Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdesperowany1234

Jak uniknąć ponad 1000zł ZUSu po 2 latach prowadzeni działalności gospodarczej?

Polecane posty

Gość polak88
Zdecydowanie polecam rozwiązanie w postaci zawiązania spółki. Jak to zrobić step by step to najlepiej wyjaśnią fachowcy z Zus Plus – zusplus.pl. Mam z nimi kontakt od roku i jestem zadowolony. Uczciwi, rzetelni, mają dużą praktykę w temacie i wszystko załatwiają w stu procentach legalnie. Jako spółką w ogóle mnie składki na ZUS nie interesują. Mogę sobie sam odkładać na emeryturę i o wiele lepiej na tym wychodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kutno
Jak wyrejestrować się z ZUS? Ja mam niemieckie ubezpieczenie i od lat mam firmę w Polsce. Płacę mniej jak w ZUS-ie. Mam druk A1 i dostęp do lekarzy w Polsce. To się nazywa optymalizacja. Zawsze byłem ciekawy dlaczego w Niemczech zarobki są 3-4 razy wyższe a składki od działalności na podobnym poziomie jak w Polsce. Stąd moje pytanie kto nas okrada? ZUS? Rząd? A miże to wina zadłużenia Polski i dlatego tyle kasy musi być grabione aby Państwo jakoś ciągnęło ten bajzel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska jest biednym krajem a lekarz zarabia 20 tys, pielęgniarka 2 tys; a co śmieszne w bogatej Danii lekarz zarabia tylko 2 razy więcej od pielegniarki i od zwykłego robotnika :O W Polsce lekarz zarabia 10 a nawet 20 razy więcej od pielegniarki i zwykłego robotnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jach_E
Myślę, że tego typu pytanie lepiej byłoby zadać na forum typowo biznesowym - takim, jak to - http://forumdlabiznesu.pl/ :-). Tam uzyskasz rzetelniejszą poradę, niż tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właściciel1
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na http://wyoming.com.pl/ . Optymalizujemy składki ZUS, doradzamy w zakresie podatków oraz założenia firmy zagranicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×