kontaktach z chirurgiem czego głupie laski które namawiają do wyjazdu do Furmanka nie dostrzegają tzn. udają, że nie dostrzegają ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
różnica jest taka że za 8 tysięcy Furmanek oleje twoje problemy jakie mogą się pojawić po operacji, a za 14 tysięcy można powiększyć piersi u dobrego polskiego chirurga który opiekuje się także pacjentką po operacji. Wiem, dla lasek które nie maja kasy to nie do pojęcia i nie rozumieją tego - zrozumieją jak po operacji Furmanek je oleje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quantanama
of course, że jadę do Czech:) mam prawie tyle co do Wrocławia czy Krakowa. Jaki cały dzień hmm? 4h jazdy. Wyjeżdżam w niedzielę, wracam w środę. Będziemy mieli urlop. Koszt to ok.8tys (z wszystkim), natomiast w Polsce ceny zaczynają się od 14, ale najczęściej kończą na tych górnych granicach 16-18tys. Już się rozeznałam we wszystkich dobrych klinikach. Poza tym gdyby poszło coś nie tak, to mam język w gębie, głowę na karku i męża, ktory mi pomoże wyegzekwować swoje prawa. Tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaha, dobre, masz język, głowę i męża! no ale skoro nie masz kasy to jedź do Furmanka. Wiele dziewczyn w podobnej sytuacji robi piersi u Furmanka bo u niego o połowę taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tu sie nie zgodze z toba. Byłam na konsultacji u dr Szczyta koszt operacji 20 tysiecy. Przeglądajac fora znalazłam info o dr Furmanku napisałam do niego i okazuje sie ze operacja kosztuje 10 tys. Pieniądze mam odłozone ale po co mam przepłacac? Za 2 tygodnie bede miała operacje. Napewno tu opisze czy było warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze raz nie zmyślam , a tak to wcale nie odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to poczytamy jaki to z Furmanka mistrz nad mistrze! Wspaniały, cudowny ... i za połowę ceny. Więc po co przepłacać! hahahahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to poczytamy jaki to z Furmanka mistrz nad mistrze! Wspaniały, cudowny ... i za połowę ceny. Więc po co przepłacać! hahahahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety jestem zdania, że jeśli operacja jest zbyt tania, to to jest podejrzane... jednak jest to poważny zabieg i na pewno nie oszczędzałabym na nim... przecież same implanty już swoje kosztują - a są tak samo wazne, jak umiejętności lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jasne tak podejrzane jak i ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Furmanek nie ma szczęścia w tym temacie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do  toyska
pewnie,ze implanty swoje kosztuja. wiesz ile kosztuja implanty??? od 3,5 tys. zl do 5000 zl maximum. wiec sobie policz ile zgarniaja nasi szmaciarze z Polski. w czeskich klinikach nie biora trzykrotnej wartosci implantow tak jak u nas. u nas to w ogole jest rozboj w bialy dzien jesli chodzi o ceny operacji plastycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Furmanek jakoś też nie może pochwalić się ocenami idealnymi swojej pracy. A nazywanie naszych chirurgów szmaciarzami uznaję za szczyt desperacji i bezsilności. Nie masz kasy na dobrego polskiego chirurga? To jedź sobie do furmanka niech ciebie kroi za połowę ceny a nie wylewasz swoje żale tutaj na swój marny los i swoje ubóstwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
post od ubogej: polscy chirurdzy to szmaciarze, sepy, oszusci itd, itp,etc...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to że nie stać ciebie na zrobienie sobie piersi u polskiego chirurga nie daje ci prawa do takiej ich oceny. Nie wolałabyś zabrać się do roboty i zarobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrzuccie juz na luz, bo bez sensu ta wasza gadka. kto chce zoperuje sie w polsce albo pojedzie do czech, na ukraine czy jeszcze gdzie indziej. kazdy ma wlasny rozum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×