Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martablond

Starania o dziecko wiosna 2014

Polecane posty

Gość Gosia Małgosia
Wykorzystują okazje i spędzają pewnie czas z mężami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
faktycznie jakoś tak cicho :) Gosiu, jesteśmy z Tobą, wiele przeżyłaś, jesteś silniejsza o te doświadczenia ale też paradoksalnie bardziej świadoma, niż np. ja. Będziemy trzymać kciuki za Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Teraz jestem już silniejsza dzieki mojemu mężowi to on mi naprawde w tym wszystkim pomógł...mam nadzieje że maj będzie dla nas szczęśliwym miesiącem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Dla wszystkich dziewczyn z tego forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
ja też tak myślę, że będzie szczęśliwy, maj to piękny miesiąc :D fajnie, że masz męża na którego możesz liczyć :) mój jest bardzo nastawiony zadaniowo i przez to często brakuje mu empatii dla mnie, chociaż jeszcze nigdy nie miałam sytuacji ekstremalnie trudnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
puk,puk... prawie 30-stka na karku...1cykl starań, ale chęci ogromne... można się przysiąść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
zapraszamy :) mamy już jedna ciężarną z tego tygodnia na koncie :) może posypią się kolejne :) coś więcej o sobie, gościu ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
staramy się z mężem o pierwsza dzidzię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montanesa
moja koleżanka niedawno powiedziała " ten weekend" - i miesiąc później już była w ciąży... a ja się obawiam,że mnie tak łatwo nie pójdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montanesa
gość= montanesa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
Montanesa, grunt to się nie nastawiać, mało komu udaje się za pierwszym razem :) czasami trzeba się napracować, ja mam za sobą 1 cykl starań, ale okres jednak się pojawił, niedługo wkraczam do akcji :D na naszym forum propagujemy pozytywne nastawienie (bo czasem psychika może negatywnie wpłynąć na naszą płodność) i dużo bzykania (czy tam SERDUSZKOWANIA :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
montanessa- kochana wpisz sie nam do tabelki,jak mozesz:) STARACZKI: nick____________wiek______cykl starań__________termin @badyliano________25______________7___________@8.04.2014 Agata __________32______________36___________@8.04.2014 czytataczytacytatytacyta___35______3__________@16.04.2 014 Sasanka785_____28_____________25__________@24.04.2014 metusia_________25______________1___________@26.04.2014 martablond ______32 _____________1___________@30.04.2014 małami90213_____24 _____________5___________@ ok. 2-3.05.2014 Gosia Małgosia____25_____________2____________@11.05.2014 Jolanta255_______24_____________2___________@12.05.2014 martha0_________23_________________2______________@13.05.201 4 CIĘŻARÓWKI:nick_____wiek_____cykl_____które dziecko_____płeć dziecka_____termin @ Eulalia ______ 29 lat ______ 5 tydzień ____1 dziecko ___ płeć dziecka_______grudzień 2014 a mj kochany mąż zabrał mnie dzisiaj na romantyczny spacer....do biedronki;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
Metusia, jak cudownie, zawsze to coś :) mój wszędzie jeździ samochodem, nawet dziś do kościoła pojechaliśmy autem mimo, że mamy do niego niecały kilometr :O na spacerze to ja nie wiem, kiedy byliśmy... Jedyny osobnik płci męskiej z którym chodzę na spacer to mój mały podopieczny z czasów moich początków studiów kiedy byłam jego nianią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu nie martw się,u Nas na ogół,również poruszamy się tylko samochodami:) mi tyłek już przyrósł do fotela samochodowego,odkad zrobiłam prawko,amąż jest kierowcą zawodowym::) nie chciało mi się iść do tej Biedronki,bo i poco.ale wszedl teraz przepieknie pachnący płyn w spryskiwacu(odświeżacz do ubrań) ale psikam nim juz gdzie popadnie i pachnie i pachnie akosztował jedyne 4 zl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
cóż za reklama, zastanowię się :D mi szał na samochód przeszedł, kolega rehabilitant mnie przestraszył, że jakiś *****musi być i już, najlepiej na świeżym powietrzu, więc do pracy i z pracy poruszam się pociągiem, żeby dużo chodzić, samochód jest bo jest, nawet chciałam go rodzicom oddać, ale mąż powiedział, że jak będzie dziecko to musza być dwa samochody, żebym była mobilna. Co najśmieszniejsze sam chce zmienić swój "pod kątem" dziecka :P zrozum męski tok myślenia :) dobranoooc Wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
tam z tymi gwiazdkami to miało być *****musi być koniecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj montenesa ;) rzeczywiście - u nas preferujemy pozytywne myslenie, jako klucz do sukcesu. mamy tu psycholożkę wie ona nas sprowadza na ziemie jak zaczynamy smęcić :) generalnie to topik dla tych co chca miec dziecko i będa je mieć, a kiedy o tylko kwestia czasu...niedługiego... Zgadzacie sie ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: nick____________wiek______cykl starań__________termin@ badyliano________25______________7___________@8.04.2014 Agata __________32______________36___________@8.04.2014 czytataczytacytatytacyta___35______3__________@16.04.2 014 Sasanka785_____28_____________25___________@24.04.2014 metusia_________25______________1___________@26.04.2014 martablond ______32 _____________1___________@30.04.2014 małami90213_____24 _____________5___________@ ok. 2-3.05.2014 Gosia Małgosia____25_____________2____________@11.05.2014 Jolanta255_______24_____________2____________@12.05.2014 martha0_________23_____________2_____________@13.05.201 4 CIĘŻARÓWKI:nick_____wiek_____cykl_____które dziecko_____płeć dziecka_____termin @ Eulalia ______ 29 lat ______ 5 tydzień ____1 dziecko ___ płeć dziecka_______grudzień 2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: nick____________wiek______cykl starań__________termin@ badyliano________25______________7___________@8.04.2014 Agata __________32______________36___________@8.04.2014 czytataczytacytatytacyta___35______3__________@16.04.2 014 Sasanka785_____28_____________25___________@24.04.2014 metusia_________25______________1___________@26.04.2014 martablond ______32 _____________1___________@30.04.2014 małami90213_____24 _____________5___________@ ok. 2-3.05.2014 Gosia Małgosia____25_____________2____________@11.05.2014 Jolanta255_______24_____________2____________@12.05.2014 martha0_________23_____________2_____________@13.05.201 4 CIĘŻARÓWKI: nick_____wiek_____cykl_____które dziecko_____płeć dziecka_____termin @ Eulalia ______ 29 lat ______ 5 tydzień ____1 dziecko ___ płeć dziecka_______grudzień 2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: nick____________wiek______cykl starań__________termin@ badyliano________25______________7___________@8.04.2014 Agata __________32______________36___________@8.04.2014 czytataczytacytatytacyta___35______3__________@16.04.2 014 Sasanka785_____28_____________25___________@24.04.2014 metusia_________25______________1___________@26.04.2014 martablond ______32 _____________1___________@30.04.2014 małami90213_____24 _____________5___________@ ok. 2-3.05.2014 Gosia Małgosia____25_____________2____________@11.05.2014 Jolanta255_______24_____________2____________@12.05.2014 martha0_________23_____________2_____________@13.05.201 4 CIĘŻARÓWKI: nick_____wiek_____cykl_____które dziecko_____płeć dziecka_____termin @ Eulalia ______ 29 lat ______ 5 tydzień ____1 dziecko ___ płeć dziecka_______grudzień 2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
Martusia, oczywiście że się zgadzamy. Każda z nas już niedługo będzie cieszyć z dwóch kresek, a na razie musimy się cieszyć dotychczasowym życiem, bo nie wiadomo ile nam go zostało :D potem już tylko nocne wstawanie, ząbkowanie, kolki i takie inne przyjemności :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta weź przestan, moj mały 2,5 roku jadł w nocy :( nikt nie chce w to wierzyc, ze mozna miec takie dziecko w domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
Uu nie zazdroszczę... :) każde dziecko to loteria, mieszanka wpływów genetycznych, środowiskowych i wychowawczych :) ponoć w wychowaniu kolejnych dzieci wszystko wydaje się być łatwiejsze i na większym luzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
Masz jeszcze 8 miesięcy, więc nie martw się na zapas tylko ciesz ostatnimi chwilami względnego spokoju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecko z jedzeniem nocnym to wyjatek od reguly, normalnie dzieci juz tak max. do roku budza sie w nocy na karmienie, ale znam przypadkie ze do pol roku wstawały na nocne karmienie. Tak wiec nie martw sie na zapas. Generalnie moj syn dal mi i daje dalej tak w duu.pe ze odechciewa sie kolejnych dzieci. naprawde trafil mi sie diabołek. I to nie jest kwestia wychowania tylko urodzil sie juz taki. od małego nie chcia np. spac w dzien, wszystkie niemowlaki spia, a on chcial juz zeby sie nic interesowac, nosic, bawic sie z nim, patrzec, no cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×