Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

2 miesieczne dziecko je 3 minuty a pozniej zaczyna sie rzucac

Polecane posty

Gość gość

zaczyna się szarpac, bierze piers do ust i zaczyna plakac. co to moze byc? wczesniej tak nie rpobil, dopiero od 3 dni. czy moze miecna to wplyw moje przeziębienie?? nie wiem co robic. widze ze maly chce jesc ale zaczyna plakac i puszcza piers. pomyslalabymze to kolki, ale te pierwsze 3 minuty je spokojnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może mu mało idzie, albo boli go gardło/uszy? Bo nie wiem czy nagle po 2 miesiącach zaczałby lykać powietrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może połyka za dużo powietrza, jak wypluje pierś, spróbuj odbić dziecku a później spowrotem do piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj mial to samo :) a problemem bylo to ze on za szybko jadl co ma zreszta do tej pory. sposob na to mialam taki ze ssam piers wlasnie ze 2 minuty odbijalam ssal piers odbijalam ssal i wtedy sie wiercenie palcze odrywanie od piersi skonczyly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odbija ale to nic nie zmienia. nie wiem co robic, widze ze chcialby jesc ale nie moze.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój tak robił jak miał gardło chore, zdarza się też przy uszach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze mu za goraca? dziecko ssac piers intensywnie pracuje i sie poci zwlaszcza z tylu glowki. i moj np tez byl czasem za grubo ubrany lub otulony kocem i tez placze i nie chcial ssac :) (te mamusine rady ):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogGO gosia
miałam to samo , mała nie miała kolek tylko nie mogła póścic baczka po jedzeniu , poprostu nie mogła sie odgazowac , ja dawałam espumisan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
literki - tez sie o to obawiam, oprocz tego corka ma anginę, więc to prawdopodobne - jednak lekarz mowil ze jesli cos od niej podlapie to oprocz bolu gardla bedzie mial luzne kupki i temperaturę, a tego nie ma. powinnam isc do lekarza?? nie wiem co robic? boję się ze w poczekalni załapie jeszcze jaies choróbska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a do tego synek gleboko wpycha sobie rączki do buzi i je ssie, teraz dopiero sobie skojarzylam ze moze to ma jakis związek?? mam wrazenie ze prawie wpycha sobie całą piąstkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne rzeczy mówi pediatra twój... Zdaje mi się, że dziecko ma chore gardło i się bidaczek męczy. Idź do dobrego lekarza czym prędzej, bo dziecka szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aczy takie maluszki dostają jakieś leki?? jaka jest procedura leczenia gardła?? boję się że idąć do przychodni podłapiemy coś gorszego, zwłaszcza ze teraz masa dziecxi choruje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostanie pewnie antybiotyk, chyba, ze nie jest jeszcze źle to coś przeciwzapalnie. Niektórzy dają olejek kamforowy, inni uważają, że to grzech. Jedni dają Elofen inni uważają, że to glupota. Co lekarz to sposób :) Jeżeli ma zapalenie takie już... zapalone to tylko antybiotyk, ewentualnie Dicortineff do ucha, on ma dwa i steryd, ale działa miejscowo. Lepsze to niż cierpienie, ucho naprawde bardzo boli, a szczegolnie przy ssaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obstawiam ze to nie ucho, ale raczej gardło - tak jak pisalam 3 letnia corka ma anginę. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No na gardło mojemu dziecko zalecono Ospamox. Przeżyliśmy i nic nie zaszkodziło, a nawet jest do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi sie wydaje,ze to ani ucho ani gardlo:)Moj mial identycznie i z tymi piastkami to samo ,do buzi wpychal.Bywaly takie dni ze odrywal sie od piersi i plakal a potem przechodzilo mu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym na twoim miejscu poszla jak najszybciej do lekarza żeby się choroba jak najmniej rozwinela i żeby dziecko się nie meczylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
moze ma katarek i niemoze oddychac noskiem,dlatego puszcza piers,by nabrac powietrza. a czasami mleko musi się "naprodukowac" to nie jest tak,ze zawsze od razu jest. moja tez nieraz puszcza,trzeba wtedy wziac na raczki,pospacerowac,przytulic,uspokoic się i dalej próbowac. a jesli to wina katarku no to wiadomo-odflegmianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym poszla do lekarza infekcje u takiego maluch rozwijaja sie błyskawicznie. Na forum możemy tylko gdybać. Jak jest chory to szkoda żeby sie męczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może po prostu masz mało pokarmu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moze tez byc zapalenie ucha.. radze to sprawdzic ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×